Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

nu,jus ir pavarot smile.gif ,ar kada ilsites g.gif ,atrodo kepat ir kepat...skniai atrodo smile.gif
Atsakyti
JOLKA999 paziurek kiek valandu , drosk liuliuko
Atsakyti
smile.gif smile.gif ,seimyna miega tad dabar mano laikas,per diena nera kada. schmoll.gif
Atsakyti
Kazi kie vyras taip vienas miegos ? nail.gif smileysex.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 28, 23:39)
Va dar vienas mano ir MISELES kurinys tongue.gif
"MORENGINIS TORTAS SU LAZDYNO ( FUNDUKO) RIESUTAIS "


Cipciuk, NEREALU, ant nakties tokių vaizdų užfundijot blink.gif Jau žinau, ką šiąnakt sapnuosiu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Turbut RiMami visa nakti kiausus plaksi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ,nu ir prajuokinot.
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 29, 00:09)
Turbut RiMami visa nakti kiausus plaksi lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Tai, kai aš rašiau dar Jūsų posto nebuvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu pasijungsiu vaizduotę tuomet lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Net apsižliumbiau iš juoko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsiprašau, kad ne į temą mes čia blush2.gif, taip išėjo...
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 28, 23:39)
1/2 vyno akmens ( as dejau tiek citrinos rugsteles) arbatinio saukstelio

Ojei koks įdomus tortas, turėtų būt skanu, mėėėgstu morengus user posted image
Matau, kad dėjot citrinos rūgštį, bet baisiai sudomino, kas tas vyno akmuo? ax.gif Gal žinot, nes pirmą kartą apie tokį girdžiu bigsmile.gif

Lauksim įspūdžių kaip išsilaikys tortas per naktį 4u.gif

Mmm jaučiu, kad darysiu kokiai Kalėdinei repeticijai lotuliukas.gif jau įsivaizduoju, kad darysiu tris didesnius sluoksnius ax.gif Tiesiog vaizduotėj jau darau tortą laugh.gif Tik gąsdina 5 val. kepimo tų morengų user posted image scare.gif Einu sapnuot kaip darau tortą user posted image

Papildyta:
QUOTE(RiMami @ 2008 10 29, 00:01)
Cipciuk, NEREALU, ant nakties tokių vaizdų užfundijot  blink.gif Jau žinau, ką šiąnakt sapnuosiu wub.gif  wub.gif  wub.gif

Kol atsigrožėjau, atsipeikėjau ir parašiau žiūriu kolegių tortą sapnuosiančių atsirado user posted image
Atsakyti
Taip taip Owly , butinai zemink tu ji , geriau daryk platesny , nes kai atpjauni........gabalelis suvalgymui ojojoj kokio dudzio wacko.gif
Per nakti tysalas nepasidare schmoll.gif thumbup.gif , einu imesiu gabaleli i pilvuka liezuvis.gif essen.gif

user posted image
Papildyta:
RiMami Jolka999 ale man tik siandien dasuto is ko jus ten krizenat , nu susideliok tu man sitaip zinutes doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Fainuolis, Cipciuk, tortukas thumbup.gif
As tai praeita nakti sapnavau kaip dariau torta su Mascarpone lotuliukas.gif taip buna visad, pries kepant koki kepini, jei is anksto planuoju lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 28, 23:39)
Va dar vienas mano ir MISELES kurinys tongue.gif
"MORENGINIS TORTAS SU LAZDYNO ( FUNDUKO) RIESUTAIS "

Nezinau ar deti receptuka , nes jau visos zino kur ta MISELE , bet jei bent viena panores -as momentaliai parasau pioneer.gif



Man asmeniskai .... pasakiskas skonis wub.gif labai megstu morenginius tortus , tik bijau , kad per nakty is morengu nepasidarytu tysalas del grietineles , jeigu taip atsitiktu , vistiek as ji darysiu , tik su kokiu nors sviestiniu kremu  biggrin.gif



Sakykite prašom, tai kaip vis delto is ryto tas grozis atrode? Liakesi, ar buvo permirkes nuo grietineles?
Pasakiskas grozis...

Atsiprasau, jau pamaciau atsakyma, kad nesistizo...
tai tada labai liuks drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivve: 29 spalio 2008 - 10:38