Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

QUOTE(Smauglius @ 2008 11 06, 13:15)
Nu psio - kaip bus, taip bus, kepu.  biggrin.gif

O sodos niekaip negalima pakeist kepimo milteliais? Kažkas ten nesigaus su jais, kas turi gautis? Gal čia mano nusiteikimas, bet aš labai sodos skonio nepernešu - bijau kad jausiu ją torte.  g.gif


Eikt tu greiciau tik kepk, ir maziau galvok doh.gif . Viskas ten OK su ta soda. Nieko nesijaucia. Kai desi ja i karsta mase, butinai nugesint actu, tai ta mase turetu suputuot. VSIO.
Lauksim tavo torto. rolleyes.gif
Atsakyti

lotuliukas.gif Nu gerai, panos - tokį ažiotažą sukėliau, tikrai nufotkinsiu ir įkelsiu smile.gif
Dar kartą ačiū už naudingus patarimus 4u.gif
Atsakyti
Jei kam idomu, rasau proporcijas skirtingu produktu. Turiu spec. stikline, kur yra gradacija ivairiu produktu. Gal kam pravers.

250 ml. stikline tai:

cukrus ~ 220 gr.
manai ~ 190 gr.
druska ~ 320 gr.
krakmolas ~ 180 gr.
miltai = 150 gr.
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif

Na, pagaliau prisiruosiua ir as kepti medaus torta. Seniau kepdavau pagal Glacee recepta, bet dabar noriu pabandyti Cipciuko ax.gif Labai jau skaniai atrodo ir toks giriamas bigsmile.gif Kepsiu gaila ne sau, o draugei nesti i darba rolleyes.gif Tai tikiuos nufotkinsiu, nes jau pora kitu tortu dariau, tai taip ir suvalgem nenufotkintus doh.gif

Kai jau padarysiu idesiu, jei gausis nelabai baisus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2008 11 06, 20:12)
Sveikos, merginos  4u.gif

Na, pagaliau prisiruosiua ir as kepti medaus torta. Seniau kepdavau pagal Glacee recepta, bet dabar noriu pabandyti Cipciuko  ax.gif Labai jau skaniai atrodo ir toks giriamas  bigsmile.gif Kepsiu gaila ne sau, o draugei nesti i darba rolleyes.gif Tai tikiuos nufotkinsiu, nes jau pora kitu tortu dariau, tai taip ir suvalgem nenufotkintus  doh.gif
Kai jau padarysiu idesiu, jei gausis nelabai baisus  blush2.gif

čIA NE PASITEISINIMAS schmoll.gif ......... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šiandien antrą kartą kepiau cipciuko medaus tortą
Va šįsyk nemiegojau , kol tešla atšals , va šįsyk tikrai išėjo gigantas, va šįsyk pajutau palaimą , kad viską padariau greit ir išėjo taip, kaip rašė cipciukas.
O nukrypstant nuo pirminio cipciuko recepto, tai į plaktą grietinėlę šalia visko dar dėsiu sutarkuotą bananą (jau išbandyta-mano šeima pamišusi dėl šio pertepimo)
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2008 11 07, 14:33)
Šiandien antrą kartą kepiau cipciuko medaus tortą
Va šįsyk nemiegojau , kol tešla atšals , va šįsyk tikrai išėjo gigantas, va šįsyk pajutau palaimą , kad viską padariau greit ir išėjo taip, kaip rašė cipciukas.
O nukrypstant nuo pirminio cipciuko recepto, tai į plaktą grietinėlę šalia visko dar dėsiu sutarkuotą bananą (jau išbandyta-mano šeima pamišusi dėl šio pertepimo)

VISAI SKANIAI SKAMBA.gALIMA BANANĄ SUBLENDERIUOT IR ĮDĖT Į KREMĄ.
Atsakyti
Sakykit, gal bandet kuri nors grietinele pakeisti jogurtu? Man asmeniskai grietinele nelabai blush2.gif o meducio noriu!!!

ir kaip ta jusu minima beze pasidaryt papuosimui? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fregata: 07 lapkričio 2008 - 15:06
QUOTE(Fregata @ 2008 11 07, 15:06)
Sakykit, gal bandet kuri nors grietinele pakeisti jogurtu? Man asmeniskai grietinele nelabai  blush2.gif o meducio noriu!!!

ir kaip ta jusu minima beze pasidaryt papuosimui?  4u.gif


Cipciuko Beze kremo receptas

O dėl jogurto tai nežinau g.gif niekad nedariau, nebent į jį želatinos dėt g.gif Gal kitos merginos ką patars ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2008 11 07, 17:06)

ir kaip ta jusu minima beze pasidaryt papuosimui?  4u.gif


Beze papuošimui yra be galo gražu ir prabangu, bet jei kalbant apie skonį, tai medaus tortas ir be jos labai sotus, saldus, tirpus burnoje. Beze priduos dar saldumo (na, taip , galima padaryti saldžiarūgštę). Kai tokiu papuošimu vaišinasi suaugusieji, dažniausiai viskas suvalgoma, o kiek kartų puošiau beze vaikams skirtus tortus, tai labai dažnai ji lieka lėkštėje pastumta šalin( kaip ir gaila, tarsi stengiesi kaip geriau, o... verysad.gif .) Tai aš , taupydama produktus ir laiką , Medaus tortą beze kremu puoščiau tik minimaliai arba išvis nepuoščiau. Mano nuomone, šį tortą geriausia puošti trupiniais, kaip cipciukas pademonstravo. O norint gaivaus papuošimo galima apdėlioti įv. vaisiais ir aplaistyti juos "želė cukrumi Multi".

Ir dar apie beze gamybąAš išmokau ją pasigaminti tik tuomet, kai pamačiau kaip tai darė draugė.
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2008 11 07, 15:06)
Sakykit, gal bandet kuri nors grietinele pakeisti jogurtu? Man asmeniskai grietinele nelabai  blush2.gif o meducio noriu!!!

ir kaip ta jusu minima beze pasidaryt papuosimui?  4u.gif

Ir su jogurtu galima, ir su grietine, ir su jogurtine grietine mirksiukas.gif Tik zelatinos reikia idet ir ne iskart tepti, o kad truputi jau pradetu stingti (jei su grietine, galima ir be zelatinos, bet tik su riebesne taip galima, neriebi "pabegs").
Atsakyti
ka tik susiminkiau tesla meduciui ir pasirodo padauginau miltu verysad.gif tesla sunkiai kociojosi, iskociota susitrauke ir laksteliai gavosi stori, vienu zodziu nieko neisejo cray.gif net neisivaizduoju bandyt juos tept pries tai sulaiscius truputi ar iskart i siuksliu deze mest verysad.gif mergaites kaip manot jie numinkstetu truputi sulaiscius juos ir tada stora grietineles sluoksni dejus?
Atsakyti