Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošime namus kalėdoms?

QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 11 04, 19:16)
Kiek žinau, kiti metai bizono  4u.gif Jaučiai, karvės, taip pat kaip simboliai  smile.gif  4u.gif



jo bet kur ju gau? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maverick @ 2008 11 04, 01:25)
nebloga ideja uzmaciau Kaledoms

user posted image




labai matyta virtuve smile.gif
Atsakyti


QUOTE(Fregata @ 2008 11 04, 23:04)
labai matyta virtuve smile.gif




kur? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RaimaMarisa @ 2008 11 04, 19:05)
jo bet kur ju gau? bigsmile.gif

Nori žaislinės - eik į žaislų parduotuvę, nori ant rūbų - taip pat į atitinkamą parduotuvę... smile.gif O šiaip, manau, artėjant Naujiesiems tų karvučių atsiras ne viena ir paprastuose prekybos centruose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 11 04, 23:26)
Nori žaislinės - eik į žaislų parduotuvę, nori ant rūbų - taip pat į atitinkamą parduotuvę...  smile.gif O šiaip, manau, artėjant Naujiesiems tų karvučių atsiras ne viena ir paprastuose prekybos centruose  smile.gif




na zinau kad yra ziaslu pardes bet na noriu kad truputi kalediska butu...tai gal pries sventes atsiras smile.gif jei kas uzmatys praneskit wink.gif ax.gif
Atsakyti
Aš tai manau, kad gražiausia būtų ne pirktinis, o pačios darytas floristinis jautukas- kaip anksčiau kalbėjom apie tas sąmanines figūras kalbėjome. Man gražiausiai būtų pasigaminti schematišką jautuko figūrą- be kojų tokią, gal lyg gulinčio, ar šiaip tokią panašią- susirišti ją iš kokios vatos, sintepono, šieno, sąmanų, ar ko kito, kas lengvai formuojama- ragus iš kartono, mėnulio pavidalo tokius, irgi apsukti vata ir siūlu iš abiejų pusių , kad būtų tūriniai tokie, snukį gi galima kokį kvadratinį, ar trapecijos formos, tik ne plokščią, o storą- irgi iš kokio kartono išsikirpti , ir paskui aprišti kokia vata ir siūlu, nu ir visą tą daiktą apklijuoti sąmanomis, bei mini eglutės žaisliukų bei karokiukų pamėtyti ant jo viso- man toks daug gražesnis už kokį pirktinį būtų ax.gif

Arba galima nusipirkti kokį prastą kičinį, tik kad forma jaučio būtų, ir aprišti ir apklijuoti sąmanomis, bei mini eglės žaisliukais papuošti ax.gif Bus daug fainiau ir kalėdiškiau už kokį plastiko ar molio gabalą ax.gif


Ašaros lietuje, gražu žaisliukus ant kaspinų kabinti, kažkada dariau taip, bet mano tikslas su tais lankais yra kad pasilengvinti darbą, kad visada būtų stacionarūs kabliukai, kurie nekeičia savo vietos ir padėties, o yra išdėstyti taip, kad kaskart nereiktū galvoti kaip paskirstyti tolygiai žaislus po eglę- kaspinėliai- gražu, bet jei juos paprastai prie šakelių tvirtinsi, tai jie tos funkcijos kaip stacionarūs kabliukai, nurodantys kokioje vietoje geriausiai kabinti žaisliukus, neatliks, nes šakelės lankstosi gi, ir kai eglę ištrauki, kol išlankstai tas šakeles, jos gi atsidurs kaskart vis kitoje vietoje, su tais visais kaspinėliais- o čia reikia konstrukcijos, kuri nesilanksto- aišku, jos jokiu būdu neturi matytis (jei ji nėra dekoratyvi, o tik techninę funkciją atlieka).

Tai dabar galvoju gal tą lanką aptaisyti tos pačios eglės žaluma kaip nors- ir eglė vešlesnė atrodys, ir nesimatys, ir žaislus kabint patogu..


Kažkas minėjo, kad sijonų lankai piršto storumo- bet man atrodo, kad piršto storumo yra jie tada, kai įvilkti į plastikuotą apvalkalą, bet man atrodo (0o gal klystu g.gif ) kad to storo apvalkalo visuje yra gana plona viela įmauta- nes man vienos suknios lankai taip irti lyg vos vos pradėjo, ir man toks įspūdis, kad pasirodė ties sujungimu, jog iš po to storo plastikinio lanko kyšo plona viela ax.gif

O gariūnuose tie lankai su pasijoniu gatavai? Ar būna pirkti be suknių, ir be pasijonių atskirai? O gal mieste kur yra, siuvėjų kokiose prekėse (nors tokių aš nežinau kur rasti:ax: )?- labai anksti keltis į tuos gariūnus, o aš pelėda užkietėjusi tai man baisiai sunku būna iki jų dasigauti ax.gif Arba jei žinočiau, iš kokios vielos juos daro, tai gal vielos nusipirkčiau ax.gif


Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 11 05, 00:40)

O gariūnuose tie lankai su pasijoniu gatavai? Ar būna pirkti be suknių, ir be pasijonių atskirai? O gal mieste kur yra, siuvėjų kokiose prekėse (nors tokių aš nežinau kur rasti:ax: )?- labai anksti keltis į tuos gariūnus, o aš pelėda užkietėjusi tai man baisiai sunku būna iki jų dasigauti ax.gif Arba jei žinočiau, iš kokios vielos juos daro, tai gal vielos nusipirkčiau ax.gif


Tai kad tas pasijonis tai tokia plonyte medziaga, toks tinklelis, kuri galima man rodos paprasciausiai nukirpti g.gif

bet siaip as asmeniskai tokiam reikalui nuvaryciau i senukus ir nusipirkciau standzios vielos (kuri laiko forma), tikrai neverta tu pasijoniu ardyt ir kazka bandyt daryt...
Atsakyti
O senukuose tokios yra?- nes aš turiu kažkokios nusipirkus iš senukų vielos ritinėlį- bet dar neišpakuotas, tai nežinau, ar laikys didelio lanko formą, ar nesulinks. Čia reikia tokios vieos kuri nesilanksto kaip aliumininė, o tik spyruokliuoja. O tas pasijonis nusiardo, bet turbūt kainuoja papildomai su tuo pasijoniu.. ax.gif

Nes jei susilankstys ir deformuosis tie lankai juos iminėjant ir dėliojant, tai irgi jokios naudos iš tų lankų nebus..
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 11 04, 04:56)
liabei grazu  wub.gif as kasmet sau pazadu - na kitamet tai jau pasistengsiu ir daugiau pasidarysiu, bet iseina kaip visad  doh.gif
kaip jus viska spejat?  g.gif  g.gif  doh.gif  doh.gif

na, sitie darbeliai ne mano daryti blush2.gif . tik ideju internete prisigaudziau biggrin.gif o speti tai ilgais rudens vakarais galima biggrin.gif

QUOTE(jolita.martyna @ 2008 11 04, 09:18)
grazu,bet,man asmeniskai,visiskai ne "kalediskai" ax.gif

man irgi taip pasirode, del to ir rasiau, kad ta vazona galima butu papuosti... sakyciau ten labai minimalistinis Kaledinis dekoras... keletas egliu (ar pusu) sakeliu po lekstemis ir keletas egles zaisliuku ant stalo padeta... . bet man grazu, kai neperkrauta blush2.gif

QUOTE(Fregata @ 2008 11 04, 15:04)
labai matyta virtuve smile.gif

kur matyta? HGTV.com? biggrin.gif o gal pati i ten savo ideja ir nusiuntei? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maverick @ 2008 11 05, 06:52)

kur matyta? HGTV.com?  biggrin.gif o gal pati i ten savo ideja ir nusiuntei?  bigsmile.gif



nea, kaimynai turi toki pati virtuves baldu komplekta biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Maverick,2008 11 04, 00:25]
nebloga ideja uzmaciau Kaledoms

user posted image
man asmeniškai gražiau antrame plane esantis virtuvės langas ir jo dekoras blush2.gif laaaabai gražu smile.gif

[url=http://www.hgtv.com/holidays-entertaining/enchanting-ice-vases/index.html]


user posted image
jau kaip fantastiškai atrodo ši žvakidė su elniu thumbup.gif beprotiškai man gražu tos mažutės apvalios žvakutės wub.gif


user posted image

cia kažkas klausė iš kur būtų galima spręsti, kad čia kalėdinis dekoras? žiūrėjau žiūrėjau...ir sumąsčiau tik vieną priežastį-ant stalo guli žali blizgūs kalėdiniai žaisliukai smile.gif asmeniškai man kalėdine nuotaika nedvelkia, bet tikrai gražu, jauku, šeimyniška.jei padėtume kalėdiškai puoštas servetėles, ar netgi staltiesę, o orchidėjos vazoną padabintume kalėdiniais akcentais, ir vualia thumbup.gif va jum ir kalėdinės vakarienės stalas visai šeimynai thumbup.gif

P.S nepykit, kažkaip neišėjo man čia gražiai pacituoti... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nimbamedė: 05 lapkričio 2008 - 09:29
QUOTE(Maverick @ 2008 11 05, 05:52)
na, sitie darbeliai ne mano daryti  blush2.gif . tik ideju internete prisigaudziau  biggrin.gif o speti tai ilgais rudens vakarais galima  biggrin.gif


na vakarais jei jie laisvi tai zinoma kad galima, o ka daryt kai trys pajodzargos ant galvos lipa... blink.gif
jau su helovynu bandziau panas itraukt, kad kartu kazka padaryt - dalyvavo kol rankas susitept moliugo vidumi reikejo - tada atsisake doh.gif
Atsakyti