Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukus Pozityvisčių Kampelis

As atsisiunciu per torentu puslapius...svarbu tureti siuntimosi programa....Kad ir miu-torrent ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adaya @ 2008 11 21, 17:50)
As atsisiunciu per torentu puslapius...svarbu tureti siuntimosi programa....Kad ir miu-torrent  ax.gif

aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Gyvenima gali nugyventi dvejopai: taip, tarsi nieko nera stebuklingo,
arba taip, tarsi viskas yra stebuklinga. ( Albertas Einsteinas )
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2008 11 22, 15:21)
Gyvenima gali nugyventi dvejopai: taip, tarsi nieko nera stebuklingo, 
arba taip, tarsi viskas yra stebuklinga.  ( Albertas Einsteinas )

Grazus zodziai wub.gif - atspindi musu pasirinkimo galimybe.

Linkiu visoms MATYTI ir JAUSTI, kaip viskas aplink STEBUKLINGA smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasarine skrybelaite @ 2008 11 22, 20:57)
Linkiu visoms MATYTI ir JAUSTI, kaip viskas aplink STEBUKLINGA smile.gif

Pritariu drinks_cheers.gif
Man siandien taip stebuklingai atrodo pustomas sniegas uz lango bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Norėčiau pradėt kelią į tokį mąstymą - gyvenimą su šypseną veide smile.gif Priimsit? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 11 23, 17:35)
Sveikos  smile.gif
Norėčiau pradėt kelią į tokį mąstymą - gyvenimą su šypseną veide  smile.gif Priimsit?  ax.gif

Sveika, prisijungusi user posted image smagu, kad daugėja žmonių, norinčių gyventi ir džiaugtis gyvenimu!
Atsakyti
[quote=winona,2008 11 20, 12:27]
lauksim 4u.gif ir ta knygute apie tikejimus viliojanciai nuskambejo,gal pasakysi kaip vadinasi?

Kad knygutes dar nera - tik pamazu renkuosi man patinkancius zaidimus, kol kas angliskai, ir tada ziuresim. Man atrodo, kad toks dalykas butu naudingas ne tik man.Taigi ir pavadinimo dar nera.

AS irgi maciau August Rush neseniai. Is bibliotekos buvau pasiemus. Atgi ne sutapimas. Labai grazus filmas.

Vienas zaidimas, kuris tinka esant bet kokiai nuotaikai yra paprasta meditacija. Labai paprasta- atsisedi ramiame kambaryje ar lauke(nors man patinka besiklausant muzikos ar net lauke) ir tiesiog koncentruojiesi i savo kvepavima - tiesiog stebi savo ikvepima ir iskvepima- nesistengi jo keisti. Aisku, kitos mintys ateis, bet tu jas pastebek ir paleisk svelniai, nesipriesink joms, bet ir neik i jas giliau. Grizk prie savo kvepavimo stebejimo.
Pradzioje mazdaug 5 mintues, tada ilgiau. Jei patinka, gali iskarto 10-15 minuciu. Daugiau nepatartina ir as supratau, kodel. Kai as paradejau, man patiko, ir as greiciausiai ilgiau meditavau ir pradejau naktimis nemalonius sapnus sapnuoti - is pasamones dalykai eme i pavirsiu greitai eiti. 15 minuciu uztenka.
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2008 11 23, 17:20)
Sveika, prisijungusi user posted image smagu, kad daugėja žmonių, norinčių gyventi ir džiaugtis gyvenimu!

Dėkui smile.gif Smagu bus skaityt, pasisemt idėjų ir pabendraut smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš labai laukiu šv.Kalėdų. Nežinau ar to šurmulio, džiugios nuotaikos ar laukimo ramybės, pilnatvės. Vilties, kad kiti metai bus lengvesni, geresni...
Atsakyti
QUOTE(*Ita* @ 2008 11 23, 20:00)
Aš labai laukiu šv.Kalėdų. Nežinau ar to šurmulio, džiugios nuotaikos ar laukimo ramybės, pilnatvės. Vilties, kad kiti metai bus lengvesni, geresni...

Aš irgi smile.gif Manau, ne šurmulio, sujudimo ar spalvingų vitrinų, o ramybės ir šilumos, tokio jaukumo, ir tiesiog žinojimo, kad viskas gerai smile.gif Skamba kaip vos ne pasakų pasaulis smile.gif Bet iš tiesų, panašūs jausmai aplanko prieš Kalėdas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Ita* @ 2008 11 23, 20:00)
Aš labai laukiu šv.Kalėdų. Nežinau ar to šurmulio, džiugios nuotaikos ar laukimo ramybės, pilnatvės. Vilties, kad kiti metai bus lengvesni, geresni...

biggrin.gif padaryk nuostabų šį vakarą,padaryk nepakartojamą rytdieną-tada patikėčiau,kad kiti metai tau gali būt vieni geriausių.Vien nuo to,kad sulauksi tų simbolinių naujų metų gyvenimas nepagėrės mirksiukas.gif kodėl nieks nepasidaro naujų,geresnių metų nuo šiandien?kodėl kažko laukiam?ir galiausiai nesulaukiam unsure.gif gero vakaro smile.gif
Atsakyti