Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio refliuksas, gal kas susidūrėt?

o kas per tie pozymei salutinei...kas daros papasakok idomu suzinoti...
Atsakyti
Sveikos,
Na pasiguosiu ir as, turiu ta prakeikta refliuksa verysad.gif Siandien jau trecia karta per kelis menesius pasikartojo ir angina, taigi kaip sake gydytoja, kol nepradesiu sveikai gyventi ir valgysiu tai ka megstu vargsiu su gerkles ir skrandzio skausmais....
Skaiciau , kad nuo sios bedos padeda zoleles ir reikia gerti semenu alieju (ant tuscio kaip sakoma). Taigi eisiu pirkti zoleliu i vaistina ir bandyziu kovot. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte06: 17 kovo 2008 - 15:05
QUOTE(daliukas11111 @ 2008 03 16, 23:39)
o kas per tie pozymei salutinei...kas daros papasakok idomu suzinoti...


pykinimas, viduriavimas, troškulys, dingęs apetitas verysad.gif kai tik nustojau gerti vaistus visi šie negalavimai išnyko.. tai vat verysad.gif
Atsakyti
Įdomu, ar kas bandėte gydytis pas kokią gydytoją homeopatę. Galbūt galima apsieti ir be tų rimtų vaistų (nors dabar per patį paūmėjimą, man taip neatrodo verysad.gif ). Kitai savaitei užsirašiau privačiai pas gastroenterologę, kuri kaip skaičiau gydo ir homeopatiniais vaistai, tai pažiūrėsim. O kol kas tenka pasiskirti vaistus ir gydytis pačiai. Laimei internete galima rasti ir rimtesnių medicininių straipsnių su visomis nurodytomis dozėmis ir gydymo trukme. Nes po dviejų mėnesių eilės pas valdišką gydytoją kažin kas bepadėtų schmoll.gif
Atsakyti
Sveikučiai,


O man dabar buvo apie 3 mėn. ryškus pagerėjimas, nereikėjo nei vaistų, nei nieko. Ot geras laikas tada buvo, tada ir daugiau pasmaguriaut galėjau. Dabar kaip ir daugumai skrandininkų į pavasarį vėl paūmėjimas - pilvas išpūstas, aną dieną jau paskaudeno gerklę (garantuotai nuo refliukso), tai vėl prisipirkau kursą vaistų (Pangrolį, Omeprazolį, Raniberlą, Motiliumą) ir teks vėl gydytis. O šiaip, pastebėjau tikrai gerai kovai prieš refliuksą veikia sportas (ypač baseinas), geros emocijos, o ne sėslus gyvenimo būdas. Man gydytojas taip ir pasakė, gali vaistus ryti saujom, o jei nekeisi gyvenimo būdo - niekas nepasikeis.
Atsakyti
zinokit mergelikes gryna teisybe kad pavasari paumeja...jau ir as vaistus pradejau gert bet kas keisciause as juos istisai geriau ir jie man padedavo o dabar...susirgo vaikas turejau leisti vaistus i vena tai matyt ta itampa dasidejo kad pradejo skrandi raizyti toks jausmas kad truks jisai jau spejau visokiu varijantu prisigalvoti sakau jau man sakes...kai refliuksu sirgau taip nebuvo...nuvarau pas daktare ogi pasirodo jau organizmas mano tiek ju gaves kad ir pradejo pasalinei reiskinei lysti t.y nebeveikia jie man ...tai nutraukiau ....ir aciu dievui jau sendiena lyg ir sveika bet raminamus geriu ...jau nebzinau tai kaip kitos metu metus gere ir nieko...ar cia sutapimas ka uzsivalgius buvau gal... g.gif
Atsakyti
Aš dar tik metai kaip sergu, bet man jau irgi paprastas omeprazolis nebepadėjo. Irgi taip pat susidėjo ir stresai, ir matyt pavasarinis paūmėjimas, apie kurį čia visos rašot. O aš tik dabar apie jį sužinojau. Ir prie ko čia sezoniškumas toms skrandžio ligoms, juk čia ne koks gripas g.gif
Atsakyti
QUOTE(daliukas11111 @ 2008 03 01, 21:22)
bet zinokit ta ligele galim paskelbti epidemija...jau vien is artimuju serga 4 zmones o esam8...taigi pusele jau yra per kelis menesius...nesuprantu kazkas baisaus... g.gif

Taip, man gydytoja sakė, kad refliuksas -tai šiuolaikinių žmonių liga. Ypač jautresnių. Serga vis daugiau.. Aš anksčiau tik nusijuokdavau, kai girdėdavau reklamose -stresas didžiausias jūsų priešas-galvodavau kaip čia gali būti susiję su skrandžiu, o pasirodo teko savo kailiu įsitikinti, kad čia gryniausia teisybė. Aš jei tik pasinervinu labiau, tai rugštys iš karto ir sukyla.
Atsakyti
seip per radija kazkada klausiausi kazkokia ejo sveikatos laida ir ten pasakojo kad po didelio streso padarinius galime pradeti jausti tik po keliu metu...reiskias kazkoki stresa kai patiri organizme lieka kaip ir paslepta bomba ir ji gali suveikti po keliu metu taip kad islys simtas ligu...o kai islenda galvoji jatau gi jokio streso neturiu gyvenu sau laiminga o cia se tau ir liga nuo streso biggrin.gif tai vat kaip pasirodo buna g.gif o del sezoniskumo tos ligos cia mano nuomone aisku gal as ir neteisi bet pavasari viskas pabunda ir jausmai ir ligos biggrin.gif o del rudens tai nesugalvojau dar lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Jezau ir man paumejimas, ir dar koks verysad.gif Nepadeda tai omeprazolis nei dar visokie velniai, grauziu dziuvesius ir nuo tu atrodo remuo kyla verysad.gif Jau nezinau ka ir valgyt... Ka jus valgot? Skaiciau, kad kazkas zadejo eiti pas homeopatus, gal buvo, ka patare gal pasidalinsit? nes jau ta savijauta, tai pribaigs....

Dekui
Atsakyti
taip ir man tas pats .tai dziuvesiai gal irgi negerai ,nes kepinti ,geriau manu kose ,nes kvieciai musa rugsti .cia turbut po velyku vaisiu .nors ir pries jas jau jauciau ,bet dabar -tai sakes .
Atsakyti
Buvau pas gydytoją, tik homeopatinių vaistų nuo tos bėdos kaip ir nėra. schmoll.gif Mat homeopatija atsirado prieš kelis šimtus metų, o ši liga pasirodė prieš kokius 15 metų. Tad skyrė kol kas mėnesį gerti Pariet ryte ir dar kažkokius panašius tik pigesnius vakare. Tiesa, ir dar kažką nuo nervų, nors tikrai nesu pernelyg jautri. O apie omeprazolį sakė iš vis pamiršt, nes tai jau atgyvena...
Šiaip gydymas nusimato 4 mėn., o tada jau galima bus bandyti kokius homeopatinius daugiau profilaktikai. Tiesa, Pariet jau ir pati buvau pradėjus gerti, nebesulaukusi talono, tai tikrai po kelių dienų visi nemalonūs pojūčiai pranyko. Labai džiaugiuos, kad nuėjau privačiai, nes tada bent jau ramiai visą pusvalandį, kuris man priklausė pasikalbėjau. thumbup.gif
Atsakyti