Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

Ačiū mergaitės visoms už pagyrimus blush2.gif

QUOTE(Aguonėlė @ 2008 11 05, 12:02)
Tik vis dar bize kremo nedrystu isbandyti blush2.gif
O cia is keliu kiausinio baltymu daryta bize?

Aš irgi bijojau beze daryt, bet aplinkybės privertė - trupinių tik vienam tortui apibarstyti užteko, todėl ryžausi išmėginti ir labai dėl to džiaugiuosi thumbup.gif . Ir svečių daug turėjau - moteros apakę buvo, kad čia pati padariau blush2.gif, nors pirmą kart išvis su antgaliu puošiau dar gi tikriausiai ir ne tą antgalį uždėjau, spygliukai nelygūs, bet kaip pirmam kartui - tai gal ir nieko blush2.gif Visus klausimus iškilusius dėl beze adresuokit cipciukui - čia ji geriausiai gali atsakyti ir paaiškinti. Nuo savęs galiu pasakyti, kad dariau iš 3 baltymų, bet kremo dar nemažai liko (na koks 1/4 nuo viso kiekio liko, tortas buvo 28 cm skersmens ir iš 6 blynų) - gal būtų ir 2-jų baltymų užtekę g.gif

QUOTE(zebra @ 2008 11 05, 12:09)
o su beze,kai dariau,taikrai grazu,bet mums per saldu skoniui 4u.gif

Jo, mums irgi saldoka buvo, nors atrodo rūgštelės į kremą neblogai įvariau, bet galėjo būti dar rūgščiau. Jei dar kada puošiu medaus tortą beze tai tarp sluoksnių mėginsiu kokių vaisių padėliot.
QUOTE(Masiania* @ 2008 11 05, 12:30)
O beze skonis iseina kaip anksciau tortas Jaunyste budavo? g.gif

Seniai, jau beragavau Jaunystę doh.gif , sunkoka būtų palyginti, bet kažkas panašaus. Šitas beze toks tirpstantis, išsileidžiantis burnoj (mano tortas šaldytuve prastovėjo 2 paras neprapjautas ir bent jau man tortas pasidengė palyginus plonu sluoksniu tai tas beze visas išdžiuvo sausai) ir buvo mmmm koks skanus, bet saldus gerokai mirksiukas.gif Cipciukas, berods, buvo sakius, kad paviršius išdžiūna, o giliau lieka minkštas tas beze, bet man tai sausai išdžiūvo per 2 paras.

Smaugliau, Cipciuko tortas tikrai tikrai nesprangus, t. y. nesausas - atvirkščiai jis sudrėksta nuo grietinėlės kremo, kuris įsigeria į blynus - laaabai laaabai skanus. Juk daugelis merginų jį išgyrė, tai pasitikėk receptu ir išmėgink mirksiukas.gif . O kur aš dariau tą trupiniais apibarstytą tortą su grietinės-grietinėlės kremu tai irgi tikrai nesausas schmoll.gif nors ir dedasi želatina - tiesiog kremo tarp blynų reikia negailėti ir iš visų galų gausiai aptepti (tas tortas tik iš 5 blynų, bet dėl daug kremo - gavosi didelis) blush2.gif
Na, čia gal Cipciukas kai ateis daugiau ką pakomentuos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2008 11 05, 15:39)
mastau.gif nepamenu tokio torto ,jau kai  senatvė ant nosies.... lotuliukas.gif

Seniai seniai budavo labai skanus - toks baltas, dazniausiai su rozinem gelytem is beze padarytas wub.gif , dabar kartais jo parodijas parduotuvese matau, bet skonio net lyginti negalima schmoll.gif

QUOTE(RiMami @ 2008 11 05, 19:47)
Seniai, jau beragavau Jaunystę doh.gif , sunkoka būtų palyginti, bet kažkas panašaus.

As irgi seniai ta skanuji valgiau, bet atrodo, kad skoni dar prisimenu essen.gif
Atsakyti
Ačiū už padrąsinimus - tikrai darysiu, tik galvojau gal koks slaptas fokusas yra, kurį reikia žinot biggrin.gif

Bet jei jūs sakot, kad visoms gavosi, tai penktadienį vakare padarysiu, nes šeštadienį valgysim.
Atsakyti
QUOTE(Smauglius @ 2008 11 05, 22:05)
Ačiū už padrąsinimus - tikrai darysiu, tik galvojau gal koks slaptas fokusas yra, kurį reikia žinot  biggrin.gif

Bet jei jūs sakot, kad visoms gavosi, tai penktadienį vakare padarysiu, nes šeštadienį valgysim.



