Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės suknelės iš interneto

QUOTE(Eveli` @ 2013 03 13, 14:37)
Dėl išmatavimų.. Man pati pardavėja atsiunte tokia kaip lentelę, kur paprašė įrašyti savo matmenis. Daug ten visokių reikėjo. Buvo ūgis su kulnais, ūgis be kulnų, atskirai reikėjo įrašyti batelių kulno aukštį ir pan.  smile.gif Matavo MB biggrin.gif



Aha tiksliai, ir man toki atsiunte su visokiausiu ismatavimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Divinija @ 2013 03 13, 16:50)
Aha tiksliai, ir man toki atsiunte su visokiausiu ismatavimu smile.gif

Man irgi teks matuotis biggrin.gif yra kur reikia nuo spenelio iki spenelio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 03 13, 19:00)
Man irgi teks matuotis biggrin.gif yra kur reikia nuo spenelio iki spenelio biggrin.gif

Aha, mane vakar sesuo irgi matavo biggrin.gif tai prisijuokėm iš kai kurių kvailų matmenų..svarbiausia tai padėtų tobulą suknelę pasiūt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lamelaa @ 2013 03 14, 11:59)
Aha, mane vakar sesuo irgi matavo biggrin.gif tai prisijuokėm iš kai kurių kvailų matmenų..svarbiausia tai padėtų tobulą suknelę pasiūt  thumbup.gif

Mano kelios draugės taip siuvosi, tai ismatavimai tobuli, buvo, sukneles tvarkyti nereikejo, tik sakė nešė į siuvyklą kelias siūles tvirčiau persiuti.
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 03 14, 11:44)
Mano kelios draugės taip siuvosi, tai ismatavimai tobuli, buvo, sukneles tvarkyti nereikejo, tik sakė nešė į siuvyklą kelias siūles tvirčiau persiuti.




Man irgi tas pats: ismatavimu visokiausiu prirase, tai suknele pasiuta super, tik ji per kakla eina pas mane, tai truputi reikes kabliukus persiuti nes siek tiek perilga padare, bet sitiek tai juoku darbas smile.gif Nerealus jausmas, kai gauni savo svajoniu suknele ir tuo labiau, kai ji tobulai pasiuta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Divinija @ 2013 03 14, 16:59)
Man irgi tas pats: ismatavimu visokiausiu prirase, tai suknele pasiuta super, tik ji per kakla eina pas mane, tai truputi reikes kabliukus persiuti nes siek tiek perilga padare, bet sitiek tai juoku darbas smile.gif Nerealus jausmas, kai gauni savo svajoniu suknele ir tuo labiau, kai ji tobulai pasiuta smile.gif

Aš tai bijau, kad nebūtų paklaidos.. doh.gif manot reiktų po 1 cm užmest visur? Nes kaip tik dabar reikia matavimus jau siųsti ir nežinau ką daryt doh.gif
Atsakyti

NU ZINOKIT NET IVERTINUS KAD GALI VISKO PASITAIKYTI TIKRAI SAKAU ZIAURIAI VERTA SIUSTIS thumbup.gif

Sukneles kokybe labai gera, As zinau kaip tafta atrodo, tikejaus kad bus tik ji, bet deta ziauriai normaliai standus specialus pamusalas (suknele del to tinkamai "stovi") viskas svariai graziai pasiuta, kosrsetine dalis su puikiai isformuota krutine, stryneliai korsetiniai, viduje plati guma (kaip liemenukams paansiai) tam kad nekristu suknele ir t.t. Zodziu absoliuciai viskas kas reikalinga. Ilgai ieskojus radau tik viena pazeidima: klostuojant viena sone pritruko matomai medziagos vienai klostelei, tai ja padare platesne biggrin.gif , bet cia jau matos gerai paieskojus priekabiu ax.gif vyrui labai patiko rolleyes.gif
Padarysiu daugiau nuotrauku ir idesiu.

