Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(6663 @ 2008 11 08, 14:30)
labai skaniai aprashei..super receptukas 4u.gif


buvo tikrai skanu thumbup.gif

Uoj kaip sonines noreciau thumbup.gif
Atsakyti
cia turbut ta sonine bus siandienos patiekalas, o jei dar prie jos kefyriuko doh.gif
Atsakyti
sveikos merginos smile.gif
turiu visa vista,gal kartais turit kokiu receptu kaip ja visa skaniai galeciau iskept orkaitej? aciu 4u.gif
Atsakyti
Aš šiandien gaminau makaronus su faršu ir daržovėm rolleyes.gif
Kol verda makaronai, pakepinu faršą, įdedu supjaustytus pomidorus, saliero stiebo šiek tiek, tada uždėjus dangtį truputį patroškinu, paskui grietinė ir kečupas, vanduo, sumaišau ir tada brokolius galiausiai ( prieš tai juos apviriau apie 5min pasūdidam vandenį). Kai išverda makaronai, įdedu šiek tiek žolelinių prieskonių ir nedaug sviesto, ir į lėkštę viską. drinks_cheers.gif

user posted image
Atsakyti
O cia MB bulviniai blinai rolleyes.gif

user posted image

bulbes sutarkuoti su tarka, susmulkinti cesnaka ar svoguna, siek tiek farso, viska ismaisyti + prieskoniai, kiausinis, iskepti
Atsakyti
Šiandienos mano šeimynai pietūs Cepelinai 4u.gif aišku nieko naujo neparašysiu,bet aš darau taip.Ant nusunktų tarkių dedu karštas sumaltas virtas bulves,taip tarkiai "apsipliko" it tešlytė gaunaaaaaaaasi labai skani.Ir išvirę būna minkštučiai. smile.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Camea @ 2008 11 08, 17:34)
O cia MB bulviniai blinai  rolleyes.gif

user posted image

bulbes sutarkuoti su tarka, susmulkinti cesnaka ar svoguna, siek tiek farso, viska ismaisyti + prieskoniai, kiausinis, iskepti

sKANAI atrodo,bet užmetus akį ,pagalvojau,kad kotletai blush2.gif
Atsakyti
CEPELINAI blink.gif wub.gif blink.gif wub.gif Ir kaip tokios tobulos formos juos padaryti..... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivaiva @ 2008 11 08, 18:35)
CEPELINAI  blink.gif  wub.gif  blink.gif  wub.gif  Ir kaip tokios tobulos formos juos padaryti..... wub.gif

Niu kitokios formos ir nemokėčiau daryt biggrin.gif
Atsakyti
Meksikietiška sriuba
300 g jautienos faršo
765 g indelis konservuotų nuluptų pomidorų be odelės
500 g konservuotų tamsių pupelių
3 skiltis česnako, 2 morkos, 1 svogūnas, 70 g pomidorų pastos, fermentinis sūris, petražolės, bazilikas, čili pipirai, meksikietiški prieskoniai.
Smulkiai supjaustyti daržoves ir patroškinti su faršu. Pagardinti meksikietiškais prieskoniais, čili pipiru. Sudėti smulkintus pomidorus, sutrintas pupeles. TroškintI vis pilant konservuotų pomidorų sulčių, sudėti pomidorų pastą. Susmulkinti 2 riekes plikytos duonos (be plutos).
Sultinys (2 stiklinės vandens+kubelis sultinio). Troškinį ir sultinį supilti į puodą ir pakaitinti. Patiekti pabarsčius sūriu.
Bandelės - Malsenos "Pilno grūdo".
SKANAUS 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitulia_Fai: 08 lapkričio 2008 - 19:40
QUOTE(Gitulia_Fai @ 2008 11 08, 11:37)
Meksikietiška sriuba


apie ciapus net neshneku blink.gif , o sriuba skamba nuostabiaiiiiiiii....
Atsakyti
QUOTE(Camea @ 2008 11 08, 17:34)
O cia MB bulviniai blinai  rolleyes.gif

as irgi aki uzmetus pagalvojau, kad kotletai bigsmile.gif niekad nebandzxiau taip kepti (maisyti farsa su tarkiais) ax.gif

QUOTE(zebra @ 2008 11 08, 17:59)
Šiandienos mano šeimynai pietūs Cepelinai 4u.gif


verysad.gif sazines neturit.... noriu pas mama cepelinu cool.gif

QUOTE(Gitulia_Fai @ 2008 11 08, 19:37)
Meksikietiška sriuba

mmmmmm..... rolleyes.gif labai megstam tokia sriubyte
Atsakyti
Sriuba atrodo super thumbup.gif Aš tik truputėli nesupratau dėl tos nuplikytos duonos...gal galite paaiškinti-kas čia ir su kuo..Ryt norėčiau pasigaminti. Ačiū 4u.gif
Atsakyti