Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojame toliau

Sveikutes... 4u.gif



Oj zinokit pabudau siryt kaip is didziausio kosmaro... Vos atsigauti galejau... Pas mane visada sapnai buna labai vaizdingi ir tikri, ir sapnuoju per nakti po 2-3 sapnus... ir visus atsimenu... Bet sianakt koks buvo, tai zinokit, net nusprendziau parasyti Jums cia ir pasiklausti... Jau net baisu darosi... Zodziu veiksmas vyksta mano mociutes kolektyviniame sode, beje labai daznai sapnuoju kad ten esu, ir pastoviai tie sapnai buna labai labai ziaurus, su krauju, zudymais, manjakais ir t.t. Ir sikart buvo ne ka geriau... Mes ten buvome su broliu, mylimiausiais seneliais-mociute ir seneliu ir buvo dar viena mergina.. Gavosi taip, kad mes su broliu nusoveme tiesiai i galvas senelius, ir ta mergina... Mociute ir ta mergina dar ejo iki kaimynu tvoros persautom galvom, bande gelbetis, bet mes saltakraujiskai priejome ir dar labiau susaudeme joms galvas.. O tada pakasem juos tame kolektyviniame sode... Zodziu kazkas baisaus, ir labiausiai pritrenke tas, kad tai yra musu mylimiausi seneliai pasaulyje... Ir nieku gyvu negaletume jiems nieko blogo padaryti... Gal galetu kas nors bent keliais zodziais apsakyti, kas cia per sapnas... Ir kodel visi baisiausi sapnai kartojasi butent tame sode... verysad.gif
Labai Jums aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SviesatamsojE: 09 kovo 2009 - 09:57
Labai retai atsimenu, ka sapnuoju, bet jei jau tenka, tai sapnas buna toks ryskus, kad dazniausiai zmirsti negaliu. Sianakt gal jau koki trecia karta per sios metus sapnavau viena pastata - per sapna suvokiu, kad tai baznycia. Visiskai neispudinga, raudonu plytu, neauksta, toks viduramziu pilies stilius, stovi ant kalvos slaito, aplink pliki medziai, na tikrai ne idiliskas vaizdelis, bet kazkodel pamaciusi ja svokiu, kad man taip ramu... Gal del to, kad net per sapnus pasamone teigia, jog sitoje vietoje jau esu buvusi... Neisivaizduoj, jau pradeda kankint ideja bandyt kazkaip ieskot tos vietos, kadangi dar taip nebuvo, kad sapnas tiek kartu kartotusi. Idomiausia, kad sapnuoju ja visiskai skirtinguose kontekstuose, pats sapnas skiriasi. Gal kas buvot susidure su kuo panasiu? Visa ryta negaliu sau rasti ramybes
Atsakyti
Laba,

norėčiau paklausti, ką galėtų reikšti sapnas, sapnuoju, kad kažkur vėlai vakare įkalbinu mamą eit kartu su manimi, ir mums beeinant mus užpuola du jauni vyrai ir du vaikai, aš mamai liepiu bėgti, tikėdamasi, kad juos kaip nors sulaikyti, bet nepavyksta, jie puola mamą, muša ją, aš bėgu gelbėt, jie pavagia jos rankinę, o aš apsikabinu gulinčią ant žemės mamą (gyva buvo), ir verkdama atsiprašinėju, kad iškalbinau taip vėlai kažkur eiti, ir pabundu.. Gal tai gali būti susiję su tuo, kad mama atvažinėja iš kito miesto kartais, kad pasaugotų dukrytę, kol einu į paskaitas. Man vis gera, kai ji čia būna, norėčiau ją čia pasilikti.. ax.gif
Atsakyti
Dažnai jaučiu tokią būseną- lyg miegu lyg ne...Atsigulu į lovą ir sapnuoju,kad užmiegu-labai sunku paaiškinti...Jaučiu, kad man užimta gerklė-negaliu kalbėti, kūnas kaip suparalyžuotas negaliu judėti.Ir žinau, kad kitame kambaryje yra žmogus (jis tikrai yra) aš jį noriu prisišaukti , bet negaliu...Būsena neįmanoma nupasakoti.Jaučiuosi bejėgė,lyg kas smaugtų...Galų gale,tiesiogine to žodžio prasme -praplėšiu akis , kad atsimerkčiau ir visa tai baigtūsi...
Kodėl taip vyksta...?
Atsakyti
QUOTE(jovitah @ 2009 03 11, 17:49)
Dažnai jaučiu tokią būseną- lyg miegu lyg ne...Atsigulu į lovą ir sapnuoju,kad užmiegu-labai sunku paaiškinti...Jaučiu, kad man užimta gerklė-negaliu kalbėti, kūnas kaip suparalyžuotas negaliu judėti.Ir žinau, kad kitame kambaryje yra žmogus (jis tikrai yra) aš jį noriu prisišaukti , bet negaliu...Būsena neįmanoma nupasakoti.Jaučiuosi bejėgė,lyg kas smaugtų...Galų gale,tiesiogine to žodžio prasme -praplėšiu akis , kad atsimerkčiau ir visa tai baigtūsi...
Kodėl taip vyksta...?


