Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas iš kūdikių namų

sveikos merginos, noriu prisijungti prie jusu burio. mes su vyru apsisprendeme auginti leliuka is kudikiu namu. tikiuosi priimsit ir mane i savo buri smile.gif
Atsakyti
Sveika Rasele 4u.gif

Kazkaip cia labai ramu, mazai kas raso smile.gif
Gal gali papasakoti, ar jus isivaikinti apsisprendete ar globoti? Kokioje dabar stadijoje laukimo esat?
Atsakyti
QUOTE(Rasele002 @ 2011 05 02, 08:44)
sveikos merginos, noriu prisijungti prie jusu burio. mes su vyru apsisprendeme auginti leliuka is kudikiu namu. tikiuosi priimsit ir mane i savo buri smile.gif


Labas 4u.gif kokie lūkesčiai, ką jau nuveikėte, po svarbiausio - "apsisprendėme"?
Atsakyti
Laba 4u.gif

Perskaičiau nuo pusės iki galo temą ir neradau postų susijusių su technine įvaikinimo puse. Norčiau įsivaikinusių ar tai šiuo metu darančių paklausti: ar įmanoma įsivaikinti nesukūrus oficialios šeimos? Ar leistų įsivaikinti arba globoti vaikutį neturint savo nuosavo buto? Nors atsakymą numanau, bet mano situacija tokia, kad ištekėti galėčiau, yra už ko biggrin.gif , bet jam neleistų įsivaikinti. Todėl lieku aš viena su savo noru. Kaip manot, ar leistų įsivaikinti/globoti vienišai, be savo nuosavo buto?
Atsakyti
QUOTE(pelėdžiukas @ 2011 05 03, 15:38)
Laba 4u.gif

Perskaičiau nuo pusės iki galo temą ir neradau postų susijusių su technine įvaikinimo puse. Norčiau įsivaikinusių ar tai šiuo metu darančių paklausti: ar įmanoma įsivaikinti nesukūrus oficialios šeimos? Ar leistų įsivaikinti arba globoti vaikutį neturint savo nuosavo buto? Nors atsakymą numanau, bet mano situacija tokia, kad ištekėti galėčiau, yra už ko biggrin.gif , bet jam neleistų įsivaikinti. Todėl lieku aš viena su savo noru. Kaip manot, ar leistų įsivaikinti/globoti vienišai, be savo nuosavo buto?

viską galite sužinoti tinklapyje ivaikinimas.lt

jūs galite įvaikinti, jei turite tinkamą gyvenamą plotą (nebūtinai nuosavą). Buto savininkas turi duoti sutikimą. Taip pat visi gyvenantys tame bute. Pirmumas įvaikinant teikiamas pilnoms šeimoms, bet jei Jūsų pasirengimas vienai auginti vaiką įvertinamas teigiamai, galima įsivaikinti ir būnant vienišai.
Globos mechanizmai sudėtingesni, bet tikrai įmanoma.
manau, kad tikrai bus domimasi, su kuo Jūs gyvenate ir kodėl neplanuojat šeimos ir t.t.

Atsakyti
Ačiū už atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2011 05 03, 18:26)
viską galite sužinoti tinklapyje ivaikinimas.lt

jūs galite įvaikinti, jei turite tinkamą gyvenamą plotą (nebūtinai nuosavą). Buto savininkas turi duoti sutikimą. Taip pat visi gyvenantys tame bute. Pirmumas įvaikinant teikiamas pilnoms šeimoms, bet jei Jūsų pasirengimas vienai auginti vaiką įvertinamas teigiamai, galima įsivaikinti ir būnant vienišai.
Globos mechanizmai sudėtingesni, bet tikrai įmanoma.
manau, kad tikrai bus domimasi, su kuo Jūs gyvenate ir kodėl neplanuojat šeimos ir t.t.


Hm, ar esat tikra dėl to, ką parašėt? g.gif Globoti tikrai galima ir vienai, ir nuomojamam būste, jei ten sąlygos tinkamos. Galėtumėt dar pakonkretint, kas yra neoficiali šeima. Ar jūs viena, ar jūs ir "sugyventinis"? Pirmu atveju - galima, antru - kažin.

Dėl įvaikinimo reikalavimai tikrai aukšti: pilna, motyvuota šeima, nuosavas būstas, darbai (ne vakar nukritę), išsilavinimas.

Visa info yra tame puslapy, dar 'globėjai plepa toliau'. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(taka_taka @ 2011 05 05, 15:11)
Hm, ar esat tikra dėl to, ką parašėt?  g.gif  Globoti tikrai galima ir vienai, ir nuomojamam būste, jei ten sąlygos tinkamos. Galėtumėt dar pakonkretint, kas yra neoficiali šeima. Ar jūs viena, ar jūs ir "sugyventinis"? Pirmu atveju - galima, antru - kažin.

