Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė į JAV be vizos

QUOTE(rututu @ 2010 08 24, 03:06)

MitchGirl, gal zinote priezastis, kurios buvo pasakytos, del ko neileido i sali?  4u.gif


abiems ta pati priezastis - esat negave anksciau vizu todel deja ivaziuoti i sali negalit. Daugiau jokiu paaikinim, vienas tu zmoniu buvo LT pilietis kitas Olandijos.

QUOTE(rututu @ 2010 08 24, 03:19)


p.s. Klausimas ne i tema del navigacijos JAV keliams. Gal kas galetu patarti, ar geriau navigacija isigyti is anksto LT ar geriau pacioje JAV isigyti? Ir dar idomu, ar isigijus JAV navigacija, ja butu galima pritaikyti po to ir Europoje?


JAV elektronika paprastai pigiau, tai jei neturit geriau pirkit cia, europos zemelapius paskui isikrausit gryze.

QUOTE(Fotografe @ 2010 08 24, 05:49)

Mano planas būtų skristi į Niujorką, vėliau gal nuskristi link vakarinės pakrantės, nuomoti mašiną ir pakeliauti, pamatant kuo daugiau gamtos. Galvoju, ar užtektų tam trijų-keturių savaičių?  g.gif


taip 3-4 sav geras laiko tarpas, daugiau pamatysit ir labai skubeti nereikes.


QUOTE(Benukas @ 2010 08 24, 06:18)
As cia turiu klausimuka: o jei nuomojiesi masina JAV, tai jos ten gal jau su visom navigacijom buna, ar reikia is anksto uzsisakyt masina, kad viskas buvo "all inclusive"  ax.gif


kai uzsakineji masina internetu tai pazymi, kad navigacijos nori ir buna. Bet ji kainuoja kai kuriose firmose ir iki $15 per diena, tuo tarpu kai parduotuvese pilna paprastu geru navigaciju ir us $100, tai jei jums masinos reiks didziaja keliones daly tai nuomuotis navigacijos tikrai neapsimoka. geriau nusipirkti ir parsivezti i LT.

QUOTE(laurynaa @ 2010 08 24, 08:02)
siaip dar vienas toks pastebejimas, gal ir ne itema, bet kitos naujos temos apie jav nera, tad rasau cia:
kas vyksta i Orlando atrakcijonu parkus tai patarciau imti viesbucius, kurie teikia nemokamo nuvezimo paslaugą iki atrakcijonu. mes buvome labai nemaloniai nustebinti, kuomet atvykus i Universal Studios teko susimoketi uz masinos parkinga 14 $  cool.gif


taip tiesa, Seaworld'e $17 parkingas uz diena kainuoja. Tik pasiaiskint reikia kelinta valanda paskutinis autobuselis link viesbucio gryzta wink.gif

QUOTE(rututu @ 2010 08 24, 08:50)
toliau dar svarstysime, ar siekti Florida, ar tik Orlando.


na Orlando miestas ir yra Floridoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Benukas @ 2010 08 24, 19:02)
Aciu, dar nezinom tikslaus marsruto, bet manau is Cikagos skrisim i Kalifornija, i San Franciska ir ten bandysim nuomotis masina, pavazinet po apylinkes.

musu lapkriti toks marsrutas: is Cikagos tik mes greiciausia skrisim i Las Vegasa.

Per kokias firmas geriausia, pigiausia, patogiausia nuomotis masinas?
Atsakyti
QUOTE(rututu @ 2010 08 24, 16:01)
Aciu uz atsakymus labai  4u.gif

Geda del neisprusimo  blush2.gif Turejau omenyje pacia Floridos pakrante ir Orlando miesta atskirai  biggrin.gif


cia ne neisprusimas paprasciausiai susimaiset smile.gif


siaip nuo Oralndo ir i rytine ir i vakarine FL pakrantes tikrai nera toli 1.5-2 val (vakarine man graziau, ens saulelydziais galima pasigrozeti, o as juos labai megstu), iki Majamio jau truputi toliau apie 4 val.



Vedeja, del masinos nuomos, vieno ats nera, nes kartais vienos firmos kazkur geresnes kainas pasiulo kartais kitos, geriausia palyginimui kokiam orbitz ar expedia ar kayak paziurekit kas jusu variantui pigiau iseina. Dar turekit omeny, kad kai kurios firmos uz masinos grazinima ne ten kur nuomavai, o kitam mieste ar valstijoj nuskaiciuoja nemazus pinigus, kitos neskaiciuoja nieko, tai ir del to pasidomekit.
Atsakyti
Dar klausimas, ar vykdami i Florida rugsejo pabaigoje - spalio pradzioje nepakliusime i uraganus ir lietaus sezonus? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Fotografe @ 2010 08 24, 12:49)
Sveikutės  4u.gif
jau kurį laiką brandinu savo svajonę nuvykti ir pakeliauti po Amerikę ax.gif
Bet viską planuosiu pati, be jokių giminaičių ar pagalbininkų, tad noriu pasiteirauti, kur ar kaip jūs susidarinėjote maršrutus?
Mano planas būtų skristi į Niujorką, vėliau gal nuskristi link vakarinės pakrantės, nuomoti mašiną ir pakeliauti, pamatant kuo daugiau gamtos. Galvoju, ar užtektų tam trijų-keturių savaičių?  g.gif

