Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras medžiotojas ir žvejys

Sveikos biggrin.gif Stoju i jusu bureli, nes mano draugas uzkietejes zvejys nuo vaikystes, o dar plius medziotojas ir naras blush2.gif viskas del seimos geroves, taip sakant... Pacios pirmos atostogos kartu su juo praejo prie ezero kranto. Kasdiena sesdavom i jo motorine valti ir plaukdavom i ezera gudyti zuvies. Kartais uzmesdavom tinklus, o kita diena susirinkdavom laimiki biggrin.gif Viena diena, kai atplaukem susirinkti zuvu, pakilo smarki audra, tinkla pradejo velti i motora, valti nesti i tokius akmenis, tai patyriau lengva soka. Jis viena ranka vaira suka, kita pjausto tinklus, as bijau, kad jis i vandeni neikristu, o vejas kyla, bangos siaucia... ne juokais issigandus buvau tada. doh.gif O jis mane tik ramina, sako, viskas bus gerai, nepergyvenk, pats tokiu saltu nervu. Patyres jau. Sake, kad zvejodavo nuo vaikystes jau su savo dieduku. Ka man patinka, kad ne tik skanios zuvies pagauna, bet ir puikiai ja paruosia. Iki susitikimo su juo jokio supratim apie zuvi neturejau. Na, karpi pasigamint sugebedavau tik... o jis ir rukina, ir i saldikli deda, ir zuvies kotletus kepa, taip skaniai, kad net dabar seiles pradejo tisti. Pastoviai jo namuose pilnas saldiklis visokiu juros ir misko gerybiu. Medzioja jis daugiausia paukscius. Turi medzioklini suni, su kuriuo eina i medziokle. Jau ragavau jo sumedziotus paukscius. Mesa tokia siek tiek kietesne nei vistiena, tamsesne bei tokia tankesne. Su ivairiais padazais labai neblogas skonis. Pati labai noreciau sudalyvauti medziokleje, sake, kad pasiims mane si rudeni biggrin.gif Nes i zvejyba tai kartias isplaukiam kartu, kartais ir vaikus pasiimam. Smagu visiems buna. Paskuti karta prigaudem daug silkiu ir skumbriu. Beja, veiksmas vyko Norvegijoj ( jis norvegas). Taip pat jis naras, tai neseniai leidosi i juros dugna bei gaude krabus ir midijas. Stengiai vyriskis, kad seimai maisto netruktu biggrin.gif Zinoma, kainuoja ir valtis, visa iranga, naro kostiumas, balionai, ir pan., bet man visai patink tas jo hobis. Ir pati su juo nardziau ,tik savo malonumui Raudonosios juros vandenyse... biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif jungiuosi ir as i jusu buri dar nespejau daug paskaityti,
ale kai medziotoja namuose turiu, tai jau ir man cia patinka thumbup.gif
Atsakyti
Kazkaip sita temele apmirus truputi smile.gif

Kaip gyvenat medziotoju/zveju zmonos/drauges? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(CervusDama @ 2011 02 27, 22:54)
Kaip gyvenat medziotoju/zveju zmonos/drauges? biggrin.gif

Maniškis išprotėjęs dėl medžioklės. Ant tiek kad net mane užrašė į medžiotojų kursus blink.gif . Tai va- kitą mėnesį ir man egzaminas (kursai į pabaigą) smartass.gif
Atsakyti
Maniskis irgi medziotojas ax.gif
Atsakyti
aha, ramuma čia biggrin.gif tai kad nieko naujo... tik MB naują žaisliuką nusipirko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(goshke @ 2011 04 12, 15:38)
Maniškis išprotėjęs dėl medžioklės. Ant tiek kad net mane užrašė į medžiotojų kursus  blink.gif . Tai va- kitą mėnesį ir man egzaminas (kursai į pabaigą)  smartass.gif

biggrin.gif ir kaip kursai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(CervusDama @ 2011 04 12, 16:57)
biggrin.gif ir kaip kursai? smile.gif

Įdomu. Paukščių temos tik nemėgstu, visos antys man vienodos, žąsys t.p, niekaip neatskiriu schmoll.gif O šeip įdomu, daug įdomių daylų pasako. Medžioklinį šunį jau turiu, tereik bilieto, šautuvo ir... į trąsą biggrin.gif
Atsakyti
Puiku,kai klubas ne tik vyriukams-žydriukams wub.gif O tokių Lietuvėlėj nemažai...tikrai žinau,ką kalbu...Taigi damos,jums pasisekė,kad vyrai kartu ima... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(goshke @ 2011 04 12, 14:38)
Maniškis išprotėjęs dėl medžioklės. Ant tiek kad net mane užrašė į medžiotojų kursus  blink.gif . Tai va- kitą mėnesį ir man egzaminas (kursai į pabaigą)  smartass.gif

Maniškis iki tokio laipsnio dar nedaėjo lotuliukas.gif nebet pašrus kartais kartu vežam ar šėryklas apžiūrim
Atsakyti
[quote=ADREV,2010 02 22, 17:33]
stintu ezere nebuna lotuliukas.gif , ju yra tik juroje biggrin.gif
Papildyta:

stintu ezere buna (ne visuose ezeruose). Nera jos tokios kvapnios kaip juros stintos, bet tai vis tiek stintos smile.gif
MB bent jau prigaudo, tikiuos ne is parduotuves biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zirziliaZ @ 2011 06 14, 12:26)

stintu ezere buna (ne visuose ezeruose). Nera jos tokios kvapnios kaip juros stintos, bet tai vis tiek stintos smile.gif
MB bent jau prigaudo, tikiuos ne is parduotuves biggrin.gif

drinks_cheers.gif
http://www.zvejoklia...zerines-stintos
Atsakyti