Įkraunama...
Įkraunama...

l/d Sadutė

QUOTE(Dema @ 2005 08 29, 21:03)
O dar prisiminiau, o kaip uzdejo vaikui skarele.... doh.gif  aukstyn kojom, nzn kuriuo galu ji ten bande uzdet. Truksta zodziu schmoll.gif



Dema,cia dar nieko as viena karta saviskei uzdejau suknele ant sleikuciu 4u.gif atejau pasiimt tai is sukneles buvo padarytas sijonas (vos ne iki zemes) o petneseles suristos uz nugaros,kad laikytusi ir nekristu blink.gif
Atsakyti
Siaip kalbejau su viena moteriskaite, sake kad ta Neringa faina labai,o apie ta kita tokia tyla buvo cry.gif Ir kas dabar bus schmoll.gif . Kotais man darosi visai neramu
Atsakyti
QUOTE(Dema @ 2005 08 29, 21:06)
Nu tik pora kartu skaiciau, tai nieko pasirode ax.gif



vat penktedienio
pusryciai- kiausinis,batonas,sviezias agurkas
pietus-sriuba,kopustu troskinys su kukuliukais,sulciu gerimas
vakariene-avizu kose,batonas su medum,balta kava

man cia labai mazai atrodo blink.gif na tik pietus normalus ir tai to gerimo galetu neduot schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kikkaa @ 2005 08 29, 18:08)
Dema,cia dar nieko as viena karta saviskei uzdejau suknele ant sleikuciu  4u.gif  atejau pasiimt tai is sukneles buvo padarytas sijonas (vos ne iki zemes) o petneseles suristos uz nugaros,kad laikytusi ir nekristu  blink.gif

Nu cia jau fantastika cool.gif Reikia vaikus rengt kuo paprasciau, nes ziuriu toms moteriskems kotais per sudetinga darosi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dema @ 2005 08 29, 21:10)
Siaip kalbejau su viena moteriskaite, sake kad ta Neringa faina labai,o apie ta kita tokia tyla buvo cry.gif  Ir kas dabar bus schmoll.gif . Kotais man darosi visai neramu



Neringa man irgi labai faina,kazkaip iskart pasitikejau ja ir ramiau palikdavau,o sita Kristina schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kikkaa @ 2005 08 29, 18:13)
vat penktedienio
pusryciai- kiausinis,batonas,sviezias agurkas
pietus-sriuba,kopustu troskinys su kukuliukais,sulciu gerimas
vakariene-avizu kose,batonas su medum,balta kava 

man cia labai mazai atrodo  blink.gif na tik pietus normalus ir tai to gerimo galetu neduot  schmoll.gif


o balta kava prie ko tikiems vaikams doh.gif Cia dabar kas
Atsakyti
Jau nekalbu, apie skersvejus , kuriuos jos daro. Man tai kraupu istikruju doh.gif Nu vedint aisku reikia, bet tikrai ne sitaip. O tai ko ziemos metu reikes laukt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dema @ 2005 08 29, 21:20)
Jau nekalbu,  apie skersvejus , kuriuos jos daro. Man tai kraupu istikruju  doh.gif Nu vedint aisku reikia, bet tikrai ne sitaip. O tai ko ziemos metu reikes laukt schmoll.gif


ko g.gif as tau galiu pafantazuot biggrin.gif maniske prakaituoja nemazai tai specialiai nunesiau maikute miegojimui,kad perrengtu ir kad po miegucio nevaiksciotu slapia nugaryte po tuos skesvejus unsure.gif spek ar nors karta pasivargino perrengt 4u.gif o as dar vienakart klausiau ar rengiate? pasake taip !!! bet as matau,kad maikute guli spintuteje isskalpta,islyginta ir ne karto neuzdeta schmoll.gif tai vat maniske perpus susloguos ir toliau kiti 4u.gif arba cia bet kuris po miego gali buti perpustas cool.gif brrrrrrr.........
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kikkaa: 29 rugpjūčio 2005 - 20:27
QUOTE(kikkaa @ 2005 08 29, 18:26)
ko  g.gif  as tau galiu pafantazuot  biggrin.gif  maniske prakaituoja nemazai tai specialiai nunesiau maikute miegojimui,kad perrengtu ir kad po miegucio nevaiksciotu slapia nugaryte po tuos skesvejus  unsure.gif  spek ar nors karta pasivargino perrengt  4u.gif  o as dar vienakart klausiau ar rengiate? pasake taip !!! bet as matau,kad maikute guli spintuteje isskalpta,islyginta ir ne karto neuzdeta  schmoll.gif   tai vat maniske perpus susloguos ir toliau kiti  4u.gif  arba cia bet kuris po miego gali buti perpustas  cool.gif     brrrrrrr.........

Su tuo perrenginejimu tikra kancia ziuriu joms. Ir as kiek kartu prasiau,atsils ir nurenkit, nesu ir maikytes ir kojinytes, schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif gerai gerai ir galu gale cry.gif kaip atvedziau , taip ir radau. Del tu skersveju , jauciu reikes jau kalbet, nes nesamone,tikrai eisim i darza kas dvi savaites
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dema: 29 rugpjūčio 2005 - 20:39
Siaip geriausia : girdziu, seimininkele kitai guodziasi, oi kaip pavargau , zinai gi kol 10 siknu nuplauni.Nu taip kalba prie vaiku. Juk zinai i koki darba eini, nemegsti vaiku, neik,tai ne ateina belekokios ir paskui vaikams tenka kentet .Aisku, tokie maziuliai dar nepapasakoja, tai ir daro su jais beleka cry.gif liudna
Atsakyti
nu nu siknu tai tikrai nevisada plauna 10 schmoll.gif kai budavo karstos dienos ir eidavo i smeliuka pazaist tai maniske ir pareidavo su pilnu pampersu smelio ir paskui dejuodavo,kad jai ten popa verysad.gif tai aisku kur nebus popa jei smelis,prakaitas ir siusiukas i kose susimaiso verysad.gif tai irgi teko mandagiai pareikalaut,kad tokie bairiai baigtusi ir kazkaip dabar lyg nuplauna unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dema @ 2005 08 29, 21:16)
o balta kava prie ko tikiems vaikams doh.gif Cia dabar kas



nu gal cia labai uzbalinta kakava blush2.gif nezinau,bet siaip tokie produktai kurie rekomenduojami iki triju metu susilaikyt tai ziuriu kasdien unsure.gif na aisku mes ir namie medaus ir t.t. pavalgom bet tikrai nekasdien schmoll.gif o ka as tame meniu izvelgiu tai medus,kakava (jei teisingai suprantu ta balta kava) ir citrina jei gi nuo triju metuku 4u.gif o kai i vaiko lekste paziuriu visi troskiniai kecupas 4u.gif na gal as cia labai jau priekabi,bet kaip uz 4.35lt tai gal ir prastokai maitina blush2.gif
Atsakyti