Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos polipai

Polipo šalinimas man jokių gerų rezultatų nedavė. Kai galutinai viskas išgijo ir organizmas "atsigavo" mmm daug gausesnes ir ilgesnės yra nei prieš operaciją, o žadėjo kad bus geriau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2012 04 03, 13:15)
Polipo šalinimas man jokių gerų rezultatų nedavė. Kai galutinai viskas išgijo ir organizmas "atsigavo" mmm daug gausesnes ir ilgesnės yra nei prieš operaciją, o žadėjo kad bus geriau  schmoll.gif

o kokiu tikslu jus operavotes? Nes as jokiu nepageidaujamu dalyku turedama tuos polipus neturejau, nei man tepliojo pries mm ar po ju, nei man jos buvo baisiai gausios, nei baisiai skausmingos ir t.t, taciau norejau pastoti, tad ryzausi tam bigsmile.gif jei jusu priezastis buvo pastoti, tada klausimas butu ar pavyko tai padaryti issioperavus?
Atsakyti
QUOTE(Detra @ 2012 04 03, 11:57)
Manau, kad viskas čia yra gerai, nes preita menesi pirmosios mm po operacijos mano irgi buvo tokios - gal net siek tiek gausesnes nei iprastai, tik kad truko trumpiau (vietoj 7dienu iki 5 d), ginekologe sake kad po operacijos tai normalu ir viskas susinormalizuos  drinks_cheers.gif Jei nebuvai po operacijos pas gine, siulau nueiti ir isitikinti jog viskas ten yra gerai (geriausia eiti iskart po mmm, kol gleivine ploniausia). Man tai irgi ne viskas aisku su mano organizmu, nes kol turejau polipus tai mmm ciklas paskutiniais kartais buvo vis trumpesnis ir trumpesnis, tad jei pagal trumpa cikla tai jau viena diena po mmm man arba dar liko kokios 1-4 d iki mm  doh.gif na iki 5dienio iskentesiu ir paskelbsiu verdikta smile.gif


Man jau dabar antrosios mmm po operacijos, prasidejo kaip visuomet - labai laiku. Bet viskas vyksta taip kaip ir budavo anksciau pries operacija - toks pat skausmas, gausumas ir t.t. Kazkaip tikejaus kad po polipo salinimo bus kazkas pasikeite smile.gif Gal tu ir teisi, kad butu gerai pasirodyti vel ginei kaip ten gimda atrodo po operacijos.. Jauciu pries sekancias mm reikes nueiti ir vel echo pasidaryti drinks_cheers.gif Eisiu pas kita (pirma karta), tai gal nauja akim kanors pamatys (tikiuosi tik grazia,sveika gimda).

Na lauksim tavo ziniu, tikiuosi bus dziugios! smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Detra @ 2012 04 03, 13:24)
o kokiu tikslu jus operavotes? Nes as jokiu nepageidaujamu dalyku turedama tuos polipus neturejau, nei man tepliojo pries mm ar po ju, nei man jos buvo baisiai gausios, nei baisiai skausmingos ir t.t, taciau norejau pastoti, tad ryzausi tam  bigsmile.gif  jei jusu priezastis buvo pastoti, tada klausimas butu ar pavyko tai padaryti issioperavus?



Taip, man lygiai taip pat kaip Detrai, nebuciau pasitikrinus, net nebuciau itarus jokio polipo, nes jokiu simptomu net nejauciau, viskas normaliai pas mane atrode. Bet va noredama pastoti profilaktiskai pasitikrinau ir rado ji - o jis trukdo pastojimui, t.y. nepasalinus arba nepastociau arba persileisciau... Tai manau tikrai tik i gera kad ji pasalino.
Atsakyti
QUOTE(Detra @ 2012 04 03, 14:24)
o kokiu tikslu jus operavotes? Nes as jokiu nepageidaujamu dalyku turedama tuos polipus neturejau, nei man tepliojo pries mm ar po ju, nei man jos buvo baisiai gausios, nei baisiai skausmingos ir t.t, taciau norejau pastoti, tad ryzausi tam  bigsmile.gif  jei jusu priezastis buvo pastoti, tada klausimas butu ar pavyko tai padaryti issioperavus?


