Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno kolegijos teisininkių kampelis (KK)

QUOTE(karamelemele @ 2009 03 05, 17:18)
Sveiki  bigsmile.gif  Dabar ir aš prisijungiu prie jūsų  thumbup.gif  Esu pirmakursė dieniniame skyriuje, mums dabar liepė pasirinkti laisvai pasirenkamą dalyką. Tačiau nieko nesuprantu kam čia šito reikia? Ir nežinau ką rinktis  verysad.gif  Traukia prie kriminalistikos, bet girdėjau, kad bankininkystė yra perspektyviau. ką patartumėte?  blush2.gif

O as praejusi pusmeti rinkausi laisvai pasirenkama dalyka ax.gif . As rinkausi korupcija, man idomu buvo, bet nusivyliau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Guosta @ 2009 03 05, 20:04)
O as praejusi pusmeti rinkausi laisvai pasirenkama dalyka ax.gif . As rinkausi korupcija, man idomu buvo, bet nusivyliau schmoll.gif



Mums tai pirmam kurse dieniniam net rinktis neleido, viena grupė ėjo į korupciją, kiti- į filosofiją. O dabar man ale reikia pasirinkti dalyką su kuriuo turėsiu sieti ateitį, nes kaip supratom pagal šį dalyką mums bus tokia specializacija. Mums nieko neaiškina verysad.gif Ir nežinau ką rinktis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(karamelemele @ 2009 03 05, 21:43)
Mums tai pirmam kurse dieniniam net rinktis neleido, viena grupė ėjo į korupciją, kiti- į filosofiją. O dabar man ale reikia pasirinkti dalyką su kuriuo turėsiu sieti ateitį, nes kaip supratom pagal šį dalyką mums bus tokia specializacija. Mums nieko neaiškina  verysad.gif  Ir nežinau ką rinktis  verysad.gif

Bet ziuriu skiriasi dieninis nuo neakivaizdinio g.gif . Siaip ir man butu kriminalistika idomiau ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal kuri esat atlikus praktiką kurioje nors įmonėje? Gal darėte ataskaitą apie pavestus darbus?
Reikalinga praktikos ataskaita, kuri bus pristatyta Rusijos universitete, tas darbelis niekur Lietuvoje nefigūruos.
Jeigu kuri galite kaip nors pagelbėti, rašykit į AŽ, atsilyginsim 4u.gif

P.S. gal yra realiai kur nors pagal specialybę dirbančių? tada tiesiog reikėtų kasdienių darbų aprašymo ir tiek.
Atsakyti
Beje gal iš pabaigusių ar antrakursių turit užrašus ar referatus, darbus? Būčiau labai dėkinga 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif ! Kazkaip mazai cia bendaraujam ax.gif . Gal kuri moketes pas Semiotiene anglu kalba? Rytoj man pas ja iskaita, idomu kaip ji vyksta, ar labai ji klausineja? Einu laikyti, bet manau, kad neislaikysiu verysad.gif
Atsakyti
Sveikos. 4u.gif Gal kuri is antrakursiu turi dokumentu valdymo savarankiska darba pasilikusi? Jei negaila, gal galetumet i pasta imest? blush2.gif Buciau labai dekinga ax.gif kudziunas@gmail.com
Atsakyti
As mokausi pas Semiotiene. Labai gera destytoja, turbut vienintele, kuri padeda i studento nauda. tad neverta bijoti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(karamelemele @ 2009 04 06, 16:51)
As mokausi pas Semiotiene. Labai gera destytoja, turbut vienintele, kuri padeda i studento nauda. tad neverta bijoti  tongue.gif

Ir man taip pasirode ax.gif , bet dar zodziu pas ja nelaikiau, nebuvau ismokus blush2.gif . Gal ir man jei kas turit dokumentu valdymo darba imestumet 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Guosta: 06 balandžio 2009 - 19:10
Nelabai cia kas dalintis nori blush2.gif
Atsakyti
Mielai pasidalinciau, bet like senam pc, ir iki siol neperkelti duomenys... Man rodos as pati is interneto buvau issitraukusi, net nepamenu jau... ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Pasidalinsiu, parasykit AZ ax.gif
Atsakyti