Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojame toliau

O aš kelias paskutines naktis sapnuoju vieną vaikiną (nemačiau jau apie pusę metų, ir nelabai bendraudavom- tik fakultete pasisveikindavom ar keliais žodžiais persimesdavom). O va sapne turiu išvažiuot, ir jis niekaip nenori išleist mane. (eilinės scenos oro uoste biggrin.gif)
Atsakyti
LinguLingu,kaip smagu,kad vėl komentuojate,
Gal galėtumėte padėti su be galo ryškiu sapnu:

sapnavau,kad esu savo kabaryje lyg su pažįstmais ir žinau,kad artėja kažkokia grėsmė- lyg kažkas nori kažkaip sunaikinti pasaulį/ bent aplinką kurioj gyvenu, tada pro langą matau,kaip labai greitai tvinsta iš kažkur atsiradus upė (nors pati gyvenu prie miško) ir net ant viršaus plaukia laivelis, po to nueinu į virtuvę lyg sustabdyt tų, kurie taip elgias, o grįžus nerandu nieko iš draugų, tik kad pritvinę aukščiau mano langų ir viso daugiabučio. tada kadangi nemoku plaukt pasiimu kažkokį ale plūdurą ir šoku pro langą, nors žinau,kad tas plūduras neišplauks, bet galvoju,kad bus taip kaip lemta, Bet plūduras skęsta ir nusitempia mane sykiu, o skęstant toks keistas nevilties/ramybės jausmas ir prabudau per grimzdimą
g.gif

Atsakyti
LinguLingu gal galėtumėte ir man pakomentuoti sapnus

Sapnavau kad stoviu ant juros kranto kazkokioj ilankoj, ir i sia ilanka iplaukia laivai, didziuliai ir tokie keisti tokie nelygus, kazkokie gumbuoti, nemoku net paaiskinti, mistiniai, mediniai ir seni, tamsus. Laivai gero namo dydzio (kokiu 20 aukstu ) Jie plaukia vienas paskui kita , as stoviu groziuosi jais. Ir paskui vienas laivas suskyla, pasidalija i dvi dalis ir per vidury atsiranda lyg astuoniuke susuktas degantis ugninis lynas, lyg kazkokia ugnine gyvate ir as kazkaip pradedu zinoti kad is to laivo ateina blogis. As nuo kranto nuveju mama ir sese ir lyg zinau kad as turiu kovoti su siuo blogiu, as viduje kaip ir zinau kad turiu atsilaikyti. Ir matau kaip blogis (nezinau kas tai, negaliu aprasyti kaip tai atrodo) pagriebia vandenyje pluduriuojancia moteri . Blogis lyg jos dvynys ja apgaubia ir ju galvos susilieja ir is moters galvos iseina kazkoks blykstelejimas, svytejimas. Is to suprantu kad moteri pasiglemze blogis. Paskui nebepamenu atsibudau smile.gif
Sekancia nakti sapnavau didziuli nama vilniuje, lyg tai buvo pirmasis Vilniaus bendrabutis ir mane atvede i ji paziureti ir jis toks keistas toks aukstas, platus ir ilgas (kubas) ir pastatytas lyg is laikrasciu smile.gif (na kai laikrascius sudedate i kruva viena ant kito) ir labai daug langu. Su tiek langu kambariukai turetu buti labai zemi ir maziukai. I vidu nejau, pats namas stovi ant poliu. Paskui mane nuvede i kazkokia aikstele kur vyksta automobiliu kautynes, nors tuo metu nieko ten nevykio ir patvory stovejo kelios senos purvu apaugusios masinos ir visur aplink purvas. As dar nusistebejau kad purvo sluoksnis didelis o masinos numeriai matyti jie buvo is dvieju raidziu OS o skaiciu neatsimenu .
Patys sapnai lyg ir nemalonus , tamsus, bet manes negasdina, mane jie keistai traukia, juose labai stipriai jauciasi mistiskumas, magija, kazkas tokio keisto.

