Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Srove @ 2008 10 28, 21:14)
Su ryziniais makaronais visai neblogai buvo ax.gif


O tie ryziniai makaronai tokio pat skonio kaip ir ryziai? mastau.gif Ne karto nevalgiau, smalsu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masiania*: 28 spalio 2008 - 21:40
Ryziu makaronai tie, kur kinieciai deda i salotas, permatomi makarai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PONIA BĖ @ 2008 10 28, 19:22)
Ačiū už vištas stiklainyje drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif


A jau pasidarete? Kai ragausit, butinai parasykit ar skanu. Nors cia ne mano ideja,o sroves, bet vis vien smalsu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2008 10 28, 21:42)
Ryziu makaronai tie, kur kinieciai deda i salotas, permatomi makarai  smile.gif

Kaip atrodo, zinau, koks skonis idomu ax.gif
Atsakyti
Aciu Eileitijai uz priminima...pusrytukai kaip pas mama smile.gif
Batono riekutes apvoliojau kiausinyje...apkepiau is abieju pusiu ir dar uzdejau surio....salia burokeliu salotos thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2008 10 28, 12:35)

Bendravarde kada ant skrilių galima užlėkt  bigsmile.gif  lotuliukas.gif ??

visada prasom smile.gif
Atsakyti
Atnešu jums alia suši lotuliukas.gif Mano MB nori lapai nelabai patinka...tipo kvapas jam tralivali...tai aš jam į agurką (man rods Sonatinos idėja), ir ką jus galvojat..sakė kad labai skanu lotuliukas.gif
Agurko vidu rekia išskobt, ryžius pirkau specialius sušiui, viriau pagal instrukcija ant pakelio (1 stiklinė ryžių, 1,5 stiklinės vandens, virti 8-10 min), tada vyno actas sumaišomas su cukrumi ir druska, ir pilame į ryžius, gerai išmaišome ir galime formuoti sušius mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elena: 29 spalio 2008 - 08:28
QUOTE(Briliantas @ 2008 10 29, 07:37)
Aciu Eileitijai uz priminima...pusrytukai kaip pas mama smile.gif
Batono riekutes apvoliojau kiausinyje...apkepiau is abieju pusiu ir dar uzdejau surio....salia burokeliu salotos  thumbup.gif



kaip skaniai atrodo bigsmile.gif imu viena sumustinuka pusryciams blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 10 28, 20:06)
Pala, pala biggrin.gif , apie kokias kisenes kalba eina g.gif Ar tik ne Daividijos? bigsmile.gif
Cia jos receptukas atrodo, o ne mano 4u.gif



Va radau! Naktibaldos čia 4u.gif
Atsakyti
Siandien pietums kopustu sriuba: kopustai, morkos, bulves, prieskoniai, druska, pipirai, truputis acto, krapai. Paskaninom grietine.

user posted image

Ir Sojos troskinys: sojos kubelius pavirt 15 min, nusunkt, pakepint ant aliejaus, uzbert druskos, pipiru, tada det saldytu darzoviu pakeli (as dedu "Hortex"), patroskint, det prieskoniu, grietines, pomidoru padazo). Paprasta bet skanu!

user posted image

Gaminu praktiskai kasdien, bet kartais patingiu nufotkint blush2.gif vakar pietums buvo serno kepeneles, bet nelabai kaip atrode, tai nefotografavau, bet skanu buvo smile.gif kam idomu, galesiu recepta parasyt.
Atsakyti
srove ir elena, jus kaip visad isradingos, SAUNUOLES! aciu uz idejas 4u.gif
Atsakyti
Mano pusryciai

plonai pjaustytas kumpelis pakepintas ant sviesti ir po to imustas kiausinis, pabaigoj - druska, pipirai, valgem su petrazolem, pomidorais ir arbata ax.gif
user posted image
Atsakyti