Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė į JAV be vizos

Siulau nezymeti varneles prie food, nes tada muitinej kratys. O jei pasitaikys ne tokie supratingi muitininkai, tai dar ir konfiskuos mirksiukas.gif

O siaip nezinau kaip ten su tais suriais ir varske, ar apsimoka juos vezti, bent jau chicago tai tikrai ne deficitas si leituviska produkcija mirksiukas.gif
Atsakyti
Na matai giminaiciai praso, tai ir vezames lauktuviu mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Oksana76 @ 2010 05 24, 13:11)
Na matai giminaiciai praso, tai ir vezames lauktuviu  mirksiukas.gif .


isiverzti mesos ir pieno produktu i JAV draudziama, tad net nebandykit!
Atsakyti
Del mesos maciau tokia informacija, bet del pieno produktu.... kazko neteko matyti. Kiek gimines ten gyvenantys vezasi suriu, dar nei karto neprisikabino. O vat vienais metais desras veze, tai oro uoste su sunim vyro puske tikrino, o radus desras viskas iskeliavo i siukslyne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kauke26 @ 2010 05 24, 14:19)
isiverzti mesos ir pieno produktu i JAV draudziama, tad net nebandykit!


surius veztis tikrai galima mirksiukas.gif
o del kratymo tai net nzn, manes paklause ka turiu is maisto ir sake eiti pro kitus vartus,
kaip supratau antri buvo tiems kas neveza nieko... smile.gif

p.s. gal galetumet kas atsakyt smile.gif
antra karta vaziuojant tik su leidimu reikalingas tas patvirtinimas kuri gauni uzpildzius
leidimo pazyma ? jei taip, kaip ja butu galima gauti, reikia per naujo vesti duomenis, ar kaip ? blush2.gif
Atsakyti
Is mano asmenines praktikos. Skrendan i Chicago, ta prasme jeigu Chicago pirmas taskas jav. Pazymejus kad turi maisto produktu iskrato ir patikrina kiekviena, ne pazymejus dazniausiai ne, nors buvo kad patikrino ir klause kodel nepazymejau susakiau kad nesupraatau ko cia nori biggrin.gif
Karta skridau taip kad pirmas taskas jav buvo Atlanta, ten buvau pazymejus kad vezu maisto. Tai muitininkas paklause ka vezu, pasakiau kad duonos ir medaus(nes taip ir buvo, ir visada vezu tik duonos ir medaus, kartais dar sakocio), tai jis besisypsodamas arsake kad tipo zinau as jus lietuvius su rusais visi taip sakot kad tik duonos bet visada turit desros, taciau netikrino biggrin.gif

apie pieno produktus pamenu kitoje temoj MichGirl yra sakius kad galima veztis g.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrusėlis @ 2010 05 24, 07:07)
Siulau nezymeti varneles prie food, nes tada muitinej kratys. O jei pasitaikys ne tokie supratingi muitininkai, tai dar ir konfiskuos  mirksiukas.gif

O siaip nezinau kaip ten su tais suriais ir varske, ar apsimoka juos vezti, bent jau chicago tai tikrai ne deficitas si leituviska produkcija  mirksiukas.gif


siulau nebandyt but protingesniu uz muitininkus, nes jei pataikysit ant pikto dedes, kuriam bloga nuotaika ta diena, tai ne tik konfiskuos produktus apie kuriuos nutylejai, bet ir keliu simteliu bauda ikals. Nekokia atostogu pradzia. O deklaravus turimus ir LEIDZIAMUS ivezti i JAV maisto produktus ju tikrai neikas neatims, nes butent kad jie leidziami.


QUOTE(kauke26 @ 2010 05 24, 07:19)
isiverzti mesos ir pieno produktu i JAV draudziama, tad net nebandykit!


neteikit klaidingos info ir su sauktuku dar. Visokie suriai ir t.t. tikrai nera draudziami.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2010 05 24, 18:22)

neteikit klaidingos info ir su sauktuku dar. Visokie suriai ir t.t. tikrai nera draudziami.


Del "tikrai nera draudziami" siulyciau geriau pasiskaityti internete informacija ir neklaidinti zmoniu! Pvz cia: http://www.associati...BringIntoUS.pdf

Priklauso koki suri ir kokia mesa vesi, as is viso nerekomenduociau vezti nei mesos, nei surio, ypac balto, nes del plintanciu ligu ju arba neleidzia arba gali neileisti. O tada ne tik, kad bus gaila, kai konfiskuos, bet dar ir pinigeliai bus kaip i bala ismesti.

