Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

Na Masiania* , tenka is anksciau prisiminti , bet buna atveju , kad ir nusiperki koki patikusi " skaniai " atrodanti kepyneli tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 28, 11:02)
Na Masiania* , tenka is anksciau prisiminti , bet buna atveju , kad ir nusiperki koki patikusi " skaniai " atrodanti kepyneli tongue.gif



Cipciuk, HELP! kepiau biskvita pagal ananasinio torto recepta. Bet koks idomus jis man gavosi. Na viskas ok, bet jo virsus kietas blink.gif ir kepiau is 1/3 dalies, nes man vieno tik reikia blush2.gif bet gal jis suminkstes, kai bus pertepimas...
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 28, 11:02)
Na Masiania* , tenka is anksciau prisiminti , bet buna atveju , kad ir nusiperki koki patikusi " skaniai " atrodanti kepyneli tongue.gif

Man kazkaip vos ne visi pyragai ir tortai parduotuvese vieno skonio mastau.gif
Tai stengiuos namie kazka padaryt, tik ne visada progu atsiranda hihihi.gif

Vakar rasiau apie dregna sokoladini pyraga sita, tai radau kelias nuotraukas (baisiai nekokybiskas blush2.gif )
Pyrago pavidalu

user posted image

Ir kazkoki ale torciuka bandziau daryt (kremas pertrinta varske+jorurtas+cukrus+truputi zelatinos)

user posted image
Atsakyti
Na ko cia panikuoji , su astriu peiliu nupjausi ploooona ruozely nuo virsaus m o be to as tau patariu ji dar dedant sulieti , nes kai as dariau marskapones torta , tai man biskvitas buvo sausas , nes ta mase labai greitai stinksta ir nespeja susigerti .
O kietas gavosi , nes plona kepiai
Nepergivenk , viskas bus gerai friends.gif
Papildyta:
JOOOOOOO...... kokybe siaip sau wink.gif , bet jeigu namie daryti , tai tikrai tikiu buvo skanus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(editamm @ 2008 10 28, 09:47)
mamkaa - o jau spurgų grožis - turiu tik kelis klausimus - kokios dydžio, kiek gramų varškės pakeliuose ir kokioje temperatūroje fritiūrinėje kepama?
Ačiū  4u.gif

Varske pakelyje buna po 200 gramu jei neklystu, o dydzio darau kokiu noriu, nuo nuotaikos priklauso, tai didesnes tai mazesnes, sitos buvo vyro uzsakytos, jis megsta tik dideles, nors man tai jokiop skirtumo, o temp tai net nezinau, mano fritiurine sena, nu labai sena, tai net nezinau kokia temp ten buna, nerodo niekur, na kiap cia tau pasakius, gerai ikaitinu alieju, po to primazinu ugni (cia keptuveje kaip kepui) ir metu spurgas, pati matysi kad graziai gelstu o kad nedektu reikia ir kai kepu dideles tai kepu ilgokai, kad iskeptu.

cipciukas gaila kad nematai foto, visos lyg ir mato.
Atsakyti
As kaip tik ruosiuosi daryt mascarpones tortuka. Tai reiks suliet dar kuo nors. Biskvito tik pavirsius apkietejes, ir itariu nuo vanilinio cukraus g.gif
Atsakyti
KODEL NUO VANILINO ???? blink.gif , kodel tu taip manai ????? unsure.gif suliek suliek , ir nepagailek , nes tikrai buvo sausas rolleyes.gif
Mamkaa , jau matau bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Aij kazkaip pagalvojau, kad gal nuo vaniles, nes siaip niekad nededu. O sita recepta emiau todel, kad lengvai dalinasi is triju viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 28, 10:33)
Noriu to AMBASADORIAUS pyrago doh.gif
Na , o as sunaikinau likucius nuo kepiniu , padariau bulbikiu, vaisinkites prie kavutes


Prašau vaišinkitės... tik gaila, kad realiai jau jo nebėra blush2.gif . O aš superbulvikių irgi neatsisakyčiau essen.gif laaabai fainutės thumbup.gif

Mamkaa, spurgos fantastiškos, kaip iš paveiksliuko, nepyk, receptą nugvelbiau blush2.gif , nes ko ko, bet spurgų daryt nemoku blush2.gif Kažkada mėginau tai išorė iškepus, o vidury žalia tešla - tai daugiau ir "neeksperimentavau". Bet po tokių vaizdzelių, gal ir vėl reiks imtis reikalo.

