Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(6663 @ 2008 10 26, 01:38)

Idaryti vynuogiu lapai (dolma)

Zuvies kepsniukai:


Kaip skaniai žiūrisi bigsmile.gif
Net nepagalvojau ,kad ir su blenderiu galima žuvies faršą padaryt doh.gif Reiks pabandyt g.gif

O makaronų troškinys trūksta žodžiu thumbup.gif essen.gif
Atsakyti
user posted image.PRASOM MERGINOS PIETUMS CEPELINU SU MESYTE.
Atsakyti
ka daryt su tais cicinskais, nes man reikejo labai daug juos friturinej apkepti kad mesa iskeptu? gal perstorai priviniojau? nes reikia iki labai tamsiu sukepti ir poto jau per kieti tokie, ar jie toki turi buti? gal dar ant kokiu garu pavirti dabar ar ka nes tikrai taip tai nieko ypatingo...
Atsakyti
cepelyyyyynai doh.gif o jetus, kaip noriu biggrin.gif
Atsakyti
laaabai skaniai atrodo 6663 patiekaliukai wub.gif sakyciau mano skonio good.gif ir barilla makarnus dievinu....ir zuvi...kada i svecius cia ruostis nail.gif
Atsakyti
oho ,na ir darbštuolė 6663,šitokių skanumynų prigamino 4u.gif labai norėčiau marinuotos stintos ir dolma paragauti blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Parašykite kaip jus gaminate čenakus. Labai seniai valgiau, o gaminau dar neseniau. Kažkaip užsinorėjau, bet neatsimenu kaip daryti ir ką dėti rolleyes.gif
Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žibuoklė @ 2008 10 26, 16:21)
Sveikos  4u.gif
Parašykite kaip jus gaminate čenakus. Labai seniai valgiau, o gaminau dar neseniau. Kažkaip užsinorėjau, bet neatsimenu kaip daryti ir ką dėti  rolleyes.gif
Ačiū  smile.gif

Aš darau taip: ant čenakinės dugno sudedu pakepintą gabaliukais mėsytę, po to sluoksniais dedu pjaustytus: svogūną, morkytes, bulves, įdedu prieskonių(savo mėgiamų, galima tik druskytę, pipirus ir lauro lapelį), kartais įdedu grybų arba pupelių. Bet galima ir be jų. Viską užpilu verdančiu vandedniu (kad greičiau orkaitėj užvirtų) ir kepu orkaitėj apie 50 min. Kai išimu, ant viršaus uždedu grietinės šaukštą ir kečupo.
Skanaus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mildaja: 26 spalio 2008 - 16:01
6663, pribaigė mane ryte su savo patiekalais blink.gif Tiesą pasakius visad tavo patiekalai mane sužavi iki negalėjimo biggrin.gif

JOLKA999, penktadienį grįšiu namo, palik ir man porą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žibuoklė @ 2008 10 26, 16:21)
Sveikos  4u.gif
Parašykite kaip jus gaminate čenakus. Labai seniai valgiau, o gaminau dar neseniau. Kažkaip užsinorėjau, bet neatsimenu kaip daryti ir ką dėti  rolleyes.gif
Ačiū  smile.gif


Apie cenakus yra atskira tema, ten gali pasiskaityti daug patarimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 10 26, 01:38)
Marinuotos stintos su bulvytemis:
Idaryti vynuogiu lapai (dolma)
Zuvies kepsniukai:
Bandeles:
Troshkinys
Grikiu koshe kitaip:



ohmy.gif doh.gif wacko.gif essen.gif bis.gif
Kada atvaryti? listen.gif Tik daugiau niekam nesakyk topsecret.gif flirt.gif
Atsakyti
Svogunu pyragas eiles laukia thumbup.gif
6663,neturiu zodziu,manau atvarysiu daug greiciau negu planuoju lotuliukas.gif
Atsakyti