Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

QUOTE(cipciukas @ 2008 11 03, 23:02)

Zinot mergaites , karta valgiau medaus torta , kuriame vietoj medaus buvo deta kondencofke , zinokit ...... pasaka  wub.gif , bet as nesu bandziusi . gal kuri is jusu isdrys pabandyti  mirksiukas.gif , tiesiog nesideda medus , o vietoj jo -kondencuotas pienas dedasi , spalva ir isvaizda tokia pati , o skonis tai tikrai skiriasi .

Reikes isbandyt bigsmile.gif
Atsakyti
Cipciuk, va koki klausima turiu. Kodel mano meducio lakstai yra ne tokie tamsus kaip pas Jus g.gif . Gal del to, kad naudoju naturalu medu?
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 11 05, 10:19)
Cipciuk, va koki klausima turiu. Kodel mano meducio lakstai yra ne tokie tamsus kaip pas Jus g.gif . Gal del to, kad naudoju naturalu medu?

Ir aš naudojau natūralų.Bet ką pastebėjau,paskutinį kart darydama,kad kaip plonai iškočiojau ( nu labai plonai) ,tai iškepę buvo laaaaaaaabai rudi 4u.gif dar taip pakepinau iki tamsumo smile.gif
Atsakyti
jetau, kaip issigandau blink.gif
Ar cia man vienai ruda akyse wacko.gif , ar cai fona mums pakeite unsure.gif , ale tokios gelytes grazios buvo

Zebra, klausyk. Tai kai paskrudinai daugiau, tai tie lakstai gal kietesni pasidare? Nes mano pragulejo kokias 3 dienas tiesiai ant stalo po servetele ir kaip buvo minksti taip ir liko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 05 lapkričio 2008 - 11:17
Sveikutės, na pagaliau ir aš išmėginau Cipciuko garsųjį medutį. Man gavosi 2 dideli tortai. Tiesa, vienam tortui apibarstyti neliko trupinių, tai ta proga išmėginau beze, kuris gavosi labai gerai thumbup.gif Laaabai džiaugiuosi išmėginus, merginos, tikrai tas "vilkas" netoks baisus kaip atrodo mirksiukas.gif Jei jau man gavosi.... ir jums pasiseks mirksiukas.gif

Šis tortas grynai pagal autentišką Cipciuko receptą - laaaaabai skanus, gal tik rūgštelės į grietinėlę galėjau daugiau įberti, nors, atrodo, pagal skonį jautėsi rūgštelė, bet kadangi beze viršus saldus tai tos rūgštelės norėjosi dar daugiau mirksiukas.gif
user posted image

Šitą tortą vežiausi pas anytą. Torto blynai pagal Cipciuko receptą, o pertepimą dariau savo iš grietinės ir grietinėlės. Laaabai skaniai gavosi.
user posted image

nu, žinokit, kremas laaabai pasiteisino (pati pirmą kartą pabandžiau damaišyti plaktos grietinėlės blush2.gif), tortas gaivus, sluoksniai stooori, tortas tikrai nesausas, o pats grietinininis kremas "lengvesnis" dėl plaktos grietinėlės.

Kremą dariau tokį:
700-750 ml grietinės
450 ml grietinėlės (išplakti)
30 g želatinos,
citrinos žievelės,
cukrus, citrinos sultys ar rūgštelė pagal skonį.

Želatiną išbrinkinti, po to ištirpinti. Grietinėlę išplakti su šiek tiek cukraus. T. p. išplakti grietinę, kiek paplakus sudėti žieveles, įspausti citrinos sulčių dar įbėriau cukraus - dar paplakti. Po to į grietinę, plakant mikseriu, supilti ištirpintą želatiną (šitoj vietoj svarbu kad grietinė nebūtų labai šalta, kad nesutrauktų želatinos - aš trumpam indą su kremu įstačiau į bliudą su šiltu vandeniu - kad kiek aprimtų). Po to sudėti apie trečdalį plaktos grietinėlės atsargiai išmaišyti, po to sudėti likusią dalį grietinėlės ir t. p. atsargiai išmaišyti. Jei paragavus mažai cukraus - galima įberti cukraus pudros ir lengvai permaišyti. Kadangi grietinėlė šalta - kremas akimirksniu pradeda stingti, nedėjau net į šaldytuvą - iškarto pertepinėjau tortą. Šio kiekio kremo užtenka 6 lakštams pertepti (aš sutepiau 5 labai gausiai tame tarpe ir viršų ir šonus gausiai).

