Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojame toliau

QUOTE(Ketob @ 2008 11 03, 19:44)
Sito reiketu pas MamaLupa klausti, bet ji turbut su zuvele ir pradingo smile.gif Atrodo kad puslapis ne restauruojamas bet turi rimtu problemu sy karta sad.gif Tikiuosi kad motereles galveles sudeja atgaivins zuvele smile.gif



Viskas tvarkoje, buvom pakliuve tarp "girnu" bet issivyniojom, vel viskas savo vietose... o is klaidu pasimokem, tad kas benutiktu, akvariumas visada bus pilnas sapnu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2008 11 04, 02:50)
Viskas tvarkoje, buvom pakliuve tarp "girnu" bet issivyniojom, vel viskas savo vietose... o is klaidu pasimokem, tad kas benutiktu, akvariumas visada bus pilnas sapnu wink.gif


Tai va, jau trys dienos kaip beldziuosi i ausine zuvele o duoda va ka "The page you are looking for might have been removed,
had its name changed, or is temporarily unavailable. " sad.gif((...
Atsakyti
QUOTE(Ketob @ 2008 11 04, 17:34)
Tai va, jau trys dienos kaip beldziuosi i ausine zuvele o duoda va ka "The page you are looking for might have been removed,
had its name changed, or is temporarily unavailable. " sad.gif((...

Kadangi kompoiuteris turi atminti, istrink laikinus failus ir coockius, atnaujink adresa ir turetu ileisti, nes puslapis vel veikia, o jei turi galimybe, pabandyk ieiti is kito kompiuterio ,turtum patekti, jei ne rasyk man i AZ
ML
Atsakyti
Ką reiškia sapnuot mažiŪkus gražučiŪkus kačiŪkus? Ryžus, meilius, su baltom krūtinėlėm ax.gif
Nieko jie nedarė- nei rėkė, nei tyliai miauksėjo, tiesiog visi tokie gražučiai skanučiai, sotūs ir laimingi tupėjo krūvelėje. Ne išsigandę, ne nuskriausti. Tiesiog pūkuoti kamuolėliai, kuriais grožėtis ir grožėtis rolleyes.gif
Atsakyti
smalsumas vis delto nugalejo, tai rizausi paklausti blush2.gif
apie kokia auksine zuvele kalbat ir kur butu galima ja rasti ax.gif blush2.gif
Atsakyti
dekui visoms,kurios paraset i a.z 4u.gif
Atsakyti
Siandien sapnavau savo vaikystes nuotraukas, kokiu gyvenime macius nesu, bet zinojau, kad ten esu as. Gal kas galetu paaiskinti ka tai reiskia?
Atsakyti
QUOTE(tirpi17 @ 2008 11 05, 23:43)
Siandien sapnavau savo vaikystes nuotraukas, kokiu gyvenime macius nesu, bet zinojau, kad ten esu as. Gal kas galetu paaiskinti ka tai reiskia?



Tai rodo, jog tai ka dabar isgyveni, yra tvirtai susyje su patyrimais vaiksyteje, kaip tuo metu, kada darytos nuotraukos
Atsakyti
Labas vakaras
Sapnavau, kad ruošiau prašmatnias ir labai šviesias vestuves kažkam.. Įdomu, ką tai galėtų reikšti? Ačiū.. už būsimus atsakymus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(trudeme @ 2008 11 06, 01:55)
Labas vakaras
Sapnavau, kad ruošiau prašmatnias ir labai šviesias vestuves kažkam.. Įdomu, ką tai galėtų reikšti? Ačiū.. už būsimus atsakymus  blush2.gif


VEstuves simbolizuoja pasizadejima sau...butu smulkensis aprasymas, galima butu daugiau pasakyti
Atsakyti
sveikos! mirksiukas.gif o mane jau apie 3savaites kamuoja labai tarpusavyje panasus sapnai. as turiu begalo didele baime vandens telkiniams. o pastaruoju metu net kelis kartus is eiles sapnavau kad esu valtyje vandeny,ant kopeciu virs vandens,ant kazkokiu kaip plaustu,ir begalo bijau,net samone temsta is baimes,baisu pajudet is vietos doh.gif kazkas saukia kad pvz lipciu nuo tu kopeciu ant zemes,bet as is tos baimes net judet negaliu,paziuriu i vandeni ir galva sukas,verkiu... unsure.gif net neisivaizduoju ka tai galetu reikst,siaip realybeje atrodo nera siuo metu kad kazko bijociau ir pan. g.gif ir dar salia tu sapnu 2 kartus sapnavau,kad man kazkas slapcia is uzstales suleidzia i koja svirksta labai skaudziai. nu tikrai neisivaizduoju ka tai reikst galetu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2008 11 06, 06:15)
VEstuves simbolizuoja pasizadejima sau...butu smulkensis aprasymas, galima butu daugiau pasakyti

Hmmm... Saulėta šilta diena, graži nuotaikos suknelė, kurią vis taisiau (kad nebūtų susiglamžiusi, nesusiteptų), kažkokia pakili gera nuotaika... Tiek ir liko prisiminimų apie sapną. Vestuvės buvo ne mano, man nepažįstamų žmonių doh.gif
Atsakyti