Įkraunama...
Įkraunama...

Pati sau kirpėja

QUOTE(Veitė @ 2008 11 10, 13:33)
labai įdomu pasidarė, ką tas  lotuliukas.gif (lotuliukas) šitoje vietoje galėtų reikšti?? g.gif

Man labai potiko sukuosena ir man dziaugiosiu lotuliukas.gif kad galiu duoti jai savo balsa
Atsakyti
balsavau už studentę, už merginą prie obels (?) ir už bais įdomią šukuoseną - ir trumpi, ir ilgi plaukai ant vienos galvos - nu bet fainai sugalvota wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Palaida Bala @ 2008 11 10, 20:33)
bais įdomią šukuoseną - ir trumpi, ir ilgi plaukai ant vienos galvos - nu bet fainai sugalvota wub.gif

kas čia įdomaus - plaukų priauginimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 11 11, 09:42)
kas čia įdomaus - plaukų priauginimas biggrin.gif


nebutinai priauginimas, gal kirpimas toks
mano viena pazistama panasiai buvo apsikirpus.
Atsakyti
QUOTE(gritte @ 2008 11 10, 12:50)
Aš manau, kad laimės skrybelaitė, arba truputėlį aukščiau aptarta nuotrauka  bigsmile.gif

kas čia per skrybėlaitė g.gif kurią foto jūs taip vadinat? neduokdie tą, kurią aš manau unsure.gif nesveikinsiu tada nugalėtojų schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2008 11 11, 10:32)
kas čia per skrybėlaitė g.gif kurią foto jūs taip vadinat? neduokdie tą, kurią aš manau unsure.gif nesveikinsiu tada nugalėtojų schmoll.gif  biggrin.gif

Suprantu, kad šita
user posted image
Aš balsuosiu už ją 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Kaip smagu, kad spėjau į balsavimą biggrin.gif , ir savo nuomonę šį kartą galiu pagrįsti tuo, kad man patiko natūralumas, paprastumas, plaukų, pozavimo, aprangos ir pan. suderinimas. Ir pagaliau net vidinė ramybė, sklindantis grožis atskleistas per nuotrauką... Taip pat imponavo gražūs ar simpatiški veido bruožai (nebalsavau už šukuoseną be veido) ir tai, kad kažkas daryta plaukučiams (nebalsavau už "vėjo kedenamus" "salutės džovinamus" ir pan. plaukus, kur nei su žiburiu nėra šukuosenos, net ir kasdieninės)...

Man gražiausios - "studentė", "lietuviška klasika" ir "kukli, bet valiūkiška" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2008 11 11, 18:22)
, kur nei su žiburiu nėra šukuosenos, net ir kasdieninės)...


tai tiesūs, lygūs, sveiki plaukai- ne gražu bigsmile.gif ar čia ne kasdieninė šukuosena, kasrytą išsiplovus galvą juos tvarkingai išdziovint. bigsmile.gif
manau kad tai irgi šukuosena tongue.gif biggrin.gif
o ten visokie įraišioti "bigudai", tai čia ne šukuosena- o dar tik pasiruošimas jai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija09 @ 2008 11 07, 09:46)
nesupratau, kodel nera mano idetos foto???? g.gif  idejau paskutines dienos vakare  unsure.gif  verysad.gif  g.gif  g.gif  g.gif

paskutinę dieną iki 17h (darbo dienos pabaigos) yra tvirtinamos nuotraukos.

visada apie tai yra parašyta bendrose fotokonkursų taisyklėse (į kurias visada įdedama nuoroda aprašymuose) , o šį kartą ir temos aprašyme parašiusi buvau.
Atsakyti
Ačiū mergaitės už sveikinimus smile.gif

spamas tai spamas tongue.gif

labai ilgas balsavimas 10 dienų...
kitam konkursui padarysiu mažiau - šito negaliu koreguoti, ne aš jį paskelbiau tongue.gif
Atsakyti
Prabalsavau ir as,,, kai kurios foto vercia suabejoti ar tai namu darbo, todel as tas pacias graziausias nebalsavau, balsavau uz "kazka padaryta plaukams", fonas ir nuotraukos pateikimas man nesudare esmes.
Atsakyti
QUOTE(Christinux @ 2008 11 11, 17:33)
o ten visokie įraišioti "bigudai", tai čia ne šukuosena- o dar tik pasiruošimas jai  biggrin.gif

Aš už tokias taip pat nebalsavau... Nors gana šmaikštu ir išdykėliška. Merginos požiūris turbūt buvo "su jumoru pateikti nuotrauką"... (kas, beje, irgi yra sveikintina, juk ne visos nuotraukos turi būti labai jau rimtos ir tikslios). O, jei plaukai tvarkingai sušukuoti, tai nevisai šukuosena, nors man labai gražu! Tinka bet kokiai progai thumbup.gif
Šiaip, visos merginos šaunios dar ir tuo, kad išdrįso save parodyti, kad stengėsi... Galbūt viena įdėjo daugiau pastangų, o kita visai nesistengė, bet matome, ką matome... Nuotraukos grožis ne vien nuo pastangų priklauso... Joje turi būti kažko daugiau.
Aš balsavau už visumą - ir už šukuoseną, ir už nuotrauką (pateikimas, spalvos, kompozicija ir pan.), ir už nuotaiką... smile.gif
Atsakyti