Įkraunama...
Įkraunama...

Naujas fotokonkursas "Vanduo - mano stichija!"

Aurėja, man įdomu ar rėmėjai žiūri foto?
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2005 07 14, 11:32)
Aurėja, man įdomu ar rėmėjai žiūri foto?


Taip, visada smile.gif
Atsakyti
oba1pirma karta taip pataikiau tongue.gif 1-4 vietos sutapo su mano nuomone tongue.gif
Atsakyti
Mano irgi pirmą kartą sutapo 1-3 vietos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neringucia: 15 liepos 2005 - 08:42
QUOTE(Ramunita @ 2005 07 14, 20:40)
oba1pirma karta taip pataikiau tongue.gif 1-4 vietos sutapo su mano nuomone tongue.gif



QUOTE(Neringucia @ 2005 07 15, 09:41)
Mano irgi pirmą kartą sutapo  1-3 vietos  thumbup.gif



aha, supratau "kopai ten ne vieta su savo barzda" doh.gif biggrin.gif biggrin.gif
Vieta, vieta, jei jau prabalsavo kažkas blush2.gif
Atsakyti
Aš irgi noriu pasveikinti visus dalyvavusius ir nugalėjusius. Visi esame tkri šaunuoliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .
Atsakyti
Aš ir sveikinu nugalėtojus thumbup.gif ir dėkoju už mūm skirtus 9 balsus wub.gif wub.gif
Atsakyti

 i 
Dar ne visų pagr. prizų laimėtojų asmeninius duomenis surinkome, dar laukiame kai kurių jūsų asmeninių laiškučių. Todėl spėju, kad iki pirmadienio nelabai spėsim informuoti atsakingus asmenis apie visus laimėtojus. Tikiuosi, kad jau greit gausim visą info ir labai neužtruks prizų įteikimas.
Kol kas siūlau anksti pirmadienį dar neskubėti į "Prancūzų vaistinę" atsiiminėti prizų, šiek tiek lukterėkit papildomos informacijos. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2005 07 15, 10:33)
aha, supratau "kopai ten ne vieta su savo barzda" doh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Vieta, vieta, jei jau prabalsavo kažkas blush2.gif

Nu va, jeigu atvirai, aš nebūčiau atkreipus dėmesio, ir kai mano jaunėlė tavo barzdikę išsirinko balsuot, net nustebau biggrin.gif Turi mažoji uoslę, pati meninykė tongue.gif
Atsakyti
Duomenys apie konkurso laimėtojus bei dalyvius jau perduoti, tad maloniai kviečiame atsiimti prizų!

Dar kartą pakartosime informaciją:


 i 
Kviečiame Jus į „Prancūzų vaistinę", esančią Vilniuje, Pylimo
g. 8/2 (transporto sustojimas – „Centro poliklinika”), atsiimti išsvajotų prizų!
Ne tik nugalėtojus, bet ir visus dalyvavusius taip pat kviečiame į „Prancūzų
Vaistinę“, kur Jūsų lauks „Uriage“ vienkartinės nuolaidos kortelė (-15%), bei
produkto meginėlis. Nuolaidų kortelė galioja visoje Lietuvoje parduotuvėse
Sarma, UAB "Eurofarmacijos vaistines" savitarnos vaistinese, bei „Prancūzų
Vaistinėje“.

Dėmesio! Jei gyvenate ne Vilniuje, bet dalyvavote konkurse, ir pageidaujate
gauti „Uriage“ vienkartinės nuolaidos kortelę - atsiųskite mums savo pašto
adresą el.paštu: administratore@nortile.lt , ir nuolaidų kortelė atkeliaus į Jūsų
namus!
Atsiimti prizus ir nuolaidų korteles kviečiame  nuo 2005 07 18 iki
2005 07 28.
Slaptažodis vaistinėje: SUPERMAMA!
Atsakyti
Aš jau pasiimiau, labai fainas rinkinukas. tiek daug visko. Tik už 5 vietą rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2005 07 19, 15:05)
Aš jau pasiimiau, labai fainas rinkinukas. tiek daug visko. Tik už 5 vietą rolleyes.gif  thumbup.gif

super thumbup.gif sveikinu dar kartą!
Atsakyti