Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno kolegijos teisininkių kampelis (KK)

Sveikos smile.gif gal kas turit kokios informacijos tema: vidutinio darbo uzmokescio samprata lietuvos respublikos teiseje. Aciu
Atsakyti
Sveikutes! Truputi tema apmire ax.gif ! Kaip sekasi ruostis sesijai? Gal zinote kada ideda egzaminu tvarkarascius?
Atsakyti
QUOTE(Guosta @ 2009 05 22, 08:36)
Sveikutes! Truputi tema apmire ax.gif ! Kaip sekasi ruostis sesijai? Gal zinote kada ideda egzaminu tvarkarascius?

Jau yra ideti 4u.gif
Atsakyti
Tikiuosi visi išlaikėm sesija teigiamais balais ir galim atoostogaut 4u.gif
Atsakyti
Taip, dar matostogauja visi, bet greit vel i knygas ikristi reikes biggrin.gif
Atsakyti
Kylam
pioneers.gif
Atsakyti
Nu merginos, pasidalinkit ispudziais, ypac kas pernai antram kurse buvot biggrin.gif ! Kaip jums sekesi baudziamoji ir tarptautine ax.gif ? Man tik pradzia, bet baudziamoji truputi panasi i teises teorija, o teises teorija tai doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Guosta @ 2009 10 07, 16:47)
Nu merginos, pasidalinkit ispudziais, ypac kas pernai antram kurse buvot biggrin.gif ! Kaip jums sekesi baudziamoji ir tarptautine ax.gif ? Man tik pradzia, bet baudziamoji truputi panasi i teises teorija, o teises teorija tai doh.gif .

Baudžiaką būtina lankyti ir neužsitraukti dėstytojos nemalonę, nes ir 4 semestre bus pas ją paskaita, o atmintis pas ją netgi labai gera...
o tarptautinė nėra labai baisulinga paskaita wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaunutė: 07 spalio 2009 - 16:20
Gal kas literatūros turite pasiūlyti? ax.gif
Atsakyti
Sveikutes merginos 4u.gif ! Kaip mokslai sekasi? Gal galit atsiusti, jei negaila kokiu darbu, konspektu is baudziamosios ir tarptautines? Rasau namu darbus, tai sakau bet kokia papildoma medziaga praverstu blush2.gif
Atsakyti
matau cia tema pamirsta jau smile.gif pakelsiu kad taip toli nereiktu ieskot
Atsakyti
Labukas. 4u.gif
Ir vėl noriu paprašyti pagalbos trečiakursių ax.gif Matau, kad pernai bendrąjai ir juridinei psichologijai rašėte tą patį darbą, kurį mums reikia parašyti. Jei nelabai gaila, gal kuri nors galėtu man atsiųsti bent jau kaip pavyzduką kad turėčiau? Būčiau amžinai dėkinga blush2.gif
Atsakyti