Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojame toliau

QUOTE(Afroditte @ 2009 02 26, 14:57)
o as sapnavau savo vestuves prie keleta dienu.....is pradziu su balta sukne..pamerges raudonom,o paskui kazkokia irzalyne,nerandu kazko,nespejam,savajam sakau ziedus turi?? paduoda kazkokius...maniskis issiardo kaip popierinis  doh.gif vaziuojam iki mano mamos,jos prasau paskolinti savus,ji sako auksas tau juk netinka  doh.gif zodziu..paskui kazkaip i veidrodi paziurejau,o mano sukne juoda  blink.gif ir tokia senamadiska...brrrr...slykstus sapnas ir nieko gero jauciu nereiskiantis  verysad.gif

o sianakt sapnavau erkes..daug..renku nuo savo suns...ir nuo saves,nuo pirstu prilipusias  wacko.gif

gal kas aiskiau padestyt galetu..nors sapnai nieko gero,as jau ir pati kazkaip jauciu  unsure.gif

sapnuoti erkes reiskia sirdgela
Atsakyti
As sapnavau, kad mano mama yra kalejime. Ir as ateinu jos aplankyti. Ji gerai, ramiai jauciasi, mielai taip su manim bendrauja... Ka tai galetu reiksti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*plepute* @ 2009 03 04, 23:32)
As sapnavau, kad mano mama yra kalejime. Ir as ateinu jos aplankyti. Ji gerai, ramiai jauciasi, mielai taip su manim bendrauja... Ka tai galetu reiksti? g.gif


Sapnas rodo, kad tavo gyvenime nėra nieko naujo: moteriškoji energija, kuri turėtų tave maitinti per mamą, močiutę, prosenelę, tau neteka... Kas kad tu rami... Iliuzinė ramybė...
Atsakyti
Gal kas zino ka reiskia sapnuoti beprotnami. As jame bunu, niekaip negaliu istrukti. Noriu isskristi pakilu iki lubu, bet toliau skristi negaliu, atsimusu i lubas. Kazkokie maniakai nori patekti i mano palata. As skrendu iki balkono ir kazkokia jega nori kad atidaryciau balkono duris, kur tie maniakai. blink.gif Bet surandu jegu tu duru neatidaryti ir prabundu doh.gif
Na ka cia galetu reiksti. Sapnavau apie trecia valanda nakties.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianule @ 2009 03 05, 11:32)
Gal kas zino ka reiskia sapnuoti beprotnami. As jame bunu, niekaip negaliu istrukti. Noriu isskristi pakilu iki lubu, bet toliau skristi negaliu, atsimusu i lubas. Kazkokie maniakai nori patekti i mano palata. As skrendu iki balkono ir kazkokia jega nori kad atidaryciau balkono duris, kur tie maniakai.  blink.gif Bet surandu jegu tu duru neatidaryti ir prabundu doh.gif
Na ka cia galetu reiksti. Sapnavau apie trecia valanda nakties.... 4u.gif


Tokius sapnus sapnuojam, kai mūsų gyvenime ne viskas gerai- yra kažkokių rūpesčių, baimių... Galbūt visa tai nukišom giliai giliai ir išlindo sapno metu...
Atsakyti
Ikritau i vandeni. Plaukiu i prieki, bet abi prieplaukos pradeda siureti ir spausti man galva. nebeturiu kitos iseities, kaip plaukti atgal. Kazkas padeda islipti is to vandens, bet galva lieka suzalota, mano kraujas, kuri as renku i maiseli ir bandau susipilti sau atgal....
Po to nauji namai, grazus, sviesus, naujas, erdvus butas....

Ka galetu reiksti? Tokio kosmaro dar nesapnavau.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2009 03 05, 15:01)
Ikritau i vandeni. Plaukiu i prieki, bet abi prieplaukos pradeda siureti ir spausti man galva. nebeturiu kitos iseities, kaip plaukti atgal. Kazkas padeda islipti is to vandens, bet galva lieka suzalota, mano kraujas, kuri as renku i maiseli ir bandau susipilti sau atgal....
Po to nauji namai, grazus, sviesus, naujas, erdvus butas....

Ka galetu reiksti? Tokio kosmaro dar nesapnavau.

Siaip vanduo, plaukti jame, skesti reiskia liga. Kaip jums su sveikata?
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2009 03 05, 14:09)
Siaip vanduo, plaukti jame, skesti reiskia liga. Kaip jums su sveikata?

nezinau... lyg ir gerai.. niekas neskauda..
Atsakyti
Aciu Vaizgante uz paaiskinima 4u.gif , tikrai siuo metu yra rupesciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2009 03 05, 15:01)
Ikritau i vandeni. Plaukiu i prieki, bet abi prieplaukos pradeda siureti ir spausti man galva. nebeturiu kitos iseities, kaip plaukti atgal. Kazkas padeda islipti is to vandens, bet galva lieka suzalota, mano kraujas, kuri as renku i maiseli ir bandau susipilti sau atgal....
Po to nauji namai, grazus, sviesus, naujas, erdvus butas....

Ka galetu reiksti? Tokio kosmaro dar nesapnavau.


Sapnininkuose neieskojai?
Atsakyti
QUOTE(JaunasTetis @ 2009 03 05, 14:46)
Sapnininkuose neieskojai?

purvinas vanduo - nesekmes. kraujas - gimines. nezinau. kelias atgal, tikriausiai, nes i prieki jo nera ir gresia suzlugdymu... o ir atgal be pagalbos bus sunku... na, cia mano pacios traktavimai.. Bet kuriuo atveju, sapne i prieki - mano mirtis, atgal - likau suzalota... na ir tas kraujas.. nezinau... man paciai sunkoka sau paaiskinti, sapnininkai pasako apie atskiras dalis ir visi sapnininkai skirtingai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 05 kovo 2009 - 14:51
QUOTE(Maidenana @ 2009 03 05, 14:01)
Ikritau i vandeni. Plaukiu i prieki, bet abi prieplaukos pradeda siureti ir spausti man galva. nebeturiu kitos iseities, kaip plaukti atgal. Kazkas padeda islipti is to vandens, bet galva lieka suzalota, mano kraujas, kuri as renku i maiseli ir bandau susipilti sau atgal....
Po to nauji namai, grazus, sviesus, naujas, erdvus butas....

Ka galetu reiksti? Tokio kosmaro dar nesapnavau.


Skaitant sapną, man kilo mintis apie kiekvieno iš mūsų gimimą...Juk gimimo metu ir išgyvenami panašūs dalykai...
Išties vanduo- tai apsivalymas. Puiku, kad sapne plauki į priekį. Kraujas yra energijos netekimas. Bet kažkas juk tau padeda išlipti.
O nauji namai- tai esi tu pati. Numirus kančioje, bet vėl gimus gyventi šviesoje smile.gif
Atsakyti