Matyt, turi nemažai baimių, įvairių blokų...Gal kartais su skydliauke esama kokių problemų... g.gif
Atsakyti
Baimių įpatyngu neturiu, nors gyvenimas mano niekada nebuvo ramus, šiaip dažnai jaučiu saugumo trūkumą- tai gal dėl to...
O vat dėl skydliaukės tai nieko negaliu pasakyti, šiaip labai retai sergu, nors gali liga būti ir užsislėpus...
Atsakyti
Šiandien kažką įdomaus sapnavau, norėtųsi paklaust, ką reiškia ax.gif

Sapnavau, kad esu nėščia ir jau nėštumas prie galo, esu ligoninėje, žiūriu, kaip kitos moterys gimdo ir bijau, kaip čia man bus. Pora pagimdžiusių mačiau, seselė padeda, viskas einasi lengvai, tai galvoju ir man bus taip pat. Pasakiau, kad jau tuoj gimdysiu, perkėlė mane į gimdymo palatą. Laukiam, niekas nevyksta smile.gif Ateina moteris, kuri turi gimdyti, pažiūriu į jos pilvą, toks didelis, o maniškis mažas. Sakau seselei, gal ne taip mėnesius apskaičiavau, gal dar ne 9 ir pradėjau skaičiuoti ant pirštų, susipainiojau ir nebežinojau, ar aš 8tame, ar 9tame mėnesyje, per nėštumą nebuvau pas jokį gydytoją, taigi pastojimo data oficialiai ir nebuvo nustatyta, pasijutau kalta, kad užimu be reikalo vietą, juk kitoms tikrai reikia gimdyti, o aš nežinau, palikau palatą. Sėdžiu, žiūriu kažkokį popierėlį, rašo, kad šiandienos data, kada noriu gimdyti susideda iš dviejų 13 (nežinau, kaip čia yra, žinojau, kad yra kovo mėnesis, bet data atrodė 13 13, taigi 13tas mėnesis blink.gif ), sakau tokią datą gimdyti nenoriu, einam iš ligoninės.

Toliau važiuojam su vyru automobiliu ir kelias toks kalnuotas, status, pavojingas. Bijojau labai, kad nenusiverstume, jis taip pat.
Atsakyti
QUOTE(Lane @ 2009 03 12, 12:44)
Šiandien kažką įdomaus sapnavau, norėtųsi paklaust, ką reiškia ax.gif

