Įkraunama...
Įkraunama...

Naujas fotokonkursas "Vanduo - mano stichija!"

O tia kur pačio nuotraukos.....?
Atsakyti
Pradiniame puslapyje, dešinėje, viršuje FOTOKONKURSAI yra, ten užeik, susirasi "vanduo- mano stichija". siandien paskutine balsavimo diena smile.gif
Atsakyti
Prabalsavau 4u.gif Norėjau dalyvauti, bet nespėjau cry.gif cry.gif cry.gif O nuotrauką superinę turiu thumbup.gif tikrai prie favoritų bučiau tongue.gif (fui, kaip nekuklu schmoll.gif )
Atsakyti
QUOTE(Zhuzi @ 2005 07 13, 10:08)
Prabalsavau 4u.gif Norėjau dalyvauti, bet nespėjau  cry.gif  cry.gif  cry.gif O nuotrauką superinę turiu thumbup.gif tikrai prie favoritų bučiau tongue.gif (fui, kaip nekuklu schmoll.gif )



įkelk čia, bent jau pagyrų gausi mirksiukas.gif
Atsakyti
Na nezinau, ar as kvaila, ar kaip, BET KAIP PRABALSUOTI smile.gif))))) Padekite..wink.gif
Atsakyti
Oi, jau radau! biggrin.gif
Atsakyti
Ot aš žiopla doh.gif Prabalsavau už tris ir sėdžiu sau laiminga, laukiu rezultatų. Gerai, kad čia sugalvojau pasiskaityt... priminėt, kad už 5 iš viso galima balsuot.
Aišku, nieko tie mano balsiukai nenulems. Bet vistiek... pareiga šaukia biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Tai bent! Iš penkių nugalėtojų mes su dukra net už keturias balsavom!
Sveikinu laimėtojas thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
SVEIKINU NUGALETOJUS thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
AS IRGI NEAPSIRIKAU BALSUODAMA mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kajote: 14 liepos 2005 - 01:06
Sveikinu nugalėtoją clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Californiagirl kaip visada neaplenkiama thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ir ačiū labai visiems, kas už mus balsavot wub.gif bis.gif
Atsakyti
Labas rytas!

Perduodu Jums visiems konkurso rėmėjo - UAB "Nortilė" - sveikinimus ir svarbią žinią:



 i 
Mieli konkurso nugalėtojai bei dalyviai,

Dėkojame, kad dalyvavote konkurse ir iš tiesų šauniai pasirodėte!
Norėdami nudžiuginti nugalėtojus dovanomis,
maloniai kviečiame Jus į „Prancūzų vaistinę, esančią Vilniuje, Pylimo
g. 8/2 (transporto sustojimas – „Centro poliklinika”), atsiimti išsvajotų prizų!
Ne tik 5 nugalėtojus, bet ir visus dalyvavusius taip pat kviečiame į „Prancūzų
Vaistinę“, kur Jūsų lauks „Uriage“ vienkartinės nuolaidos kortelė (-15%), bei
produkto meginėlis. Nuolaidų kortelė galioja visoje Lietuvoje parduotuvėse
"Sarma", UAB "Eurofarmacijos vaistinės" savitarnos vaistinėse, bei „Prancūzų
Vaistinėje“.

Dėmesio! Jei gyvenate ne Vilniuje, bet dalyvavote konkurse, ir pageidaujate
gauti „Uriage“ vienkartinės nuolaidos kortelę - atsiųskite mums savo pašto
adresą el.paštu: administratore@nortile.lt , ir nuolaidų kortelė atkeliaus į Jūsų
namus!

Atsiimti prizus ir nuolaidų korteles kviečiame  nuo 2005 07 18 iki
2005 07 28.

Slaptažodis vaistinėje: SUPERMAMA!


[attachmentid=25370]
Atsakyti
Sveikinimai visoms nuotraukoms. Tiek mažai masų buvo, todėl ir pralaimėjusių nėra, valio thumbup.gif Visi apdovanoti thumbup.gif thumbup.gif

Californiagirl , tavo sugauti kadrai- neatsitiktinumas, tai yra sugebėjimai thumbup.gif Graži nuotrauka smile.gif
Aš patekau į penketuką :ohNors buvau kaltinta, kad bijau veidą parodyt, žinokit nepabijočiua, net tokia jau nuotrauka, reikėjo viską nukirpti, beliko tik barzda rolleyes.gif Ačiū visiems, kad balsavot.

Vėl lauksiu temos, kurioje mažoka dalyvių mirksiukas.gif

Aurėja, nueiti į tą vaistinę, sakyti Supermama ir duos nuolaidą + mėginėlį, taip? Ar galima apsiimti kortelę, o pirkti vėliau? pvz rugpjūtį? Kaip atskirs, kas dalyvavo, kas ne?
Atsakyti