Įkraunama...
Įkraunama...

Elektrinasi plaukai

o as jums pasakysiu nuo ko elektrinosi man:
nuo kondicionieriaus, negaliu jo naudoti!! Todel naudoju kaukes vietoj kondic.nes jie man priploja plaukus prie galvos ir elektrina, arba dar kartais balzama naudoju. Netinka aliejukas nuo ekek.is avono, bet purskiklis is avon kur atsiranda tik ziema superinis!! aliejukas dar labiau toki keista plauka padaro, o ta purskikli net i baseina eidama nesuosi, nes reikia plaukus dziovintis, todel buna kad piestu stovi kai 2kartus per diena fenu dziovinu! Todel tas purskiklis man super! Ir sake kirpeja man kad sampunas netinka jei plaukai elektrinasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 11 08, 13:48)
The Body Shop (TBS) yra akropoliuose.

gaila..

manau, teks išbandyti tą avon purškaliuką..
Atsakyti
QUOTE(Pomona33 @ 2009 11 09, 12:44)
o as jums pasakysiu nuo ko elektrinosi man:
nuo kondicionieriaus, negaliu jo naudoti!! Todel naudoju kaukes vietoj kondic.nes jie man priploja plaukus prie galvos ir elektrina, arba dar kartais balzama naudoju. Netinka aliejukas nuo ekek.is avono, bet purskiklis is avon kur atsiranda tik ziema superinis!! aliejukas dar labiau toki keista plauka padaro, o ta purskikli net i baseina eidama nesuosi, nes reikia plaukus dziovintis, todel buna kad piestu stovi kai 2kartus per diena fenu dziovinu! Todel tas purskiklis man super! Ir sake kirpeja man kad sampunas netinka jei plaukai elektrinasi  4u.gif

kondicionierius ir balzamas ta pacia funkcija atlieka
Atsakyti
Sveikos, turiu ir aš šią problemą, jau nebegaliu susitvarkyti elektrinasi ir greičiau susiriebaluoja nu siaubas kažkos, yra ploni ir balzamai visokie tai tik padeda elektrinimuisi tai džiovindama palieku čiut drėgnus tai truputi geriau, bet... doh.gif doh.gif
Atsakyti
Dar esu skaiciusi kazkokiame straipsnyje, kad padeda kai susielektrinus sukas papurski laku ir perbrauki per plaukus:)
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2009 12 31, 17:28)
Dar esu skaiciusi kazkokiame straipsnyje, kad padeda kai susielektrinus sukas papurski laku ir perbrauki per plaukus:)

Man padeda toks būdas, nes jau labai elektrinas pas mane doh.gif
Atsakyti
man tai jie elektrinasi dazniausiai ziema, nuo radiatoriu, kondicionieriu, saliku, sauso-salto oro, o kepuriu isvis negaliu nesiot, nes plaukai tada nesuvaldomai elektrinasi doh.gif
Atsakyti
man dazniausia tik ziema kai lauke salta elektrinasi plaukai ir tai labai retai bet del to neimu i galva ir nieko pries tai nenaudoju biggrin.gif
Atsakyti
Mano plaukai mažiau elektrinas, kai plaudama plaukus, galvos nekišu po kranu, o nestipria srove nuplaunu dušu. Siūlau išbandyti.
Atsakyti
tikrai jau man tai čia ir bėda - kai tik prasideda žiema ir šaltas oras+šildymas+striukės šalikai ir pan tai vaje doh.gif o dar pas mane plaukai ilgi, tai tiesiog piestu stojasi blink.gif ir ko tik neišbandžius, nieks nepadeda, tik vienas dalykas šiek tiek gerina situaciją - kažkada eurokos esu radusi antistatiką rūbams purkšti nuo elektrinimosi, tai tas kartais padeda, nors ir ne stebuklas rolleyes.gif
Atsakyti
labai gera priemone atradau nup elektrinimosi - Tigi "After party" nedideli kieki reikia uztepti ant sausu plauku per visa ilgi, nesielektrina visa diena. ir plaukas zvilga, glotinus ir kvapas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jorky @ 2010 01 18, 14:22)
labai gera priemone atradau nup elektrinimosi - Tigi "After party" nedideli kieki reikia uztepti ant sausu plauku per visa ilgi, nesielektrina visa diena. ir plaukas zvilga, glotinus ir kvapas  wub.gif

O musu parduotuwese galima to tigio after party isigyt? unsure.gif
Atsakyti