Sapnavau, kad esu nėščia ir jau nėštumas prie galo, esu ligoninėje, žiūriu, kaip kitos moterys gimdo ir bijau, kaip čia man bus. Pora pagimdžiusių mačiau, seselė padeda, viskas einasi lengvai, tai galvoju ir man bus taip pat. Pasakiau, kad jau tuoj gimdysiu, perkėlė mane į gimdymo palatą. Laukiam, niekas nevyksta smile.gif Ateina moteris, kuri turi gimdyti, pažiūriu į jos pilvą, toks didelis, o maniškis mažas. Sakau seselei, gal ne taip mėnesius apskaičiavau, gal dar ne 9 ir pradėjau skaičiuoti ant pirštų, susipainiojau ir nebežinojau, ar aš 8tame, ar 9tame mėnesyje, per nėštumą nebuvau pas jokį gydytoją, taigi pastojimo data oficialiai ir nebuvo nustatyta, pasijutau kalta, kad užimu be reikalo vietą, juk kitoms tikrai reikia gimdyti, o aš nežinau, palikau palatą. Sėdžiu, žiūriu kažkokį popierėlį, rašo, kad šiandienos data, kada noriu gimdyti susideda iš dviejų 13 (nežinau, kaip čia yra, žinojau, kad yra kovo mėnesis, bet data atrodė 13 13, taigi 13tas mėnesis blink.gif ), sakau tokią datą gimdyti nenoriu, einam iš ligoninės.

Toliau važiuojam su vyru automobiliu ir kelias toks kalnuotas, status, pavojingas. Bijojau labai, kad nenusiverstume, jis taip pat.


Nežinau, esi gimdžius ar ne, bet aš kadangi esu gimdžius tris kartus, vis iš pasąmonės išlenda tuo metu buvę dideli pergyvenimai. Ir paprastai tokių sapnų net nesiaiškinu.
Galiu tik pasakyti, ką reiškia skaičius 13-

13 -
visatos mokytojai praso taves islaikyti teigiama mastyma ir atiduoti jiems visas savo abejones bei baime, kad jie galetu tai transformuoti i visa apimancia MEILE.Tas skaicius yra uzslepto moteriskumo simbolis, taip pat deiviu simbolis , intuicijos bei vizualizacijos simbolis, be to - metuose yra 13 menulio ciklu.
Atsakyti
del tos busenos... man taip buna miegant, kai noriu sugrizti i kuna... buna taip kad negaliu pajudinti nei akiu, nei ranku nieko , viska girdziu bet negaliu atsibusti niekaip... anksciau labai issigasdavau stengdavausi is visu jegu bandyti judinti akis ar pirstus, bet tai tiek jegu kainuodavo , kad net nemoku pasakyti , labai issigasdavau... dabar ismokau nebebijoti , reikia nusiraminti ir vel pasineriu i sapnavima o po to sugriztu normaliai ir atsibunu normaliai , bet kodel taip yra ta busena nzn ....

kitas dalykas... ka reiskia sapnuoti , kad verkiu , bet taip graudizia, asaras net asimenu , o ant manes lijo lietus labai siltas... ax.gif g.gif
Papildyta:
uii nepykit uz klaidas 4u.gif 4u.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2009 02 20, 14:30)
Šiąnakt sapnavau kad ateinu į virtuvę, o ant lubų tiek skruzdėlių  blink.gif knibždėt knižda scare.gif Pasišviečiu su prožektorium nuo lubų iki sienos.. o ten skruzdės padidėja iki tarakonų dydžio ir kad šoks ant manęs scare.gif  blink.gif
ką tai galėtų reikšti  unsure.gif

verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2009 03 12, 15:15)


Matyt, neką reiškia, kad niekas aiškinti nenori... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Selena7 @ 2009 03 12, 15:14)

kitas dalykas... ka reiskia sapnuoti , kad verkiu , bet taip graudizia, asaras net asimenu , o ant manes lijo lietus labai siltas... ax.gif  g.gif



Emocijų proveržis miegant. Gerai, reikia to... Vanduo yra apsivalymas.
Atsakyti
o kazkur skaiciau , kad asaros ssapne reiskia dziaugsma ?ar tai netiesa?
manau , kad sapnu reiksmes kekvienam skirtingai... kad ir tos skruzdeles, gal nera taip jau blogai... reikia paziureti is savo situacijos ir savo kampo gal ax.gif
Atsakyti