Sveika mirksiukas.gif
Aš į Ameriką vykau aplankyti seserį, todėl jokių kėlionių maršrutų neturėjau, galvodavome kiekvieną dieną kur nuvykus tai ten vietoje ax.gif aišku, būtų buve lengviau, jei viską būtume susižiūrėje iš anksto, nes kilo šiokių tokių ginčų.
Aš ten buvau nuo liepos 14 iki 31d. tai laiko tikrai trūko, keliaudavom kiekvieną dieną, bet to ir atvykę buvom, jug ne namie sedėti, o pamatyti thumbup.gif
Mes tai pat buvome išsinuomavę mašiną ir labai smagu, nes kai važiuodavome, visada sustodavome įvairiuose, nuostabaus grožio miesteliuose atsigerti kavos ir pailsėti mirksiukas.gif
Kiek tu laiko planuoji praleisti New York'e? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rututu @ 2010 08 25, 06:57)
Dar klausimas, ar vykdami i Florida rugsejo pabaigoje - spalio pradzioje nepakliusime i uraganus ir lietaus sezonus?  blink.gif


na cia deja labai priklauso nuo metu, vienais nebuna nieko, kitais keli is eiles prein tuo metu.
Atsakyti
QUOTE(vedeja @ 2010 08 24, 23:12)
musu lapkriti toks marsrutas: is Cikagos tik mes greiciausia skrisim i Las Vegasa.

Per kokias firmas geriausia, pigiausia, patogiausia nuomotis masinas?

Jei viskas pavyks kaip galvojam, tai planuojam ir Las Vegasa apziuret, bet trumpam ir nakti svarbiausia biggrin.gif tongue.gif Kai daug sviesu ir kazino veikia tongue.gif
Galesiu pasidalint patirtim del nuomos, bilietus turim rugsejo vidury. 4u.gif
Atsakyti
smile.gifP+2010 08 25, 14:51-->
QUOTE(juste smile.gifP @ 2010 08 25, 14:51)

Kiek tu laiko planuoji praleisti New York'e? blush2.gif

mano planas dar nėra konkretus... ax.gif
nežinau, ar pavyktų kitais metais, o gal tik dar kitais metais nuvykti, todėl dar tiksliai nieko nesu numačiusi. tiesiog tai viena iš svajonių kelionių, tad norisi tikrai labai stipriai jai pasiruošti, be to keliautume su vaikais, tad irgi norisi kuo geriau viską apskaičiuoti, kad nuvykus vietoj nebūtų laiko švaistymo veltui.

Galvoju, kad net ir geriau pas nieką į svečius nevažiuoti, nes neabejotinai tam irgi reikia papildomo laiko
Atsakyti
QUOTE(Benukas @ 2010 08 25, 13:20)
Jei viskas pavyks kaip galvojam, tai planuojam ir Las Vegasa apziuret, bet trumpam ir nakti svarbiausia  biggrin.gif  tongue.gif Kai daug sviesu ir kazino veikia  tongue.gif
Galesiu pasidalint patirtim del nuomos, bilietus turim rugsejo vidury.  4u.gif



kazino ten veikia visa para ir visur ir viesbuciuose ir degalinese ir oro uoste... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2010 08 25, 21:41)
kazino ten veikia visa para ir visur ir viesbuciuose ir degalinese ir oro uoste...  biggrin.gif

Minejo, kad kiaura para veikia, bet kai tamsu ir daug mirganciu - rekianciu sviesu, reklamu - ispudis didesnis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Benukas @ 2010 08 25, 14:59)
Minejo, kad kiaura para veikia, bet kai tamsu ir daug mirganciu - rekianciu sviesu, reklamu - ispudis didesnis  biggrin.gif


taip taip pinigine placiau atsiveria lotuliukas.gif

dar nakti butinai paziurekit sokancius ir grojancius fontanus prie Bellagio viesbucio (jei neklystu vakarais kas pusvalandi buna), ugnikalnio (kuris siaip kaip krioklys atrodo diena) issiverzimus prie Mirage viesbucio (velgi jei neklystu tai kas 15 minuciu buna - bet pasitikrinkit) ir t.t.
Atsakyti
Sveiki,

Iskilo cia man toks klausimas g.gif
Kadangi man jau paskutine savaite beliko cia jav, tai galvoju jau apie gryzima namo. Ir ismasciau toki dalyka. Nusiperku as cia vietoj oro uoste duty free pardei kvepalu daleiskim, na ar buteli. Nuskrendu i kopenhaga, o ten laukti 6 valandos skrydzio i vilniu. Taigi aisku kaip diena kad iseisiu laukan, ir parukyt ir galu gale galva pravedinti. Taciau, o kaip as grysiu atgal su kvepalais ar buteliu kad ir brendzio pirktu chicago oro uoste? Neileis jauciu su jais ane? Ar ileis, tik tureti viska duty free parduotuves maisiuke ir tureti ceki?
Nors uzmusk nepamenu kaip dariau pernai ar uzpernai g.gif
Ai pernai man rodos gryzau per amsterdama tai ten buvo ir oro uoste rukymo kioskeliai, tai i lauka nejau, o ir laukti nebuvo per ilgai.
Na zodziu gal supratot mano klausima kas nors ir zinot atsakyma rolleyes.gif Is anskto aciu 4u.gif
Atsakyti