Va taip atrodo paruoštas kremas
user posted image

Taip atrodo pertepti šiuo kremu blynai - kremas niekur nenubėga schmoll.gif, nereikia jokios formos
user posted image

O taip atrodo galutinai suteptas tortas - kuris dar nebuvo įdėtas į šaldytuvą. Po to įdėjau į šaldytuvą kad "sukibtų" viskas ir po kurio laiko jau apibarsčiau trupiniais. Trupinius susmulkinu taip: sudedu atraižas ant didesnio popieriaus lapo ir kočėlu sutraiškau - ir greit ir gerai "susikočioja".
user posted image

Sėkmės, jei kuri bandys 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 05 lapkričio 2008 - 11:46
Net seiles nutyso tokius torciukus pamacius thumbup.gif
As taip pat jau isbandziau Cypciuko meduti, labai aciu uz recepta, nes tortas gavosi labai skanus. Tik vis dar bize kremo nedrystu isbandyti blush2.gif
O cia is keliu kiausinio baltymu daryta bize?
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 11 05, 11:13)
jetau, kaip issigandau blink.gif
Ar cia man vienai ruda akyse wacko.gif , ar cai fona mums pakeite unsure.gif , ale tokios gelytes grazios buvo

Zebra, klausyk. Tai kai paskrudinai daugiau, tai tie lakstai gal kietesni pasidare? Nes mano pragulejo kokias 3 dienas tiesiai ant stalo po servetele ir kaip buvo minksti taip ir liko

Aha,ir mano akys issigando,fono biggrin.gif
Ne Inocka,lakstai gavosi labai purus,sakyciau tas tortas buvo is visu skaniausias. 4u.gif nes uzputojo sodaaaaaaaaa.labai gerai 4u.gif

QUOTE(RiMami @ 2008 11 05, 11:44)

Saunuole,laaaaaaaaaabai grazus tortai 4u.gif thumbup.gif 4u.gif noreciau dabar gabalelio rolleyes.gif

o su beze,kai dariau,taikrai grazu,bet mums per saldu skoniui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebra: 05 lapkričio 2008 - 12:12
Nu jau grozis tai nerealus.
RiMami thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2008 11 05, 12:09)

o su beze,kai dariau,taikrai grazu,bet mums per saldu skoniui 4u.gif

O beze skonis iseina kaip anksciau tortas Jaunyste budavo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2008 11 05, 12:30)
O beze skonis iseina kaip anksciau tortas Jaunyste budavo? g.gif

mastau.gif nepamenu tokio torto ,jau kai senatvė ant nosies.... lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas merginos, šimtą metų nekepiau medaus torto, visiškai "gamybinė atmintis" sudilo biggrin.gif Bet va kaip tyčia pridovanojo visi daug medaus, noriu išsikept savaitgalį tortą.
Taigi, meistrės, klausimą turiu: labai bijau, kad nesigautų tas tortas per sausas. Neseniai svečiuose valgiau žiauriai neskanų medaus tortą - ir lakštai ploniukai, ir kremo pakankamai, bet sprangus toks visas buvo, lakštai - kaip bulka g.gif
Kaip su šituo reikalu jūs tvarkotės? Būčiau dėkinga už patarimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smauglius @ 2008 11 05, 16:54)
Labas merginos, šimtą metų nekepiau medaus torto, visiškai "gamybinė atmintis" sudilo  biggrin.gif Bet va kaip tyčia pridovanojo visi daug medaus, noriu išsikept savaitgalį tortą.
Taigi, meistrės, klausimą turiu: labai bijau, kad nesigautų tas tortas per sausas. Neseniai svečiuose valgiau žiauriai neskanų medaus tortą - ir lakštai ploniukai, ir kremo pakankamai, bet sprangus toks visas buvo, lakštai - kaip bulka  g.gif
Kaip su šituo reikalu jūs tvarkotės? Būčiau dėkinga už patarimą  4u.gif


Na, aš kepiau pagal Cipciuko receptą (pirmam šios temos puslapy, negalėjai nepastebėt), tortas išėjo LABAI LABAI skanus, toks drėgnas (būtina palaikyt per naktį, kad kremas į lakštus kiek susigertų), vientisas, bet ne, kaip čia pasakius, "plokščias" skonis, priešingai - toks gilus, o ir skirtingos faktūros jaučiasi - švelnūs minkštutėliai lakštai, glotnus kremas ir smulkučiai trupiniai.. Pamėgink - tikrai nenusivilsi thumbup.gif
Atsakyti