Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojame toliau

QUOTE(perry @ 2009 03 03, 17:58)
gal vis delto kas nors galetu man pagelbeti blush2.gif


Parašysiu tik tai, ką radau R.Banienės knygoje: Plaukai- gražūs, ilgi- sveikata, grožis, seksualumas, žavesys; jei sapnuotojas regi žmogaus figūrą su sveikais, gražiais plaukais, tai reiškia, jog tas žmogus svarbus jūsų gyvenime; jei plaukai nešvarūs- simbolis negatyvus; iškritę plaukai- energijos netekimas.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 03 03, 22:00)
Parašysiu tik tai, ką radau R.Banienės knygoje: Plaukai- gražūs, ilgi- sveikata, grožis, seksualumas, žavesys; jei sapnuotojas regi žmogaus figūrą su sveikais, gražiais plaukais, tai reiškia, jog tas žmogus svarbus jūsų gyvenime; jei plaukai nešvarūs- simbolis negatyvus; iškritę plaukai- energijos netekimas.



dekui labai 4u.gif
gal ir tiesa, nes tokius negrazius sapnus sapnuojant,nemanau,kad ir taip butu gera reiksme,jau vien tik is sapno sprendziant g.gif
Atsakyti
QUOTE(perry @ 2009 03 03, 23:16)
dekui labai  4u.gif 
gal ir tiesa, nes tokius negrazius sapnus sapnuojant,nemanau,kad ir taip butu gera reiksme,jau vien tik is sapno sprendziant g.gif


Labai svarbus yra ir kontekstas...
Atsakyti
O as siandien sapnavau labai nemalonu sapna sad.gif Sapnavau, kad uzlipau i daugiabucio namo paskutini auksta, ten moteris bande atidaryt duris, o kai atidare is buto isejo veida apdeges vyras. Pamenu, kad jo veido dalis buvo juodai/ pilka. Ka tai galetu reikst? Tikrai nekaip pasijutau pabudus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(no-feelings @ 2009 03 04, 10:33)
O as siandien sapnavau labai nemalonu sapna sad.gif Sapnavau, kad uzlipau i daugiabucio namo paskutini auksta, ten moteris bande atidaryt duris, o kai atidare is buto isejo veida apdeges vyras. Pamenu, kad jo veido dalis buvo juodai/ pilka. Ka tai galetu reikst? Tikrai nekaip pasijutau pabudus  unsure.gif


Ar ištekėjus esi?
Atsakyti
Sianaktinis mano sapnas issipilde ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fille @ 2009 03 04, 15:54)
Sianaktinis mano sapnas issipilde  ax.gif


Ir kaip jautiesi?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 03 04, 16:05)
Ir kaip jautiesi?


Puikiai, nes jau mano nuojautos tiesiogiai per sapnus ateina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 03 04, 16:43)
Ar ištekėjus esi?


Ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(no-feelings @ 2009 03 04, 16:09)


Tai gal su kažkokiu vyru draugauji? Neaiškus man tas tavo sapnas... Ta moteris, kuri atidaro, esi tu, bet kas yra vyras ir kodėl jis sužalotas, nepažinodama tavęs, negaliu pasakyti...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 03 04, 17:22)
Tai gal su kažkokiu vyru draugauji? Neaiškus man tas tavo sapnas... Ta moteris, kuri atidaro, esi tu, bet kas yra vyras ir kodėl jis sužalotas, nepažinodama tavęs, negaliu pasakyti...

Na ,tiesą pasakius, neseniai išsispyriau su draugu, kurį vis tebemyliu. Labai išgyvenau dėl mūsų išsiskyrimo, nes jis sako, kad nieko nebejaučia man, o aš jį myliu. Daugiau svarbesnių vyrų gyvenime nėra (išskyrus tėvuką ir brolį) doh.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Šia savaitę sapnavau toki šlykščiai ryškų sapną.Kad lipu laiptais visa pasitikinti ir paskutiniame aukšte jaučiu, kad turėklai glitus, pažiuriu visur apvemta, aš
paslystu visa išsivolioju, tai šlykštu tada randu kažka, nusišluostau vistiek taip nemalonu ir šlykštu.
Tas jausmas nepraeina visa savaite vien prisiminus...
Atsakyti