Gali daryt ir ryt, jis dar skanesnis bus kai pastoves iki sestadienio thumbup.gif arba bent issikept lakstus, tada maziau darbo bus penktadieni.
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2008 11 05, 19:47)
[ Jei dar kada puošiu medaus tortą beze tai tarp sluoksnių mėginsiu kokių vaisių padėliot. 

Vat as cia ruosios irgi daryti medaus po 2-ju savaiciu. Tai labai noretusi kokiu vaisiu, bet nelabai isivaizduoju, kas jam galetu tikti.
Tiesa, dariau mamai, tai dejau smulkiai supjaustytas dziovintas slyvas ir taip pat smulkiai supjaustytus graikinius riesutus. As neragavau, bet mama sake, kad buvo labai skanu.
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 11 06, 00:26)
Vat as cia ruosios irgi daryti medaus po 2-ju savaiciu. Tai labai noretusi kokiu vaisiu, bet nelabai isivaizduoju, kas jam galetu tikti.
Tiesa, dariau mamai, tai dejau smulkiai supjaustytas dziovintas slyvas ir taip pat smulkiai supjaustytus graikinius riesutus. As neragavau, bet mama sake, kad buvo labai skanu.

Na reikės ir su slyvom pabandyt. 4u.gif
Atsakyti

Na, tuomet aš damušiu jūsų kantrybę visiškai durnu klausimu:
man visada skaitant receptus kyla keblumų, kai matavimo vienetas nurodomas stiklinė. Stiklinė stiklinei nelygu. g.gif Na, tarkim, jeigu pripylus vandens į tą stiklinę, kurią jūs naudojant kepdamos tortą, kiek mililitrų ten būtų? Ir kai jūs pripilat miltų į tą stiklinę - gražiai iki kraštų? Ar su kaupeliu?
Sorry, gal ir nervinu, bet labai noriu viską gera padaryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 11 06, 00:26)
Vat as cia ruosios irgi daryti medaus po 2-ju savaiciu. Tai labai noretusi kokiu vaisiu, bet nelabai isivaizduoju, kas jam galetu tikti.
Tiesa, dariau mamai, tai dejau smulkiai supjaustytas dziovintas slyvas ir taip pat smulkiai supjaustytus graikinius riesutus. As neragavau, bet mama sake, kad buvo labai skanu.

Jei megsti ananasus, tai visai ir su jais neblogai iseina. Tik as su grietininiu kremu dariau. Gal grietinele truputi nuo ju ir susileistu. mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Smauglius @ 2008 11 06, 12:19)
Na, tuomet aš damušiu jūsų kantrybę visiškai durnu klausimu:
man visada skaitant receptus kyla keblumų, kai matavimo vienetas nurodomas stiklinė. Stiklinė stiklinei nelygu.  g.gif Na, tarkim, jeigu pripylus vandens į tą stiklinę, kurią jūs naudojant kepdamos tortą, kiek mililitrų ten būtų? Ir kai jūs pripilat miltų į tą stiklinę - gražiai iki kraštų? Ar su kaupeliu?
Sorry, gal ir nervinu, bet labai noriu viską gera padaryt  smile.gif

Visai nedurnas klausimas. Cia naudojama 250 ml. stikline, joje bus 150 gr. miltu, krakmolo, beveik 200 gr. cukraus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 06 lapkričio 2008 - 13:06
QUOTE(Inočka @ 2008 11 06, 14:06)
Visai nedurnas klausimas. Cia naudojama 250 ml. stikline, joje bus 150 gr. miltu, krakmolo, beveik 200 gr. cukraus


Labai ačiū, Inočka smile.gif O tie maži šaukšteliai sodai atmatuoti - turbūt arbatiniai?
Atsakyti
QUOTE(Smauglius @ 2008 11 06, 13:08)
Labai ačiū, Inočka  smile.gif O tie maži šaukšteliai sodai atmatuoti - turbūt arbatiniai?

jo, arbatiniai
Atsakyti

Nu psio - kaip bus, taip bus, kepu. biggrin.gif

O sodos niekaip negalima pakeist kepimo milteliais? Kažkas ten nesigaus su jais, kas turi gautis? Gal čia mano nusiteikimas, bet aš labai sodos skonio nepernešu - bijau kad jausiu ją torte. g.gif
Atsakyti