Pastojimai manęs jau seniai domina biggrin.gif , aš ieškojau priežąsties gausių mmm. Buvo ir tempiojimų prieš mmm ir po. Rezultate dar gausesnės mmm ir tepliojimai gale mmm doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Detra @ 2012 04 02, 13:58)
4u.gif stiprybes, as dar laukiu, uz keliu dieneliu arba labai dziaugsiuosi arba labai liudesiu  ax.gif



ech stiprybes ir kantrybes tai tikrai reikia ax.gif laikau spygas uz tave Detra kad butu sekmingas sis menesis nestuke.gif butinai prasinesk mirksiukas.gif
o as siandien buvau pas daktare, suzinojau hormonu tyrimus. taigi pas mane ne tik kad polypas yra bet ir progestrogeno trukumas, tai reiskia kad nevyksta ovuliacija.. doh.gif tai pas mane kaip ir dvi problemos, kurios trugdo pastoti.. beje as taip pat nusipirkus ovuliacijos testus.jau trecias mesis kaip darausi, pirma menesi rodo vaisinga diena, bet neuzkibo.. verysad.gif kita men nebuvo ovuliacijos.. zesim ka sitas menesis parodys.. nutariau kad reikia daytis opeacija.. kitos iseities nera.. bent viena priezasi pasalinsiu. o kur jus oparavotes? vilniuj? gal galit ka parekomenduoti?
Atsakyti
QUOTE(rasssyte @ 2012 04 03, 23:02)
ech stiprybes ir kantrybes tai tikrai reikia ax.gif  laikau spygas uz tave Detra kad butu sekmingas sis menesis  nestuke.gif  butinai prasinesk  mirksiukas.gif 
o as siandien buvau pas daktare, suzinojau hormonu tyrimus. taigi pas mane ne tik kad polypas yra bet ir progestrogeno trukumas, tai reiskia kad nevyksta ovuliacija..  doh.gif  tai pas mane kaip ir dvi problemos, kurios trugdo pastoti.. beje as taip pat nusipirkus ovuliacijos testus.jau trecias mesis kaip darausi, pirma menesi rodo vaisinga diena, bet neuzkibo.. verysad.gif  kita men nebuvo ovuliacijos.. zesim ka sitas menesis parodys.. nutariau kad reikia daytis opeacija.. kitos iseities nera.. bent viena priezasi pasalinsiu. o kur jus oparavotes? vilniuj? gal galit ka parekomenduoti?

Aš operavausi Vilniuj, grybo g., pas daktarą Ališauską (kadangi aš turiu draudimą, galėjau sau leisti tokią prabangą, nes tai visgi kainuoja nemažai), viskas praėjo sklandžiai, po operacijos jaučiausi puikiai, kraujavau 3-4 dienas labai labai minimaliai ir jokių pašalinių poveikių dėl narkozės ir kitų dalykų nejutau ir nejaučiu smile.gif po pirmuju mmm po operacijos apsilankiau pas gine, patvirtino jog viskas puikiai sugije ir galime planuoti vaikiuka, kaip tik buvo diena plius minus kada turejo folikulas ovuliuoti, nors sis menesis buvo kaip tik keisciausias is visu, nei man vaisingu isskyru buvo kaip visada, as matuoju BT tai kaip kalnai kalnuoti buvo, ko niekada anksciau nera buve, tad maniau kad kazkas cia negerai, nors ovuliacija vyko (matau tai is BT grafiko), nors BT grafikas neatitinka mano tikrosios O dienos (man taip atrodo pagal isskyras ir savijauta) na ir man mm veluoja (o gal ir neveluoja, nes ciklas mano dabar jau nebeaisku kiek dienu trunka), NT darysiuosi 6dieni, tad pranesiu savo situacija, sapnuoju visas nesčias ir vaikus, tad manau pasamonė man nori kazka pranesti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasssyte @ 2012 04 03, 22:02)
ech stiprybes ir kantrybes tai tikrai reikia ax.gif  laikau spygas uz tave Detra kad butu sekmingas sis menesis  nestuke.gif  butinai prasinesk  mirksiukas.gif 
o as siandien buvau pas daktare, suzinojau hormonu tyrimus. taigi pas mane ne tik kad polypas yra bet ir progestrogeno trukumas, tai reiskia kad nevyksta ovuliacija..  doh.gif  tai pas mane kaip ir dvi problemos, kurios trugdo pastoti.. beje as taip pat nusipirkus ovuliacijos testus.jau trecias mesis kaip darausi, pirma menesi rodo vaisinga diena, bet neuzkibo.. verysad.gif  kita men nebuvo ovuliacijos.. zesim ka sitas menesis parodys.. nutariau kad reikia daytis opeacija.. kitos iseities nera.. bent viena priezasi pasalinsiu. o kur jus oparavotes? vilniuj? gal galit ka parekomenduoti?



