Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukus Pozityvisčių Kampelis

QUOTE(*Ita* @ 2008 11 20, 18:14)
Dabar skaitau Claude de Milleville" 10 laimės įsakymų".Patiko šios mintys...
"Mums duotos kortos, kai dažnai labai daug reiškia lemtis. Vis dėlto jomis žaisti tenka mums patiems ir nuo mūsų pačių labiausiai priklauso, ką jos parodys. Po truputį reikia mokytis išvengti kliūčių ir nepraleisti galimybių".

drinks_cheers.gif Žmogaus smegenys panašios į tuščią palėpę. Ten galima sudėti viską ką tik nori, bet jei užkišite ją šlamštu, tai vieną gražią dieną bus sunku surasti reikalingą daiktą. Šerlokas Holmsas
Atsakyti
parsinesiau knyga, kuri man kazkada labai patiko. is bibliotekos. Jusu gyvenimo tikslas. Carol Adrienne
Atsakyti
Labas vakaras rolleyes.gif
pagalvojau,kad jums turėtų patikti filmas,kurį neseniai mačiau "muzika,suradusi mus"(August Rush).Man jis kažkuo artimas,o jei dar jum patinka muzika,tai išvis liuks smile.gif labai gerai ten "įsipaišo" visi pašaliniai garsai,galima sakyt triukšmas ir pavirsta į muziką.O ir herojų istorija,jų viltis,tikėjimas-įkvepiantis dalykas wub.gif nuostabus filmas rolleyes.gif
Atsakyti
Labai aciu visoms uz knygas - prasom ir daugiau rasyti. Ir Secret bus labai idomu lietuviu kalba pasiziureti. nes man kartais zodziu lietuvisku truksta mintims isreiksti, nes jau virs 10 metu prakstiskai vien angliskai skaitau ir mokausi. Todel dalyku, kurious ismokau, nezinau kaip pavadinti lietuviskai. Del to ir noriu nusipirkti net tas knygas, kurias jau skaiciau anliskai lietuviu kalba. Labai Jums aciu!

Ir taip, mano namelis egzistuoja is tiesu ir is tiesu parduodamas, mazdaug uz puses valandos kelio masina nuo musu. Bet nebuvau pamatyti. Zinau, daug kainuoja, bet as visikai nesikoncentruoju i kaina - jei galvoji, KAIP gausi ko nori - beveik visada rupiniesi, tai as tik galbvoju KO noriu. Galbut reiketu pamatyti - padetu isivaizduoti. Reikia tik graziai pasirengti ir drauge su naujesne masina pasiimti - su musu masina mums tikriausiai net nerodytu. A, negatyvi mintis - as esu verta to namo ir viskas einasi laisvai. Matote, man dar reikia giliau i tikejima, kad as esu verta to namelio, eiti. Uzsisakiau knyga, kuri rodo metodus, kaip isvalyti tikejimus, kuriu nori atsikratyti.
As suradau jo nuotrauka vietiniame zurnale, kur visi namai pardavimui, ir is ten radau nuoroda. Man patiko namo stilius ir tai, kad turi gabaliuka zemes- truputi virs hektaro, nes as labai megstu sodininkauti ir zalius vaisius ir darzoves valgyti. Ir dar, kad visas plotas aptvertas - galeciau leisti mano sunui lakstyti laisvai - jis siaip labai megsta pabegti - laisves trokstantis vaikinas, kaip ir as.

Tiesa, vis noriu parasyti ir pamirstu - tas dekingumo pratimas nera geras, jei nuotaika yra labai negatyvi - ne visi zaidimai tinka bet kokioje emocijoje. Depresijos emocija yra pacio zemiausio daznio ir is to daznio persokti i dekingumo emocija, kuri yra viena is auksciausio daznio neimanoma ir nereikalinga. Yra daygybe zaidimu, kurie butu labiau tinkami ir naudingi tuo atveju. Pav. meditacija tinka visada. As planuoju susirasyti sau(o gal ir isleisti )visus zinomus man zaidimus ir tada surasyti, kada jie tinka, nors kada galima ir paciai jausti, nes jei koks zaidimas nervina labiau vietoj to, kad duotu palengvejima - tada jis netinka sioje bukleje.
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2008 11 20, 20:59)
Labas vakaras rolleyes.gif
pagalvojau,kad jums turėtų patikti filmas,kurį neseniai mačiau "muzika,suradusi mus"(August Rush).Man jis kažkuo artimas,o jei dar jum patinka muzika,tai išvis liuks smile.gif labai gerai ten "įsipaišo" visi pašaliniai garsai,galima sakyt triukšmas ir pavirsta į muziką.O ir herojų istorija,jų viltis,tikėjimas-įkvepiantis dalykas wub.gif nuostabus filmas rolleyes.gif