Dėl įvaikinimo reikalavimai tikrai aukšti: pilna, motyvuota šeima, nuosavas būstas, darbai (ne vakar nukritę), išsilavinimas.

Visa info yra tame puslapy, dar 'globėjai plepa toliau'. 4u.gif


Esat neteisi - nuosavas būstas nebūtinas. Sunute labai teisingai parašė, kad gyvenant ne savo bute ar name, reikalingas savininko sutikimas, kad leis gyvent vaikučiui tuo adresu. Ir aukštojo išsilavinimo niekas nereikalauja. Tiesiog šeima privalo būti stipriai motyvuota įvaikinti ir būtinos pastovios pajamos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selina: 05 gegužės 2011 - 15:36
QUOTE(Selina @ 2011 05 05, 16:36)
Esat neteisi - nuosavas būstas nebūtinas. Sunute labai teisingai parašė, kad gyvenant ne savo bute ar name, reikalingas savininko sutikimas, kad leis gyvent vaikučiui tuo adresu. Ir aukštojo išsilavinimo niekas nereikalauja. Tiesiog šeima privalo būti stipriai motyvuota įvaikinti ir būtinos pastovios pajamos.


Hm, pasitikslinau. Nuostatuose tikrai nėra punkto dėl nuosavo būsto. Gal kokiam forume buvau įskaičiusi. g.gif
Vat, nuostatai:
Jūs galite pretenduoti tapti įvaikintojais, jei:
- esate pilnamečiai, bet ne vyresni nei penkiasdešimties metų;
- esate susituokę;
- nebuvote teismo pripažinti neveiksniais arba ribotai veiksniais;
- Jums nėra ir nebuvo apribota tėvų valdžia;
- jei Jūs buvote vaiko globėjais (rūpintojais), globa nebuvo panaikinta dėl Jūsų kaltės;
- esate tvirtai apsisprendę įvaikinti vaiką;
- nesergate tam tikromis ligomis. Jų sąrašas patvirtintas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro ir Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2001 m. liepos 24 d. įsakymu Nr. 404/96 „Dėl medicininių kontraindikacijų, kurioms esant asmenys negali būti įvaikintojai, sarašo patvirtinimo “.

Galimos išimtys
1. Jei esate vyresni nei penkiasdešimties metų, Jums galėtų būti leista įvaikinti, jei:
- vienas iš sutuoktinių viršija įstatymo nustatytą ribą;
- norite įvaikinti vyresnius nei šešerių metų amžiaus vaikus;
- vaikas, kurį norite įvaikinti, ilgą laiką buvo globojamas Jūsų šeimoje.
2. Jei esate nesusituokęs, Jums galėtų būti leista įvaikinti, jei:
- socialinis darbuotojas teigiamai įvertintų Jūsų pasirengimą vienam auginti įvaikintą vaiką;
- vaiką, kurį norite įvaikinti, ilgą laiką globojote.

Neleidžiama įvaikinti:
- savo vaikų, brolių, seserų;
- nesusituokusiems asmenims įvaikinti to paties vaiko. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos visos, didele pagarba isivaikinusioms seimoms 4u.gif
As daznai pagalvoju jau nuo pat paauglystes noredavau kad mama pasiimtu vaikuti is vaiku namu, bet uzaugau, auginu sunu, ir daznai pagalvoju apie ivaikinima ax.gif Bet stabdo mane, nes kiek domejausi labai dideles salygos keliamos, tai va, mes 2 kambariu bute gyvenam 3, tai jau minusas kiek suprantu.O siaip gal globot salygos lengvesnes?Noreciau suteikti dziaugsma nors vienam vargsui vaikeliui, bent savaitgaliais praskaidrinti jo kasdienybe 4u.gif ech kuo daugiau galvoji tuo labiau sirdi skauda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigitukas @ 2011 08 27, 22:27)
Bet stabdo mane, nes kiek domejausi labai dideles salygos keliamos, tai va, mes 2 kambariu bute gyvenam 3, tai jau minusas kiek suprantu.

2 k. butas tikrai ne problema. Jeigu tik yra noras, visos kliūtys įveikiamos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuoj @ 2011 08 28, 11:29)
2 k. butas tikrai ne problema. Jeigu tik yra noras, visos kliūtys įveikiamos 4u.gif

Pritariu, kad dviejų kambarių butas tikrai ne problema, bent jau įvaikinimo atžvilgiu, globai reikalavimai yra griežtesni ploto atžvilgiu.
Atsakyti