Uzsisakiau vasario 16 diena, issiunte kovo 11 diena, gavau kovo 14 diena (pagal ju isispareigojimus turejau gauti iki 24 kovo)

Muito nemokejau jokio, saskaitoje irasyta 24 doleriai, kainavo 90 doleriu su siuntimu ax.gif Suknele pasigavau kai siuntimas jai buvo nemokamas siunciasi is MILANOO
Nuomos punktas butent tokios medziagos taftine suknele siule nuomuotis nuo 500 litu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lamelaa @ 2013 03 14, 17:31)
Aš tai bijau, kad nebūtų paklaidos..  doh.gif manot reiktų po 1 cm užmest visur? Nes kaip tik dabar reikia matavimus jau siųsti ir nežinau ką daryt  doh.gif



Na jeigu suknele suvarstoma tai galima dadeti, bet jeigu perkate su sagutemis pvz tai tada jau nzn, reiketu idealiai kad tiktu... nors 1 cm gal ir nebutu didelio skirtumo..geriau gal truputuka laisvesne negu maza smile.gif man taip siuveja pasiule... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingusia31 @ 2013 03 14, 18:54)
NU ZINOKIT NET IVERTINUS KAD GALI VISKO PASITAIKYTI TIKRAI SAKAU ZIAURIAI VERTA SIUSTIS  thumbup.gif

Sukneles kokybe labai gera, As zinau kaip tafta atrodo, tikejaus kad bus tik ji, bet deta ziauriai normaliai standus specialus pamusalas (suknele del to tinkamai "stovi") viskas svariai graziai pasiuta, kosrsetine dalis su puikiai isformuota krutine, stryneliai korsetiniai, viduje plati guma (kaip liemenukams paansiai) tam kad nekristu suknele ir t.t. Zodziu absoliuciai viskas kas reikalinga. Ilgai ieskojus radau tik viena pazeidima: klostuojant viena sone pritruko matomai medziagos vienai klostelei, tai ja padare platesne  biggrin.gif , bet cia jau matos gerai paieskojus priekabiu  ax.gif vyrui labai patiko  rolleyes.gif
Padarysiu daugiau nuotrauku ir idesiu.

Uzsisakiau vasario 16 diena, issiunte kovo 11 diena, gavau kovo 14 diena (pagal ju isispareigojimus turejau gauti iki 24 kovo)

Muito nemokejau jokio, saskaitoje irasyta 24 doleriai, kainavo 90 doleriu su siuntimu  ax.gif Suknele pasigavau kai siuntimas jai buvo nemokamas siunciasi is MILANOO
Nuomos punktas butent tokios medziagos taftine suknele siule nuomuotis nuo 500 litu  doh.gif



Sveikinimai dar vienai busimai nuotaikai gavus svajoniu suknele wink.gif Laukiam nuotrauku wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Divinija @ 2013 03 14, 21:39)
Sveikinimai dar vienai busimai nuotaikai gavus svajoniu suknele wink.gif  Laukiam nuotrauku wink.gif


Na as jau pora kartu buvau nuotaka, tai si karta pasirinkau buti liudininke tik biggrin.gif o mano sunknele bus tokia tik spalva mano tamsiai melyna. Derinsiu su ciklameno spalvos delninuke, tokiais bateliais ir dar siek tiek virsu perdirbsiu ax.gif

user posted image

beje suknele taip ir "stovi" kaip foto, tai kaip karaliskos buna tos suknios tokios... pasijoniu jokiu pagalbiniu nereik, nes iki keliu eina toks is vidaus pasijoniukas keliantis rolleyes.gif Na zodziu vyras sake kad labai gerai atrodau ir net nereikia nieko sukusti lotuliukas.gif nes modelis dekingas ir tikrai puikiai maskuojas visi pertekliai blush2.gif
Atsakyti
Ingusia, wow thumb_yello.gif good.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2013 03 14, 22:55)
Na as jau pora kartu buvau nuotaka, tai si karta pasirinkau buti liudininke tik  biggrin.gif o mano sunknele bus tokia tik spalva mano tamsiai melyna. Derinsiu su ciklameno spalvos delninuke, tokiais bateliais ir dar siek tiek virsu perdirbsiu  ax.gif

user posted image

beje suknele taip ir "stovi" kaip foto, tai kaip karaliskos buna tos suknios tokios... pasijoniu jokiu pagalbiniu nereik, nes iki keliu eina toks is vidaus pasijoniukas keliantis  rolleyes.gif Na zodziu vyras sake kad labai gerai atrodau ir net nereikia nieko sukusti  lotuliukas.gif nes modelis dekingas ir tikrai puikiai maskuojas visi pertekliai  blush2.gif

Labai super suknele, spalva ohoho kokia ryški.... wub.gif
Atsakyti
Na aš jau savo irgi užsisakiau, žiūrėsim kas bus su mano gražiaja suknele kai atsiųs smile.gif
Atsakyti