Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno kolegijos teisininkių kampelis (KK)

KELIU TEMA I VIRSU

Sveikos..istojau siemet i teise neakivaizdiniam......jau paskaicius cia jusu baisoka darosi:)
Atsakyti
QUOTE(madlena @ 2010 08 30, 19:12)
KELIU TEMA I VIRSU

Sveikos..istojau siemet i teise neakivaizdiniam......jau paskaicius cia jusu baisoka darosi:)

Sveika 4u.gif ! Nera taip baisu, kaip atrodo biggrin.gif mirksiukas.gif . As pirma semestra galvojau - sakes, tikrai nesugebesiu doh.gif , bet..... jau puse iveikiau cool.gif . Gal jau zinai kada paskaitos prasides? Kiek pastebejau, pirmakursiams anksciausiai prasideda
Atsakyti
QUOTE(Guosta @ 2010 09 14, 19:56)
Sveika 4u.gif ! Nera taip baisu, kaip atrodo biggrin.gif mirksiukas.gif  . As pirma semestra galvojau - sakes, tikrai nesugebesiu doh.gif , bet..... jau puse iveikiau cool.gif . Gal jau zinai kada paskaitos prasides? Kiek pastebejau, pirmakursiams anksciausiai prasideda

man baisiausia tas ,kad i visas paskaitas tikrai neturesiu galimybes vazinet,o nebuvus paskotose,galiu neatsiskaityti....mums jau tuoj prasides 09.17d,pirma paskaita "zmogus ir aplinka" pas destytoja Kiliu.
Atsakyti
QUOTE(madlena @ 2010 09 14, 21:43)
man baisiausia tas ,kad i visas paskaitas tikrai neturesiu galimybes vazinet,o nebuvus paskotose,galiu neatsiskaityti....mums jau tuoj prasides 09.17d,pirma paskaita "zmogus ir aplinka" pas destytoja Kiliu.

Man "Zmogus ir aplinka" buvo pas Alijosiute, tai thumbup.gif destytoja. Siaip dauguma destytoju duoda konspektus ir is ju mokiniesi, tikrai nebutina buti kiekvienoj paskaitoj. Nezinau kas destys tau "teisesaugos institucijos", mums tai deste Rociene, tai ji daug ka diktavo ir uzsirasem kokius straipsnius reikia moketi, Tatoriene taip pat daug informacijos reikalingos egzaminui suteikia per paskaitas. Tai siu destytoju paskaitas patarciau lankyti mirksiukas.gif. Dar reiketu lankyti teises teorija, nes ten disciplina tai doh.gif , as tai nieko nesupratau. Tik antram kurse po truputi pradejo aisketi kas cia per daiktas biggrin.gif. Tai lankant paskaitas gal kas aiskiau tau bus.
Atsakyti
na ka ir vel tema i virsu.....laukiam pasakojimu is buvusiu ir esamu studnetu apie si dalyka:) kaip jums sekesi iveikti
Atsakyti
kai toliau studijas tesiu univere, tai juokas ima is kolegijos, nera ten nieko sudetingo ir neiveikiamo biggrin.gif
Atsakyti
tai manau...kolegija buvo,kaip izanga....bet kaip stoji be jokiu ziniu ir viskas nauja...tada tikrai nera taip lengva:)
Atsakyti
QUOTE(Dipsis @ 2010 11 08, 15:46)
kai toliau studijas tesiu univere, tai juokas ima is kolegijos, nera ten nieko sudetingo ir neiveikiamo biggrin.gif


O kaip sekesi praktika atlikti? Visas valandas atbuvai? Ziurejau, kad daug tu praktikos valandu priklauso, nezinau kaip cia reikes derinti su darbu viska doh.gif .
QUOTE(madlena @ 2010 11 08, 17:08)
tai manau...kolegija buvo,kaip izanga....bet kaip stoji be jokiu ziniu ir viskas nauja...tada tikrai nera taip lengva:)

drinks_cheers.gif . As galvojau, kad pirma semestra iskrisiu, nes mokykla baigiau senokai ir pamirsau kas tie mokslai per daiktas ax.gif
Atsakyti
nu as irgi baigus buvau senai, po to uzsibaigiau islyginamas, toliau univeras islyginamos ir dabar jau magistrantura, ir durna buvau reikejo is kart i ji stoti, nes dabar kai sudedi kiek metu gaunas mokslo tai blink.gif smile.gif Tada su praktika irgi kitaip buvo turbut nei dabar
Atsakyti
O gal galetu siu metu ketvirtakursiai papasakoti kaip ten su ta praktika yra 4u.gif ? Man idomu ar siuncia kolegija, ar patiems reikia susirast, kaip ten su tom valandom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Guosta @ 2010 11 11, 16:21)
O gal galetu siu metu ketvirtakursiai papasakoti kaip ten su ta praktika yra 4u.gif ? Man idomu ar siuncia kolegija, ar patiems reikia susirast, kaip ten su tom valandom blush2.gif


As esu praeitu metu ketvirtakurse (isejau akademiniu). Tai gal niekas nepasikeite 4u.gif Kolegija paraso tik siuntima, praktikos ieskaisi pati mirksiukas.gif O valandos... Cia jau tavo ir praktikos vadovo reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki.Merginos,gal galit papasakoti placiau apie sia spec.sioj kolegijoj?Kokia kaina metams?Kokia kaina bendrabucio?Kokia stipendija,ir ar sunku istoti?As nelaikisu istorijos egzamino,tai bijau,kad nepateksiu.O lietuviu k. egzamino 7,o uzsienio kalba-7. g.gif
Atsakyti