Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukų perkėlimas iš telefono į kompą

smile.gif+2005 08 03, 00:29-->
QUOTE(As smile.gif @ 2005 08 03, 00:29)
Labai dėkoju, iš tikrųjų suveikė  thumbup.gif . Ką gi, gyveni žmogus ir mokaisi smile.gif.

Labai saunu mirksiukas.gif
Atsakyti
Na patogiausia tai USB jungtis. Laidai kartu su programomisd parsiduoda. Svarbiausia pardavejui pasakyti modeli. Susiinstaliuoji programa ir viskas gali dirbt . Cia ne tik is telefono, bet ir i telefona gali visokiu nauju melodiju, paveiksleliu gali parsiusti. ir viskas nemokamai.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2005 06 28, 15:06)
Viskas labai paprasta. Jei telefone yra bluetooth, tai reikes pirkti kompui bluetooth prievada. Ji ikisi i slota ir siunti nuotraukas. Kai pradesi siust, pasirodys meniu, ten viskas paprasta.
O jei prie telefono yra USB jungtis, tai ja reikia pajungti vienu galu i tel, kitu i kompa (ta pati slota, kaip ir bluetooth prievada), ir siusti.
Kai siunti nuotrauka, spaudi send, tai issoka meniu, kuriam gali pasirinkti kokiu budu siusi: per IrDa, Bluetooth ar USB.
Tokiu pat budu gali ir is kompo i tel siusti.
Gal nelabai aiskiai parasiau, tad jei bus klausimu, kreipkis  smile.gif

Gal ir kvailai cia paklausiu, bet g.gif ar uztenka tel. ijungti IR, o i kompa ikisti Bluetooth jungti, prideti tel prie tos jungties ir siusti foto? g.gif turbtu kvailai paklausiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2006 03 19, 20:43)
Gal ir kvailai cia paklausiu, bet g.gif ar uztenka tel. ijungti IR, o i kompa ikisti Bluetooth jungti, prideti tel prie tos jungties ir siusti foto? g.gif turbtu kvailai paklausiau 4u.gif

Neuztenka, tai nesuderinami dalykai. Telefone ijungi IR jungti tai ir kompe reik prijungti IR irengini. Arba telefone aktyvuoji Bluetooth ir kompe ikisi bluetooth. Cia du atskiri siuntimo budai, kurie nesiderina tarpusavyje.
Atsakyti
Aciu uz paaiskinima smile.gif
vadinasi busiu bereikalingai ismetusi pinigus ir nusipirkusi Bluetooth g.gif ,nes pasiziurejau pas mane telefone jo nera schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2006 03 21, 16:59)
Aciu uz paaiskinima smile.gif
vadinasi busiu bereikalingai ismetusi pinigus ir nusipirkusi Bluetooth g.gif  ,nes pasiziurejau pas mane telefone jo nera schmoll.gif

tai jei turi ceki, gal pakeistu i iR ??

O kas man gali pasakyti kaip is Samsungo kompe video paziureti, nuotraukas perkeliu viskas ok, o video schmoll.gif
Atsakyti
patarkit. yra telefonas motorola c650, yra usb, programeles. viska suinstaliuoju, sujungiu, bet rodo kad neprijungtas telefonas. kas negerai? ar dar ko truksta? g.gif
Atsakyti
Man toks klausimukas iskilo: pas mane fotikas olympus, ir galima filmuoti kelias min.. bet kai perkeliu i kompa, aisku, perziureti nepavyksta. Kokios programytes reiktu?
Parsisiunciau real player, kur visokiausius formatus parodo, bet is mano visgi ne. ar cia fotikas kaltas, ar dar nerandu tinkamos programos? g.gif
Atsakyti
Biskuti tema suklydau, nepamaciau kad cia apie telefonus sneka blush2.gif bet gal kas pasufleruos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte27 @ 2005 06 29, 12:46)
O aš iš telefono atsisiunčiu į e-mailą ir ten išsaugau kur man reikia ax.gif


O kaip tai padarai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2006 06 29, 14:45)
O kaip tai padarai? g.gif


MMS žinutes galima siųsti ir į emeil smile.gif
Atsakyti
gal kas pasakys kaip iš Nokia 6020 perkelti nuotraukas
Atsakyti