Įkraunama...
Įkraunama...

Naujas fotokonkursas "Vanduo - mano stichija!"

Va va, man irgi įdomu, ką taip į vaistinę užeini ir sakai supermama, o kaip atskirs kuris nugalėtojas, o kuriam tik nuolaidos kortelė? ax.gif
Atsakyti
Kviečiame į tradicinę virtualią apdovanojimų ceremoniją!

Pirmąją vietą laimėjo labai įspūdinga ir kerinti nuotrauka "Vandens paukštė" first.gif

[attachmentid=25371]

Sveikiname daugkartinę mūsų fotokonkursų nugalėtoją californiagirl! Tau - firminis supermama.lt aukso medalis clap_1.gif (tuoj medaliai kaklą nusvers mirksiukas.gif tongue.gif )

[attachmentid=25376]

Antrąją vietą laimėjo smagi gaivinanti nuotrauka - "Po darbo dienos - šaltas dušas išvaduos" second.gif

[attachmentid=25372]

Sveikiname zib@liux, apdovanojame firminiu supermama.lt sidabro medaliu clap_1.gif

[attachmentid=25377]

Trečiąją vietą laimėjo nuotrauka - "Pareina 9-oji banga!"

[attachmentid=25373]

4u.gif mano pačios nuotrauka - įsiteikiu sau išsvajotą medalį biggrin.gif kuriuo laaaabai didžiuojuosi.

[attachmentid=25378]

Ketvirtąją vietą laimėjo šauni ir daugelį pralinksminusi nuotraukytė - "Mam, neverk! Čia tik H2O ir mano vaikiškas šampūnas "daugiau jokių ašarų". Ot chemiją nupirkai!" Sveikiname SuperMamą! clap_1.gif

[attachmentid=25374]

Penktąją vietą laimėjo be galo gaivi ir ypač konkurso rėmėjo reklamai tinkanti mirksiukas.gif nuotrauka "Matai? Tinka man barzda visai smile.gif" Sveikiname Kopa! clap_1.gif

[attachmentid=25375]

Konkurso rėmėjas - UAB „Nortilė“ - dovanoja laimėtojams vertingų prizų - jautrios odos priežiūros priemonių „Uriage“!

[attachmentid=25379]

Visi kiti konkurso dalyviai taip pat neliks neapdovanoti - visiems dalyvavusiems - „Uriage“ vienkartines nuolaidų korteles (-15 proc.) bei mėginėliai!

Atsiimti prizus ir nuolaidų korteles kviečiame nuo 2005 07 18 iki
2005 07 28 "Prancūzų vaistinėje" Vilniuje, Pylimo g. 8/2. Slaptažodis - SUPERMAMA smile.gif

Sveikiname visus!
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2005 07 14, 07:36)
Aurėja, nueiti į tą vaistinę, sakyti Supermama ir duos nuolaidą + mėginėlį, taip? Ar galima apsiimti kortelę, o pirkti vėliau? pvz rugpjūtį? Kaip atskirs, kas dalyvavo, kas ne?

Konkurso rėmėjas turės 5 laimėtojų bei visų dalyvių sąrašą. Atkreipkite dėmesį, kad prizus ir korteles galima atsiimti ne nuo šiandien, o nuo 2005 07 18 iki 07 28 d.!

Kopa, tu gausi prizą, o atėję atsiimti kortelių bei produkto mėginėlio, nebūtinai perka iškart "Prancūzų vaistinėje", galima vėliau apsipirkti kitose parduotuvėse - kortelė galioja visoje Lietuvoje parduotuvėse "Sarma", UAB "Eurofarmacijos vaistinės" savitarnos vaistinėse, bei „Prancūzų vaistinėje“.

Nevilniečiai siunčia nurodytu el.pašto adresu ( administratore@nortile.lt ) savo koordinates ir gauna kortelę paštu. Laiške parašykite, jog dalyvavote supermama.lt fotokonkurse "Vanduo - mano stichija" ir pageidaujate gauti "Uriage" vienkartinės nuolaidos kortelę smile.gif

