Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošime namus kalėdoms?

sveikos,stai siigyjau siandien tokiu puosmeneliu
user posted image
<--kaledinsi vainikiukas mazas tai,,tabletinei'' zvakutei ---> zvake
tad viska pirkau Jysk Kaune ir kainos 1.99Lt/vnt

stai lempos gaubtas taipat JYkinis kaina 2.99(akcija) buvau kazka sumasciu kaledoms biggrin.gif bet pamirsau ,gal kas turi ideju? g.gif
user posted image
Atsakyti
papuošk gaubtą kalėdine atributika- va tau ir idėja thumbup.gif o ta atributika-tai jau tavo fantazijos valia mirksiukas.gif kai papuoši parodyk ir mum mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, daug kas sako, kad tas su žaliais žasiliukais ant stalo gražus, bet nekalėdiškas vaizdelis- nu o aš žiūriu žiūriu kas man ten nekalėdiška- nes gražu, ir spalvos kalėdiškos visai, ir žasiliukų pamėtyta- ale gi dvylikos patiekalų nėra doh.gif Tam stalui trūksta patiekalų- kurių gi dažniausiai būna nemažai, net mažose šeimose- mums, pvz, didelio stalo bna beveik mažai- lėkštės viena prie kitos, ir jei dar ten pamėtyti žaisliukų, tikrai būtų perkrauta, ir po lėkštėmis nesimatytų viso dekoro- o kadangi ant šio stalo nėra patiekalų, tai tas jam ir suteikia tokio oficialumo- todėl žiūri žiūri, atrodo kalėdiška lyg ir- žaisliukai, vsio takoje, žalia spalva- bet kotai pernelyg oficialu- ogi patiekalų nėra lotuliukas.gif Ir manau, jei būtų tie patiekalai, toks dekoras paskęstų tarp lėkščių- todėl jis labiau tinkamas kokiems naujiems metams gal, kai nereikia dvylikos patiekalų ant stalo, ir galima prasisukti gana minimalistiškai- pateikiant kokį vieną kepsnį gerą, ir tortą vieną kokį, ir truputį šio bei to ax.gif Tada gal ir žaisliukai matytųsi ant stalo, ir tas dekoras. Bet matyt tai ne lietuviškoms kalėdoms, kur tradicijos tokios -daug patiekalų. Todėl lietuvojestalui, manau geriausia yra ne dėti kažkokių gausių dekoracijų, o geriau patiekalus gražiau papuošti- iš jų tai eglutę, tai trobelę suformuoti, tai salotas kokiomis nors rožėmis iš daržovių papuošti ir pan. Bo tokiam gausiam stalui dekoras neretai atroso perkrautas, ir paskęsta tarp patiekalų ax.gif Nebent ant stao kokia viena didelė puokštė, ar kompozicija- viso kito, nesimatys vis tiek ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nimbamedė @ 2008 11 05, 21:25)
papuošk gaubtą kalėdine atributika- va tau ir idėja thumbup.gif  o ta atributika-tai jau tavo fantazijos valia mirksiukas.gif  kai papuoši parodyk ir mum mirksiukas.gif



super ideja thumbup.gif deku i ax.gif taip ir darysiu ir rezultata (jei gausis) ikelsiu jums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2008 11 05, 03:19)
nea, kaimynai turi toki pati virtuves baldu komplekta biggrin.gif

thumbup.gif

QUOTE(Zaneta75 @ 2008 11 05, 05:10)
na vakarais jei jie laisvi tai zinoma kad galima, o ka daryt kai trys pajodzargos ant galvos lipa...  blink.gif
jau su helovynu bandziau panas itraukt, kad kartu kazka padaryt - dalyvavo kol rankas susitept moliugo vidumi reikejo - tada atsisake  doh.gif

jo, sunkiau, jei vaikai nelinke i tokius darbelius rolleyes.gif .susodink juos kaledinius atvirukus daryti, o tuo metu pati galesi savo dekoracijom uzsiimti mirksiukas.gif

QUOTE(RaimaMarisa @ 2008 11 05, 12:34)

stai lempos gaubtas taipat JYkinis kaina 2.99(akcija) buvau kazka sumasciu kaledoms biggrin.gif bet pamirsau ,gal kas turi ideju? g.gif

as apipurksciau aukso ar sidabro spalvos dazais (priklausomai, kokia pagrindine akcento spalva naudosi ), skirtais medziagai. jie neturetu buti per daug tirsti, tad vis tiek galesi ji panaudoti, kaip lempos gaubta. gal kai isdzius pagrindinis sluoksnis, dar apipurkciau raudonos, zalios, gal melynos spalvos dazais turinciais blizguciu - lyg kaledu eglutes burbulais g.gif 4u.gif (aisku, gali kokiom tik nori splavom purksti...

QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 11 05, 13:49)
Na, daug kas sako, kad tas su žaliais žasiliukais ant stalo gražus, bet nekalėdiškas vaizdelis- nu o aš žiūriu žiūriu kas man ten nekalėdiška- nes gražu, ir spalvos kalėdiškos visai, ir žasiliukų pamėtyta- ale gi dvylikos patiekalų nėra doh.gif 