Busiu dekinga uz komentarus smile.gif
Atsakyti
O aš šiąnakt sapnavau vandenį tekantį ir be galo audringą. Nežinau kas tai buvo jūra, upelis... tik pamenu kad kažkur labai skubėjau.. ir iš kažkur atsirado kažkas mažas - atrodo tai buvo vaikas ar tai kažkoks gyvūnėlis - man buvo toks noras jam padėti, pervežti į jį per tą banguojantį, šniokščiantį vandenį.... Sunku nupasakoti, bet aš jį nugabenau iki reikiamos vietos, plaukėm, lipom per kažkokias tvoras.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Selija @ 2008 11 09, 20:35)
LinguLingu,kaip smagu,kad vėl komentuojate,
Gal galėtumėte padėti su be galo ryškiu sapnu:

sapnavau,kad esu savo kabaryje lyg su pažįstmais ir žinau,kad artėja kažkokia grėsmė- lyg kažkas nori kažkaip sunaikinti pasaulį/ bent aplinką kurioj gyvenu, tada pro langą matau,kaip labai greitai tvinsta iš kažkur atsiradus upė (nors pati gyvenu prie miško) ir net ant viršaus plaukia laivelis, po to nueinu į virtuvę lyg sustabdyt tų, kurie taip elgias, o grįžus nerandu nieko iš draugų, tik kad pritvinę  aukščiau mano langų ir viso daugiabučio. tada kadangi nemoku plaukt pasiimu kažkokį ale plūdurą ir šoku pro langą, nors žinau,kad tas plūduras neišplauks, bet galvoju,kad bus taip kaip lemta, Bet  plūduras skęsta ir nusitempia mane sykiu, o skęstant toks keistas nevilties/ramybės jausmas ir prabudau per grimzdimą
g.gif


KAmbarys simbolizuoja viena is tavuju aspektu, langas yra paziuros, poziuris, tvinstanti upe akyvaizdziai simbolizuoja bekylancias emocijas.Virtuve simbolizuoja sprendima, tai tarpine vieta tarp samones ir pasamones... ar gali buti, jog rizikavai ir emocijos tave iveike? GAlvojai nepasiduosianti isgyvenimams, bet - neatlaikei?Ir nieko cia baisaus, visi mes mokomes:) Ir geriau is savu klaidu nei is svetimu, nes is sevtimu nieko neismokstam...smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinguLingu: 13 lapkričio 2008 - 04:01
sveki ,

gal ir man kas galetu pasakyti ,ka reiskia mano sapna.

tiksliai visko nebeprisimenu , bet vienas momentas labai istrigo. Sapnavau savo nuogas kojas , apziurinejau jas , o veliau paziurejau i kojos pada ( sorry nezinau kaip teisingai lietuviskai 4u.gif ), tai va vienos kojos pade didele ruda lipni deme , tokia kai medaus istepta. 4u.gif
aciu jeigu kas pokomentuos 4u.gif
Atsakyti
Na nusprendziau ir as kreiptis pas Jus, nes sapnuoju labai daug ir visokiu keistu sapnu, kuriu pati nekaip negaliu issifruoti, gal kas galetu pakomentuoti, ka galetu reiksti toks sapnas:
........ as kazkokiam senam pastate, kazkur begu, pribegu prie kazkokio sandeliuko, ir zinau, kad ten kazkas yra uzdarytas, bet durys neatsidaro, vis traukiu uz rankenos, pagaliau atidarau tas durys, ir matau ten sedincia ant kedes jauna moteri, ir as suprantu, kad ji ka-tik pagimde maza mergyte, kuria ji dar laiko sau tarp keliu, bet priejus as suprantu, kad ta moterys mire gimdydama, o ta mazyle gyva, ir as galvoju, kad man dabar reikia labai atsargiai paimti ta mazyle, nes negaliu jos taip palikti. Cia sapnas baigesi, nepamenu ,kad as ja paemiau ant ranku, tik galvojau tai padaryti.

