Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės suknelės iš interneto

QUOTE(mammy1 @ 2013 03 25, 01:48)
na zodziu...
nieko nebepakeisi...uzsisakius as ja jau pries kelias sav. ..ir laukiu...

dievazi kaip bijau...susisuko galva, ir uzsisakiau...

kad tik butu gera ir grazi.... doh.gif  doh.gif

ka Jus manot apie tokia....labai  apsirikau....sad.gif(( ?
nes tik uzsisakiius, apsilankiau siam puslapi...ir paskaiciau Jusu komentarus. Tai baisu pasidare...del tu visu medziagu ir panasiiai ..sad.gif

http://www.ebay.ie/i...984.m1497.l2648


idomus pardavejas g.gif mazai sukneles foto, nera parasyta kokios medziagos pasiuvime naudotos g.gif Na gal bus sunkiau tas garbanas graziai sutvarkyti po persiuntimo ir svarbiausia kad tiktu figurai, o medziagos su tokiu pasiuvimu manau kad neturetu buti blogai krentancios... net jeigu ir organza ai sitaip garbanotai grziai ziuresis (lygi organza tai man nebuna grazu schmoll.gif ). Manau kad jusu taveju labiausiai bijociau ar tiks prie figuros biggrin.gif visai kita turetu buti gerai 4u.gif
Atsakyti
na tikiuosi tiks prie figuros. turiu grazias kojas ir krutine biggrin.gif
o cia kiek matosi..ji tokia ilgesnio liemenio...tai gal ir liemuo graziiai atrodys. Eh..liko sulaukti. siandien batelius gavau. jie irgi su tokiu neriniu ir gele...tai labai liux,labai kojai patogu...tai net atsikvepiau biggrin.gif
Labai noreciau, kad ji lengvai kristu..o nestovetu kaip stagaras...

Butu neblogai, kad ta ivory spalva atitiktu ir suknios..ir batuku smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Renalta @ 2013 03 25, 08:27)
nors sukneles stilius ne mano skonio, bet tinkanciai pagal figura merginai tikrai labai graziai atrodys.linkiu, kad viskas butu gerai ir suknele gautumete tokia kokia nuotraukoje  smile.gif




aciu 4u.gif

pranesiu kai gausiu...tikiuosi iki balandzio bent vidurio atsius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mammy1 @ 2013 03 25, 13:28)
siandien batelius gavau. jie irgi su tokiu neriniu ir gele...tai labai liux,labai kojai patogu...tai net atsikvepiau biggrin.gif

o bayelius irgi is ebay sakeisi?smile.gif
Atsakyti
aha, ka tik pademonstravau vyrui- patinka. Labai gera keltis,nesijaucia aukscio...Liux...atsipuciau viena maza dalelyte smile.gif smile.gif
Atsakyti
Merginos,gal kur sita grozi uzmatete smile.gif Mano svajoniu suknele biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mammy1 @ 2013 03 25, 19:04)
aha, ka tik pademonstravau vyrui- patinka. Labai gera keltis,nesijaucia aukscio...Liux...atsipuciau viena maza dalelyte smile.gif smile.gif


O iš kokio pardavėjo? mirksiukas.gif
Atsakyti
ui...bigbigpang. na viskas siaip ok, ir vaikui batus ussakiiau klasikinius- kol kas patenkinta viskuo..smile.gif)
Atsakyti
gal kuri uzsisakinejote is puslapio www.balllily.com?
Atsakyti
sveikos, ka manot apie sia suknyte..man labai patinka, bet bijau kad neriniai gali buti labai pigus(uzuolaidiniai) smile.gif ar esate kas siuntesi su neriniais ka?

http://www.dhgate.co...63.html#s4-42-1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magyla: 01 balandžio 2013 - 11:24
QUOTE(magyla @ 2013 04 01, 12:23)
sveikos, ka manot apie sia suknyte..man labai patinka, bet bijau kad neriniai gali buti labai pigus(uzuolaidiniai)  smile.gif ar esate kas siuntesi su neriniais ka?

http://www.dhgate.co...63.html#s4-42-1


labai grazi nugaryte sios suknees, mano buvo su neriniais ir is kinijos, paversk viena puslapi atal ir pamatysi smile.gif man asmeniskai tai tie neriniai grazesni net nei nuotraukoje ax.gif
Atsakyti
gal gali nufotografuoti visu ugiu suknele? kaip ten apacioj neriniai? identiski kaip katalogineje nuotraukoje? smile.gif
Atsakyti
Gal kazkuri siuntetes is landybridal.co? Arba is dresslande.com? Ar likote patenkintos? Aciu
Atsakyti