As ejau profilaktiskai tirtis pas ginekologe Kanapeckiene (klinikoje "Medicinos stebuklas"), tai ji cia ir pamate ta polipa. Israse man siuntima pas dr. Ziobaka i Vilniaus gimdymo namus operuotis - nieko nekainavo. Tai labai patenkinta, taip pat viskas praejo sklandziai, pries operacija labai bijojau, bet tik iki tol kol suleido narkoze. Poto tik atsibudau skaniai ismiegojus, nei skausmu jokiu, nei pykinimu, visiskai nieko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Detra @ 2012 04 04, 08:09)
Aš operavausi Vilniuj, grybo g., pas daktarą Ališauską (kadangi aš turiu draudimą, galėjau sau leisti tokią prabangą, nes tai visgi kainuoja nemažai), viskas praėjo sklandžiai, po operacijos jaučiausi puikiai, kraujavau 3-4 dienas labai labai minimaliai ir jokių pašalinių poveikių dėl narkozės ir kitų dalykų nejutau ir nejaučiu smile.gif po pirmuju mmm po operacijos apsilankiau pas gine, patvirtino jog viskas puikiai sugije ir galime planuoti vaikiuka, kaip tik buvo diena plius minus kada turejo folikulas ovuliuoti, nors sis menesis buvo kaip tik keisciausias is visu, nei man vaisingu isskyru buvo kaip visada, as matuoju BT tai kaip kalnai kalnuoti buvo, ko niekada anksciau nera buve, tad maniau kad kazkas cia negerai, nors ovuliacija vyko (matau tai is BT grafiko), nors BT grafikas neatitinka mano tikrosios O dienos (man taip atrodo pagal isskyras ir savijauta) na ir man mm veluoja (o gal ir neveluoja, nes ciklas mano dabar jau nebeaisku kiek dienu trunka), NT darysiuosi 6dieni, tad pranesiu savo situacija, sapnuoju visas nesčias ir vaikus, tad manau pasamonė man nori kazka pranesti smile.gif



Na va man irgi keista - sikart nepastebejau jokiu vaisingu isskyru, tai galvoju negi nevyksta ovuliacija.. Nors dar pries operacija, echoskopu kai gine ziurejo, tai dziaugesi, kad susiformaves folikulas graziai.. Tai pries operacija aisku kad vyko, negi dabar gali nevykti. Na pastebesiu kaip dabar bus, paziuresiu ir ka ovuliacijos testai rodys. Jei nieko naujo,nieko gero - po kitu mm turbut eisiu pasirodyt ginekologei smile.gif
Atsakyti
pas mane irgi atkeliavo mmm, tad dziugiu naujienu neturiu ir as rolleyes.gif nusprendziau nebepanikuoti ir nebeplanuoti vaiku, kada bus tada, tad sekmes visoms planuojancioms, as dingstu is forumu ir visur kur vercia mane apie tai galvoti ir prisiminti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Detra @ 2012 04 06, 08:10)
pas mane irgi atkeliavo mmm, tad dziugiu naujienu neturiu ir as  rolleyes.gif nusprendziau nebepanikuoti ir nebeplanuoti vaiku, kada bus tada, tad sekmes visoms planuojancioms, as dingstu is forumu ir visur kur vercia mane apie tai galvoti ir prisiminti biggrin.gif