Geros dienos!
-----------------------------------------------------------
p.s.: dar kartą prisegu Fotokonkurso rėmėjo laišką Jums:


 i 
Mieli konkurso nugalėtojai bei dalyviai,

Dėkojame, kad dalyvavote konkurse ir iš tiesų šauniai pasirodėte!
Norėdami nudžiuginti nugalėtojus dovanomis,
maloniai kviečiame Jus į „Prancūzų vaistinę", esančią Vilniuje, Pylimo
g. 8/2 (transporto sustojimas – „Centro poliklinika”), atsiimti išsvajotų prizų!
Ne tik 5 nugalėtojus, bet ir visus dalyvavusius taip pat kviečiame į „Prancūzų
Vaistinę“, kur Jūsų lauks „Uriage“ vienkartinės nuolaidos kortelė (-15%), bei
produkto meginėlis. Nuolaidų kortelė galioja visoje Lietuvoje parduotuvėse
"Sarma", UAB "Eurofarmacijos vaistinės" savitarnos vaistinėse, bei „Prancūzų
Vaistinėje“.

Dėmesio! Jei gyvenate ne Vilniuje, bet dalyvavote konkurse, ir pageidaujate
gauti „Uriage“ vienkartinės nuolaidos kortelę - atsiųskite mums savo pašto
adresą el.paštu: administratore@nortile.lt , ir nuolaidų kortelė atkeliaus į Jūsų
namus!

Atsiimti prizus ir nuolaidų korteles kviečiame  nuo 2005 07 18 iki
2005 07 28.

Slaptažodis vaistinėje: SUPERMAMA!
Atsakyti
ŪŪŪ-ūūū-ūūū medalio jau nebeužteko ūūū-ūūū-ūūū cry.gif cry.gif

mirksiukas.gif
Aurėja, ačiū už pagyrimus smile.gif Aš savo balsą atidaviau tau, bet atimiau jį iš SuperMamos (paskutinę dieną persigalvojau) tongue.gif

Dar ir dovanų duosit? Prabanga rolleyes.gif Maniau visiems nuolaidų kortelės.
Atsakyti
doh.gif kokia aš neapdairi, kaip įprasta prabalsavau už 3 o pasirodo, kad galima už 5 doh.gif doh.gif doh.gif

Ačiū visoms atidavusiosm balsą už mane 4u.gif
Bet aš iš Jonavos ir nežinau ar turėsiu galimybės atvažiuoti iki sostinės verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistilė @ 2005 07 14, 08:14)
Bet aš iš Jonavos ir nežinau ar turėsiu galimybės atvažiuoti iki sostinės verysad.gif


Jei nori gauti "Uriage" vienkartinės nuolaidos kortelę, tau tereikia išsiųsti el.paštu administratore@nortile.lt laišką su pageidavimu ją gauti ir ji bus atsiųsta tau nurodytu adresu. O nuolaidą galėsi panaudoti savo mieste pirkdama parduotuvėse: "Sarma", UAB "Eurofarmacijos vaistinės" savitarnos vaistinėse, bei „Prancūzų
Vaistinėje“.
Turbūt "Sarma" Jonavoje tikrai yra?


Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2005 07 14, 08:18)
Jei nori gauti "Uriage" vienkartinės nuolaidos kortelę, tau tereikia išsiųsti el.paštu  administratore@nortile.lt laišką su pageidavimu ją gauti ir ji bus atsiųsta tau nurodytu adresu. O nuolaidą galėsi panaudoti savo mieste pirkdama parduotuvėse: "Sarma", UAB "Eurofarmacijos vaistinės" savitarnos vaistinėse, bei „Prancūzų
Vaistinėje“.
Turbūt "Sarma" Jonavoje tikrai yra?

Ačiū Aurelija, Sarma tikrai yra, o jeigu ką, tai į Kauną nuvažiuosiu ax.gif
Atsakyti
Aciu mergytes uz sveikinimus ir uz balsus mano nuotraukai blush2.gif tongue.gif
As irgi balsavau uz zib@liux ir supermamos nuotraukytes wub.gif
Aureja, na as tai neatkulniuosiu iki Vilniaus sad.gif
Atsakyti
QUOTE(californiagirl @ 2005 07 14, 08:43)
Aureja, na as tai neatkulniuosiu iki Vilniaus sad.gif

turbūt susikaupė visa eilė neatsiimtų prizų? doh.gif sad.gif
Atsakyti
reikia suruošti siuntinį smile.gif
Atsakyti
Sveikinu visas 5 nugalėtojas!!! 4u.gif clap.gif wub.gif
O nuotraukytės tai tikrai visų šaunios buvo!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
pirmąkart konkurse nėra nė vienos foto negavusios balso thumbup.gif
Atsakyti