Įkraunama...
Įkraunama...

Aironas

Na lyg ir aiškiai buvau parašiusi, kad gal kas žinot dar kokių reikšmių? Lyg ir neprašiau peikt ar girt, čia žiūriu tik ir rašo apie lygintuvą, gal jau pakanka? Vieną kartą parašėt ir gana? doh.gif
O pati tema apie tai, ar dar yra tokių smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emilijut: 21 lapkričio 2008 - 19:00
QUOTE(muminukas @ 2008 11 21, 17:48)
aš ne Aronas  biggrin.gif
"Labai visos žinot, ką jūsų vardas galbūt kokioje arabų kalboje reiškia..."
tikrai žinau, kad arabų kalbose reiškia vardą, su daiktais asociacijų nekyla  cool.gif

apie ką jūs čia? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 11 21, 20:42)
apie ką jūs čia? biggrin.gif


konkrečiai apie savo vardą, kuris yra hebrajiškas ir arabiškai jokio daikto nereiškia. nes emiljut sakė, esą labai visos žinom, ką pačių vardai kokiose arabų kalbose reiškia. tai va, aš žinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(emilijut @ 2008 11 21, 18:54)
Na lyg ir aiškiai buvau parašiusi, kad gal kas žinot dar kokių reikšmių? Lyg ir neprašiau peikt ar girt, čia žiūriu tik ir rašo apie lygintuvą, gal jau pakanka? Vieną kartą parašėt ir gana? doh.gif
O pati tema apie tai, ar dar yra tokių smile.gif


bet istikruju kiek cia SM piktu mamu susirinkusiu siaubas doh.gif atrodo tik ikasti ir tenori, parase viena reiksme lygintuvas ir gana , o ne kiekvienam poste dabar apie ta pati sneket, neturit ka veikti man rodos,o gal malonuma jauciat kita peikdamos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leilla @ 2008 11 22, 09:14)
bet istikruju kiek cia SM piktu mamu susirinkusiu siaubas  doh.gif  atrodo tik ikasti ir tenori, parase viena  reiksme lygintuvas ir gana , o ne kiekvienam poste dabar apie ta pati sneket, neturit ka veikti man rodos,o gal malonuma jauciat kita peikdamos  g.gif


Na tikrai, pritariu tau, kyla mintis, jog yra neturinčių ką veikt smile.gif
Atsakyti
taigi tokiu atveju reikia temos apraše parašyt 'priimamos tik pagyros, teisybės nerašyti, sugalvokit gražią reikšmę' mirksiukas.gif nemažai yra tokių kurios prašo nuomonės ar reikšmės, o negavusios vien tik pagyrų supyksta, nebestebina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l'eau: 22 lapkričio 2008 - 14:41
pirmą kartą tokį vardą girdžiu.
o kaip taisyklingai kirčiuojasi?
nes man asosijuosiasi su Kaironu,kentauru tokiu biggrin.gif
Atsakyti
Atsakymas: ne, nedaug tokiu, nes mamos pagrinde protraujancios biggrin.gif
Atsakyti
Keistas vardas tiesa sakant. lotuliukas.gif
asociacijos kyla su zodziu lygintuvas angliskai lotuliukas.gif
Atsakyti
man asociacijos su vardu Baironas – sen. anglų: „tvartas“. tikrai nieko nenoriu iziesti, nes man patinkancius vardus siame forume irgi linciuoja, tiesiog jei jau klausiat,tai pasakau savo nuomone.
Dziaukites savo pasirinkimu ir nekreipkite demesio i kitu nuomone smile.gif
Atsakyti
Nežinau tokiu vardu nė vieno žmagaus. Man jis visai neblogas. smile.gif
Atsakyti
kazkodel nekeista kad sitiek issidibinejimu ir piktu repliku, ir is kur pas mus tokie zmones, sumenkinti, pasitycioti.. kaip jum negeda. mano berniukas irgi aironas, o ne "airon", ir nematau cia jokios vardo reiskmes, jos tiesiog nera. tuos lygintuvus pasilaikykit sau, nes tai tik 3 iron reiksme,pagrindinis yra gelezis. o jei jau pasitycioti norit, pagalvokit kokius saviskiam davet vardus, eimantas, vejas, viesulas, azuolas, liepa... nesakau kad negrazus vardai, bet ir reiksmes.. taip kad pries kritikuouant kitus, pagalvokit apie save ir maziau pavydo bei pykcio. ismokit dziaugtis gyvenimu, sypsotis visiem, mielesnis ir laimingesnis gyvenimas bus
Atsakyti