Saunuole, Detra! Ir sekmes, tikiu kad pasiseks, anksciau ar veliau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif
Pries keleta dienu buvau pas ginekologe, rado gimdoje panasu darini i polipa verysad.gif
Operacijos nesiule daryti, nes neva as dar esu labai jauna (23m.) ir sake ateit po 6 menesiu, nes buna, kad jie patys pasisalina per menesines. Su vyru bandom susilaukti angeliuko wub.gif Bandom dar neilgai tik 1 cikla, sis menesis kaip tik bus 2. Baisu, kad per ta polipa niekaip nepastosiu, o jei ir pastosiu basu, kad gali ivykti persileidimas, nes kiek zinau jie "veikia" abortuojanciai verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Nenoriu laukti 6menesius ir suzinoti, kad nepastojimo priezastis kaip tik ir buvo polipas cray.gif
Jei sis menesis bus nesekmingas - nestuke.gif - verysad.gif jauciu reikes eiti pas kita gine pasikonsultuoti ir itariu, kad nelauksiu as tu 6 menesiu ir darysiuos operacija.
Atsakyti
QUOTE(Gyvacioje01 @ 2012 04 15, 16:52)
Sveikos merginos  smile.gif
Pries keleta dienu buvau pas ginekologe, rado gimdoje panasu darini i polipa  verysad.gif
Operacijos nesiule daryti, nes neva as dar esu labai jauna (23m.) ir sake ateit po 6 menesiu, nes buna, kad jie patys pasisalina per menesines. Su vyru bandom susilaukti angeliuko  wub.gif  Bandom dar neilgai tik 1 cikla, sis menesis kaip tik bus 2. Baisu, kad per ta polipa niekaip nepastosiu, o jei ir pastosiu basu, kad gali ivykti persileidimas, nes kiek zinau jie "veikia" abortuojanciai  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Nenoriu laukti 6menesius ir suzinoti, kad nepastojimo priezastis kaip tik ir buvo polipas  cray.gif
Jei sis menesis bus nesekmingas -  nestuke.gifverysad.gif jauciu reikes eiti pas kita gine pasikonsultuoti ir itariu, kad nelauksiu as tu 6 menesiu ir darysiuos operacija.


Sveika!

As taip pat manau,kad verta nueiti pasitikrinti ir pas kita gydytoja. Jei ir ta sakys kad to polipo neverta salinti net jei ir planuojat leliuka, tai gal tikrai jis gal koks labai mazytis, kad savaime pasisalins ar nekliudancioje pastojimui vietoje.. Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(Detra @ 2012 04 06, 07:10)
pas mane irgi atkeliavo mmm, tad dziugiu naujienu neturiu ir as  rolleyes.gif nusprendziau nebepanikuoti ir nebeplanuoti vaiku, kada bus tada, tad sekmes visoms planuojancioms, as dingstu is forumu ir visur kur vercia mane apie tai galvoti ir prisiminti biggrin.gif



ech.. kaip gaila detra.. bet nenusimink.. viskas bus gerai, as tikrai tikiu kad jum pavyks wink.gif svarbiausia kad jau issioperavai, belieka tik megautis gyvenimu ir viskas bus ciki mergyt mirksiukas.gif tik neprapulk ilgam, uzsuk cia bent jau su gerom ziniom mirksiukas.gif laikysiu uz tave spygutes drinks_cheers.gif o as vat issityriau hormonus ir paaiskejo kad pas mane nevyksta ovuliacija, bent jau ne kiekviena cikla, tai kaip ir pora problemu maisanciu turiu... neatsimenu ar jau rasiau ar ne.. tai manau kad gali pabandyti ir tu issitirti, igai netempus.. nenuleisk rankyciu, nepasiduok, ir pamatysi kaip ateis svente ir i jusu kiema mirksiukas.gif
Atsakyti