Zebra, aš ambasadorių irgi iš ten pat nusirašiau ax.gif tik jau laaabai seniai mirksiukas.gif

Merginos, gal kuri žinot kokiu santykiu sausas mieles keisti šlapiom? Jei man reikia 7 g sausų mielių - tai kiek imt šlapių? Kokių gal 20 g?
Atsakyti
Lygtai 30g.
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 28, 18:54)
Lygtai 30g.


Ačiūuser posted image

user posted image
Atsakyti
Va dar vienas mano ir MISELES kurinys tongue.gif
"MORENGINIS TORTAS SU LAZDYNO ( FUNDUKO) RIESUTAIS "

Nezinau ar deti receptuka , nes jau visos zino kur ta MISELE , bet jei bent viena panores -as momentaliai parasau pioneer.gif

Vaizdelis toks ( nieko nekeiciau , net papuosime schmoll.gif )
Taip atrode beze pries dedant kepti

user posted image

Cia jau sulipdytas

user posted image

VAISINKITES smile.gif

user posted image

Ai parasau , tai dar gausiu barti tongue.gif

BEZE:

5 kiausiniu baltymai
1 stikline cukraus
1/2 vyno akmens ( as dejau tiek citrinos rugsteles) arbatinio saukstelio
2/3 stiklines pakeptu lazdyno riesutu ( maltu)

APTEPIMUI :

300 g. sokolado ( man pritruko 100g.)

KREMUI :

1 1/2 stiklines grietineles( plakamos)
1 saukstas cukraus
1 saukstas likerio ( rase , kad riesutinio ?)

APIBARSTYMUI :

1 stikline smulkintu lazdyno riesutu.

Baitimus gerai isplakame ,pilame po pora saukstu cukraus ir vis plakame , kitus du saukstus cukraus pilame tik tada , kai anas jau istirpes, taip supilame visa cukru.
Skarda isklojame popieriumi , nusipaisome 10 ant 20 cm. staciakampius ( pagal jos ismatavimus gavosi neproporcingai aukstas tortas schmoll.gif tai as patariu juos daryti didesnius ) ju turi buti keturi .
Kur ispaisete -uztepate beze , tokiu storumu , kad uztektu keturiems stociakampiams .
Kepame 95 c . 1 - 1,5 val. ( man iskepe per 5 val. 110 c. )
Jie turi graziai parusti .

Islydome sokolada ( as ipyliau 4 saukstus vandens) .
Dar karstu aptepame beze is visu pusiu , tik vieno apacia paliekame netepta , ten bus apacia torto .
Atsaldome saldytuve .

Isplakame standziai grietinele su vienu saukstu cukraus ir likeriu ( as pyliau sokoladini) .
Pertepame kremu lakstus ir sudedame viena ant kito .
Aptepame sonus ir virsu , apibarstome riesutais .
Is popierines tuteles puoseme lydytu , karstu sokoladu , is truputi pasiliktos grietineles padarome dzibukus , uzdedame riesutukus .
Dedame saltai .

Man asmeniskai .... pasakiskas skonis wub.gif labai megstu morenginius tortus , tik bijau , kad per nakty is morengu nepasidarytu tysalas del grietineles , jeigu taip atsitiktu , vistiek as ji darysiu , tik su kokiu nors sviestiniu kremu biggrin.gif
Atsakyti