Pvz: Dairy items such as milk, yogurt, butter are generally admissible, although this is subject to change,
depending on disease outbreaks. Eggs may be admissible, although frequent outbreaks of Exotic
Newcastles Disease and avian flu make it very likely that they will be denied entry. Hard cured
cheese such as parmesan or cheddar are generally admissible, soft cheeses such as brie and soft
curd cheese and cheese in water(ricotta, feta, etc.) are not.
Atsakyti
tai niekas ir nesako, kad gali veztis kokius tik nori pieno produktus, bet ir nera taip, kad jokiu negalima kaip kad parasei. Visus varskes surius lietuvishkus supakuotus i vakuuma, ir tuos rukytus ar keptus su prieskoniais, dziovintus ir t.t. praleidzia kuo puikiausiai, patikrinta virs 20 kartu turbut. Plius mano brolis Sveicarijoj gyvena ir kai tik cia lankosi jis ar vaikai jo, tai suriu atkeliauja ivairiausiu ir niekada jie nebuvo problema nei paprastuose muitininku patikrinimuose nei papildomuose, svarbu nemeluoti akis isputus, kad nieko neturi.


del mesos tai tiesa, viskas kas rasta be jokiu isimciu keliauja i siuksliadezes, zinoma buna ir nepastebi. Kai mano mama pirma karta skrido ir manes neklause del desryciu, tai patikrinimui tik viena lagamina atidare, tai ten buve desrytes buvo ismestos, o kito lagamino nepatikrino - nors ten dar skilandukas tupejo smile.gif Ikrus tiesa mate ir nieko nesake, tai ju prie mesu gal nepriskaito, nezinau tiksliai.
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2010 05 24, 13:25)
zozicka, o kada jusu kelione? Ir atsauke tik jusu skrydi ar aplamai nueme ta skrydi nuo kazkurios tai dienios g.gif
Mes tik liepos viduryje skrisim, tai gal ir musu panaikino biggrin.gif

mano skrydis atsauktas birzelio 22 d,tiesioginio neliko ir todel teko rinktis su persedimais.jusu jei neatsauke,tai jau ir neatsauks,tikekimes.kitu atveju,bukite tikri,gausite pranesima i mobilu ir e-maila del skrydziu pakeitimo.kai pati peskaiciau vos soko negavau,bet dabar jau susitaikiau, radau ir pliusu,nes nereikes kopenhagoje 8 val sedeti lektuvo laukiant,nes kai dasigausiu iki jos, bus tike trys valandos persedimui i lektuva ,skraidinanti i Cikaga mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(zozicka @ 2010 05 25, 09:26)
mano skrydis atsauktas birzelio 22 d,tiesioginio neliko ir todel teko rinktis su persedimais.jusu jei neatsauke,tai jau ir neatsauks,tikekimes.kitu atveju,bukite tikri,gausite pranesima i mobilu ir e-maila del skrydziu pakeitimo.kai pati peskaiciau vos soko negavau,bet dabar jau susitaikiau, radau ir pliusu,nes nereikes kopenhagoje 8 val sedeti lektuvo laukiant,nes kai dasigausiu iki jos, bus tike trys valandos persedimui i lektuva ,skraidinanti i Cikaga mirksiukas.gif

pamirsau pasakyti,kad atsauktas ir liepos 26(kopenhaga-vilnius tiesioginis)kai reikes grizti
Atsakyti
QUOTE(zozicka @ 2010 05 25, 08:29)
mano skrydis atsauktas birzelio 22 d,tiesioginio neliko ir todel teko rinktis su persedimais.jusu jei neatsauke,tai jau ir neatsauks,tikekimes.kitu atveju,bukite tikri,gausite pranesima i mobilu ir e-maila del skrydziu pakeitimo.kai pati peskaiciau vos soko negavau,bet dabar jau susitaikiau, radau ir pliusu,nes nereikes kopenhagoje 8 val sedeti lektuvo laukiant,nes kai dasigausiu iki jos, bus tike trys valandos persedimui i lektuva ,skraidinanti i Cikaga mirksiukas.gif

Papildyta:

pamirsau pasakyti,kad atsauktas ir liepos 26(kopenhaga-vilnius tiesioginis)kai reikes grizti


Tai tikriausiai panaikino visus nuo birzelio kazkelintos doh.gif nu ***** zarazos nervuoja, antra karta man jau taip bus gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Pernai kaip ir rasiau turejau is amsterdamo skristi tiesiai i vilniu, o pakeite taip kad skridau pirma i ryga paskui tik i vilniu.
kas svarbiausia nerandu info airbaltic psl, arba kvaila vista nematau blush2.gif biggrin.gif
Mano kelione dar tik beveik uz poros menesiu o jau pasikeite keli skrydziai doh.gif
Parasiau laiska agentui is kurio perku bilietus bet dar neatrase g.gif
Atsakyti
air baltic'as matyt labai daug skrydziu atsauke. mano irgi buvo per kopenhaga i vilniu. dabar teks skristi per ryga. bet jauciu dar iki rudens vel spes viskas pasikeisti.

dar del tu maisto produktu, tai, kiek man teke susidurti, cia grynai laimes dalykas. zymejau, kad jokio maisto neturiu, nors turejau. ir nieko, ejau pro tipo pikta muitininka smile.gif, paklause ar ka nors turiu, sakau neturiu, ir praleido. kita vertus, maciau salia, kaip krato kitu zmoniu lagaminus su sunimi, nors negirdejau ka jie sake.

taigi, mano rodos, cia laimes dalykas. o kiek yra teke girdet, tai jei mesu jokiu nevezat, net jei ir randa tu suriu ar daro ko nors, tai neatima. blogiausiu atveju, gal ir atima, bet mano draugai jau 5 metus gyvenantys jav, kiek buvo prigauti, nei jiems ateme ta maista, nei baudas mokejo. smile.gif

tai va. smile.gif
Atsakyti