bet juk 12 patiekalu tai tik kucioms blush2.gif . ar ir Kaledu vakariene valgydami stala apkraunate 12 patiekalu? g.gif . mes kaledu diena dazniausiai kepam zasi ar vista, ar kimsta zuvi ar kazka panasaus - visai kitokia Kaledu vakariene pas mus nei Kuciu vakara blush2.gif - va tada ir gali padekoruoti stala ne vien patiekalais, bet ir zaisliukais, Kaledinem puokstem biggrin.gif
Atsakyti
Nu dvylikos nededame kalėdų rytą- bet dedame kas liko nuo kūčių- visada. o mums dažniausiai lieka visų dvylikos po truputį. O jie pas mus universalūs tokie- mišrainės, grybai, kūčiukai- tai juos dedame būtinai, jei būna likę nuo kūčių- nes per kūčias mes karštų negaminame dažniausiai, o tokius, kurie neabejotinai tinka ir rytojaus dieną- pvz. mišrainės prie mėsos patiekalų tos pačios pas mus, ryte naujų daržovių salotų nedarome tikrai- tai pas mus ryte praktiškai dasideda tik kokia kepta višta ir saldumynai, dar kokio mėsos vyniotinio, o visa kita lieka, ir suvalgoma kaip garnyrai prie mėsos- tai vis tiek būna apie dvylika biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 11 06, 00:48)
Nu dvylikos nededame kalėdų rytą- bet dedame kas liko nuo kūčių- visada. o mums dažniausiai lieka visų dvylikos po truputį. O jie pas mus universalūs tokie- mišrainės, grybai, kūčiukai- tai juos dedame būtinai, jei būna likę nuo kūčių- nes per kūčias mes karštų negaminame dažniausiai, o tokius, kurie neabejotinai tinka ir rytojaus dieną- pvz. mišrainės prie mėsos patiekalų tos pačios pas mus, ryte naujų daržovių salotų nedarome tikrai- tai pas mus ryte praktiškai dasideda tik kokia kepta višta ir saldumynai, dar kokio mėsos vyniotinio, o visa kita lieka, ir suvalgoma kaip garnyrai prie mėsos- tai vis tiek būna apie dvylika  biggrin.gif

namatote cia lietuviai megsta prikimsti skrandzius iki negalejimo. biggrin.gif
Mes darome 12 patiekalu per kucias,taip,kad nebutu per daug......kad susivalgytu po truputi ta pati vakara...o sv.Kaledu rytui kepam svieziai idaryta ar kalakuta,ar vista...is anksciau buna pasiruosta saldumynu...ant stalo daug vaisiu ir viskas.....po sventiniu pietu einame ka nors idomaus veikti su vaikais,tat turime buti saikingai pavalge biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2008 11 06, 08:24)
namatote cia lietuviai megsta prikimsti skrandzius iki negalejimo. biggrin.gif
Mes darome 12 patiekalu per kucias,taip,kad nebutu per daug......kad susivalgytu po truputi ta pati vakara...o sv.Kaledu rytui kepam svieziai idaryta ar kalakuta,ar vista...is anksciau buna pasiruosta saldumynu...ant stalo daug vaisiu ir viskas.....po sventiniu pietu einame ka nors idomaus veikti su vaikais,tat turime buti saikingai pavalge biggrin.gif


Per Kūčias ir mes 12 patiekalų pasiruošiam, ir stengiamės, kad būtų po labai nedaug, kad tą patį vakarą susivalgytų. O per Kalėdas visad važiuojam pas senelius, tai visi atsiveža kas ką gamino, ir gaunasi, kad stalas lūžta nuo maisto. man tas labai nepatinka schmoll.gif
o Jūsų šventiniai pietūs thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
http://www.goodhouse.../pinecone-decor
čia nemažai idėjų su konkorėžiais 4u.gif
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaida L: 06 lapkričio 2008 - 10:52
Labai prašau gal kas įmestų nuorodą kaip daryti tuos burbulus iš siūlų,buvau ir pati kažkada užėjus bet neįsidėmėjau kur.Ačiu.
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2008 11 06, 15:25)
Labai prašau gal kas įmestų nuorodą kaip daryti tuos burbulus iš siūlų,buvau ir pati kažkada užėjus bet neįsidėmėjau kur.Ačiu.

Aš taip darau:
Paimu balioną, pripučiu, tada ant jo vynioju klijais sušlapintą siūlą (lipalas ar PVA tinka). Gan standžiai, tankiai privynioju ir palieku džiūti. Kai išdžiūva, išsprogdinu balioną, jį ištraukiu per kurią nors baliono skylutę (jis kaip tinklas tampa), ir turim burbulą smile.gif Nuo to, kam norisi jį vartot, manau, priklauso ir vyniojimo tankumas, ir siūlų storumas. (Jei norisi kaip karkaso, rėmo, manau, geriau jau būtų privynioti tankiai ir standžiai, gal storesniais siūlais, kad būtų tvirtesnė forma smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raseliuke @ 2008 11 06, 08:40)
Per Kūčias ir mes  12 patiekalų pasiruošiam, ir stengiamės, kad būtų po labai nedaug, kad tą patį vakarą susivalgytų. O per Kalėdas  visad važiuojam pas senelius, tai visi atsiveža kas ką gamino, ir gaunasi, kad stalas lūžta nuo maisto. man tas labai nepatinka  schmoll.gif
o Jūsų šventiniai pietūs  thumbup.gif

drinks_cheers.gif stalas luzta nuo maisto(juk aisku visos seimininkes nori nustebinti,pamaloninti tiek saviskius,tiek kitus artimuosius,tad stengiasi,kepa,verda,......gamina kazka naujo,ar iprastai)persivalgoma,apsunkstama....aisku visko nesuvalgoma,tad tenka priruostu patiekalus valgyti keleta dienu.Mes irgi anksciau taip darydavome,stengdavomes,kad stalas butu pilnas......bet dabar to seniai jau nebedarome schmoll.gif darome minimaliai,tiek kiek uztektu sventiniems pietums...aisku,vaisiu ir saldumynu buna nemazai biggrin.gif man svarbiau pats stalo papuosimas,bendravimas,poto turiningas likusios dienos praleidimas su seima,su artimaisiais ar su draugais wub.gif
Atsakyti