Aš irgi neseniai žiūrėjau. Pusė pradžios man buvo nuobodoka, bet dėmesį palaikė nuostabiai surinkti aktoriai, tokie visi gražūs, įdomūs. Žodžiu, gėrėjausi žmonėmis biggrin.gif To berniuko šypsena, juodaodė mergaitė wub.gif Man net ašaros vietomis nuo to grožio akyse pasirodydavo.
Atsakyti
QUOTE(greeninlosangeles @ 2008 11 20, 21:52)
As planuoju susirasyti sau(o gal ir isleisti )visus zinomus man zaidimus ir tada surasyti, kada jie tinka, nors kada galima ir paciai jausti, nes jei koks zaidimas nervina labiau vietoj to, kad duotu palengvejima - tada jis netinka sioje bukleje.[/color]


lauksim 4u.gif ir ta knygute apie tikejimus viliojanciai nuskambejo,gal pasakysi kaip vadinasi?
QUOTE(Sufi @ 2008 11 20, 21:53)
Aš irgi neseniai žiūrėjau. Pusė pradžios man buvo nuobodoka, bet dėmesį palaikė nuostabiai surinkti aktoriai, tokie visi gražūs, įdomūs. Žodžiu, gėrėjausi žmonėmis biggrin.gif To berniuko šypsena, juodaodė mergaitė wub.gif Man net ašaros vietomis nuo to grožio akyse pasirodydavo.

drinks_cheers.gif asaros man ten daznai norejo byret,bet as ir siaip lb jautri,tai nestebina,o dar toks grazus filmas,,,
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2008 11 20, 20:59)
Labas vakaras rolleyes.gif
pagalvojau,kad jums turėtų patikti filmas,kurį neseniai mačiau "muzika,suradusi mus"(August Rush).Man jis kažkuo artimas,o jei dar jum patinka muzika,tai išvis liuks smile.gif labai gerai ten "įsipaišo" visi pašaliniai garsai,galima sakyt triukšmas ir pavirsta į muziką.O ir herojų istorija,jų viltis,tikėjimas-įkvepiantis dalykas wub.gif nuostabus filmas rolleyes.gif

Vel netycia uzsukau i sita temute.
Aciu labai, kad pasakei apie sita filma. As is idomumo ji susiradau ir galvojau, kad galesiu su savo MB paziureti sestadieni, nes si vakara reikia dar indus susiplauti ir eiti miegoti. Bet pradejau ziureti ta filma ir nebeatsitraukiau, o gal mano MB butu ir nepatikes toks filmas... Na man labai patiko, ir dabar jauciuosi pakyleta, sujudino ir mano siela. smile.gif
Ir dar noriu padekoti Sa r uz atsiustas knygas ir uz siltus pokalbius.

Atsakyti
QUOTE(Britney @ 2008 11 21, 03:36)
Vel netycia uzsukau i sita temute.
Aciu labai, kad pasakei apie sita filma. As is idomumo ji susiradau ir galvojau, kad galesiu su savo MB paziureti sestadieni, nes si vakara reikia dar indus susiplauti ir eiti miegoti. Bet pradejau ziureti ta filma ir nebeatsitraukiau, o gal mano MB butu ir nepatikes toks filmas... Na man labai patiko, ir dabar jauciuosi pakyleta, sujudino ir mano siela.  smile.gif
Ir dar noriu padekoti Sa r uz atsiustas knygas ir uz siltus pokalbius.

Sveikutes 4u.gif Jau ir as susiradau sita filmuka, rytojaus vakara patogiai bei jaukiai isitaisysiu ir paziuresiu.
Britney , tikrai nera uz ka dekoti, man taip pat malonu su tavimi kalbetis, susirasysim dar tikrai wub.gif
Sekmes Visoms!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(greeninlosangeles @ 2008 11 20, 23:52)
Depresijos emocija yra pacio zemiausio daznio ir is to daznio persokti i dekingumo emocija, kuri yra viena is auksciausio daznio neimanoma ir nereikalinga. Yra daygybe zaidimu, kurie butu labiau tinkami ir naudingi tuo atveju.


Taigi man sito labai ir labai reiktu...Kartais jauciu, kad tiesiog nelimpa kai kurie teiginiai ar meditacijos....Noretusi laipsniskai isbristi is savigrauzos.
Jei nebutu sunku, labai laukciau kokio zaidimo pavyzdzio 4u.gif Manau, gal ir ne man vienai butu naudinga.
Pastaruoju metu mazoji neduoda issimiegot...Manau, tai ir salygoja mano prastas nuotaikas. Bandysiu ziureti "august rush" ax.gif
Aciu mergaitems uz nuorodasi ir knygas..

Siandien bus puiki diena wub.gif

user posted image
Atsakyti
O kaip kitaip vadinasi sitas filmas? Nerandu jo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rykliukė* @ 2008 11 21, 11:25)
O kaip kitaip vadinasi sitas filmas? Nerandu jo ax.gif

na tik taip man atrodo ieskok anglisku pavadinimu "august rush" smile.gif
sveikutes beje ax.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif , na o as susiradau per kur ziureti, bet vay specialiai palikau per nakti, kad uzsikrautu tas filmas, bet ziuriu ne visas uzsikroves, pritruko apie 20 min. as cia per google video, gal jus per kur nors kitur ziurejote?
Atsakyti