......... ir dar vienas idomus sapnas............ as kazkokiam kaime, lyg tais pas mociute name (mociute mirusi), ziuriu pro langa ir suprantu, kad visi namai dega, bet nematau ugnies, o tik juodus dumus, kurie stulpais kyla is kiekvieno namo............. suprantu, kad tie namai savaime uzsidege, ir kad musu namas irgi toj turi uzsidegti, skubu kazka isnesti is namo ir pabegti.........

Aciu, jeigu pakomentuosit.
Atsakyti
LAila, jei paskaitinek senesnes temas apie sena nama, moteri, gimdyma, apie ugnies simbolius tikrai rasi...ir aprasyk pati ka supratai, ir jei ko truks, as su malonumu pakomentuosiu...lauksiu namu darbu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2008 11 12, 23:06)
g.gif nerandu temos, kur padedat išsiaiškinti sapnų reikšmę: šianakt sapnavau keistą ryškų sapną-kad dariausi tatuiruotę unsure.gif ...norėjau mažos, o padarė per visą klubą, koją iki pat padų blink.gif ...bet nors labai bijojau skausmo, spane jo nebuvo...pradžioje...po to ėjau pasiryškinti tos pačios tatu, va tada pradėjo skaudėt doh.gif
Keistas sapnas, nerandu sapnininkuose tatuiruotės reikšmės  unsure.gif Gal kas galit paaiškinti tokio sapno reikšmę  g.gif  4u.gif

ax.gif na va-radau temą rolleyes.gif -tad perkeliu savo klausimą čia blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2008 11 13, 21:31)
ax.gif na va-radau temą rolleyes.gif -tad perkeliu savo klausimą čia blush2.gif  4u.gif


SImbolika rodo, jog esi nepatenkinta savuoju ivaizdziu visuomeneje, todel kiles noras issiskirti pasireiskia tatuiruotes simboliu sapne.Tai noras buti pastebetai, demesio trukumas is visuomenes, ir jei tai desine kuno puse ir klubas, tai truksta demesio is vyriskosios gimines atstovu ar tai butu tevas ar draugas ar vyriskis, jei is kaires, tai moteriskosios energijos
Atsakyti
sapnavau sianakt raganosi biggrin.gif jis sau vaiksciojo miesto gatvem riaumodamas, o zmones ejo prosali lig visai jo nepastebedami. o as ji pamacius labai issigandau, norejosi begti, tuo tarpu salia einanti mano mama buvo rami kaip ir visi zmones
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2008 11 13, 23:49)
SImbolika rodo, jog esi nepatenkinta savuoju ivaizdziu visuomeneje, todel kiles noras issiskirti pasireiskia tatuiruotes simboliu sapne.Tai noras buti pastebetai, demesio trukumas is visuomenes, ir jei tai desine kuno puse ir klubas, tai truksta demesio is vyriskosios gimines atstovu ar tai butu tevas ar draugas ar vyriskis, jei is kaires, tai moteriskosios energijos

blush2.gif žinot, net išsigandau-kaip pirštu į akį doh.gif ... 4u.gif ačiū jums labai bigsmile.gif
Dar norėčiau pasitikslinti-bandau sau išsiaiškinti antrąją sapno dalį: tatu jau padaryta ir neskausmingai, čia viskas aišku...bet va, kodėl man ją paryškinti reikėjo? Kodėl antras kartas buvo skaudus? ir dar-antrą kartą ryškinant tą tatu kad nesimuistyčiau ant manęs užsėdusi buvo sena moteris g.gif
Logiškai mąstan gautųsi, kad pasiekus ko norėjau užsimanysiu daugiau unsure.gif ? Užtokius begalinius norus ir atsiranda tas skausmas sapne? kaip atpildas? O ką reikštų ta sena moteris, kuri mane prilaikė kad nesimuistyčiau kol paryškins?
Beje, klubas ir koja buvo dešinės pusės blush2.gif
Tikiuosi neužkraunu per daug tais klausimais doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Artemidė ~: 14 lapkričio 2008 - 10:34