Įkraunama...
Įkraunama...

Naujas fotokonkursas "Vanduo - mano stichija!"

QUOTE(Chilli @ 2005 07 07, 13:58)
ot aš varna doh.gif  sad.gif pamačiau- vajėj koks geras konkursas, surengiau vaikui fotosesiją, ir pavadinimą visą vakarą galvojau, dabar paskaitau taisykles - nu blyyyn... doh.gif gi ne vaikams konkursas doh.gif  sad.gif būčiau laimėjus turbūt cool.gif



tai įmesk bent jau čia parodyti nuotrauką mirksiukas.gif
Atsakyti
o man faina nuotrauka kur mama su vaiku vonioj pozuoja, o tetukas fotkina, labiausiai tai mamytes akiniai patinka biggrin.gif
Atsakyti
man tai ten vonia labiausiai patinka ax.gif
QUOTE(Julena @ 2005 07 07, 13:20)
o man faina nuotrauka kur mama su vaiku vonioj pozuoja, o tetukas fotkina, labiausiai tai mamytes akiniai patinka  biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Mazhulele @ 2005 07 07, 14:10)
man tai ten vonia labiausiai patinka  ax.gif

kas be ko biggrin.gif vonia čiotka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2005 07 07, 14:00)
tai įmesk bent jau čia parodyti nuotrauką  mirksiukas.gif

ai,tiek to.. gal kada įmesiu į kokį kitą konkursą smile.gif manau moderatoriai užpyks, jei čia pradėsiu dėliot fotkes ne į temą ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man patinka ta nuotrauka, kur merginos siluetas matosi jūroje, leidžiantis saulei. Labai graži nuotrauka. Bet ar man vaidenasi, ar nuotraukų mažėja blink.gif buvo 29, dabar tik 27 g.gif
Atsakyti
Aš, matyt, pasidariau labai išranki, bet man nei viena photo nepatinka ... g.gif
Atsakyti
uf, jau buvau išsigandus biggrin.gif mano šedevras vis dar yra biggrin.gif
QUOTE(Mally @ 2005 07 07, 14:24)
Man patinka ta nuotrauka, kur merginos siluetas matosi jūroje, leidžiantis saulei. Labai graži nuotrauka. Bet ar man vaidenasi, ar nuotraukų mažėja  blink.gif buvo 29, dabar tik 27  g.gif

Atsakyti
QUOTE(Mally @ 2005 07 07, 15:24)
Bet ar man vaidenasi, ar nuotraukų mažėja  blink.gif buvo 29, dabar tik 27  g.gif


Taip, tai nutinka tuomet, kai dėl vienų ar kitų taisyklių pažeidimų tenka pašalinti foto iš konkursų. Todėl kiekviename naujo fotokonkurso aprašyme-taisyklėse aš ir įdedu tokį sakinuką:

"Nepamirškite prieš siųsdami nuotrauką konkursui susipažinti su bendrosiomis fotokonkursų taisyklėmis! skaitykite čia"

Jų yra nedaug - 13. Jei visi, dalyvaujantys konkursuose, jas perskaitytų dar prieš pasirinkdami nuotrauką, būtų labai šaunu ir neiškiltų nesusipratimų.
Atsakyti
QUOTE(Mazhulele @ 2005 07 07, 15:10)
man tai ten vonia labiausiai patinka  ax.gif



QUOTE(Julena @ 2005 07 07, 15:13)
kas be ko  biggrin.gif vonia čiotka thumbup.gif



KOMENTARAI mega_shok.gif swoon.gif
Atsakyti
na, labai atsiprašau, jei ką nors įžeidžiau sad.gif bet man tokios vonios labai patinka, tai kol savo neturiu, tai ir kreipiu dėmesį, kad gražūs žmonės gražioj vonioj 4u.gif gal kai turėsiu savo, nebekreipsiu verysad.gif
QUOTE(Kopa @ 2005 07 07, 15:59)
KOMENTARAI  mega_shok.gif  swoon.gif

Atsakyti
QUOTE(Jūra_ @ 2005 07 07, 14:28)
Aš, matyt, pasidariau labai išranki, bet man nei viena photo nepatinka ...  g.gif


Mano nuomone yra fainu nuotraukyciu thumbup.gif O, jei tau nepatinka, tai idek savo, gal tavo bus GERIAUSIA!!!
Atsakyti