Įkraunama...
Įkraunama...

Nuolat žiūri į kitas

QUOTE(Subjektyvi @ 2008 11 13, 11:35)
Lai jis žiūri į kitas tada, kai manęs nebus.

Nesuprantu. Tikrai nesuprantu. Jūs norite, kad jis elgtųsi taip, kaip jūs norite, nors žinote, kad jis nori elgtis kitaip. Kieno tai problema?
Atsakyti
Tas ir yra, kad mano vyras nežiūri į kitas kaip ožys į naujus vartus. Ir niekada to nėra daręs. Kolkas jis mato tik vieną moterį. Kai pradės žiūrėti į kitas ir elgsis būtent taip kaip aprašiau anksčiau, tikrai susirūpinčiau.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 11 13, 12:48)
Kai pradės žiūrėti į kitas ir elgsis būtent taip kaip aprašiau anksčiau, tikrai susirūpinčiau.

Susirūpintumėte ar įsižeistumėte?
Atsakyti
Būtent.
Atsakyti
Bepigu moteroms pasižiūrinėt...tik drėksta...o vyrui...
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 11 13, 12:48)
Kolkas jis mato tik vieną moterį.

Ar jūs stebite jį nuolat? Gal kartais kai kada jis mato ir kitas moteris? Ir geidžia jų? Ir mintyse įsivaizduoja jas nuogas? Ir vakare, jei tarp jūsų aktyvesnis seksas nei įprastai - gal vietoje jūsų jis įsivaizduoja dieną matytą moterį?

QUOTE(Subjektyvi @ 2008 11 13, 16:49)
Būtent.

Ačiū už išsamų atsakymą.
Atsakyti
nieko cia tokio jei vyras ziuri visi mes pasiziuri,tik kiekvienas ziuri pagal savo isprusima......
Atsakyti
Medini, supainiojai temas, čia diskutavom apie tai, kai vyras ciniškai nužiūrinėja svetimas moteris žmonai šalia esant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 11 14, 00:18)
Medini, supainiojai temas, čia diskutavom apie tai, kai vyras ciniškai nužiūrinėja svetimas moteris žmonai šalia esant 4u.gif

Nieko aš nesupainiojau. Jei peržiūrėsite žinutes - pamatysite.
Atsakyti
smile.gif Atvirai pasakius, jiegu tik ziuri tai nematau nieko blogo, nes akiu juk neuzrisi...be to tai skatina paciai nuolat buti pasitempus smile.gif ir nesakykit, kad pacios nenuziurit simpatisku vyruku bent akies krasteliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagirra @ 2008 11 14, 11:33)
smile.gif Atvirai pasakius, jiegu tik ziuri tai nematau nieko blogo, nes akiu juk neuzrisi...be to tai skatina paciai nuolat buti pasitempus smile.gif  ir nesakykit, kad pacios nenuziurit simpatisku vyruku bent akies krasteliu smile.gif


Pažiūrėti mėgsta pačios, o vyrams akis dangsto
hihihi.gif
Atsakyti
Aš nežiūriu,kur jis žiūri.
Atsakyti