Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(Gitulia_Fai @ 2008 11 08, 19:37)
Meksikietiška sriuba




Mes irgi tokia sriuba darom daznai, tik dar smulkiai ipjaustom bulves thumbup.gif

Ir gal kas darot Kijevo kotletus? Labai noreciau receptuko blush2.gif
Aij jau radau apie KIjevo kotletus tema ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 08 lapkričio 2008 - 20:55
QUOTE(zebra @ 2008 11 08, 18:59)
Cepelinai


wub.gif oi kaip skanu, reiks ir man kada pabandyti su karstom bulvem, nezinojau ax.gif 4u.gif
Ciliakas labai gundanciai atrodo thumbup.gif

Biski pasiplesiu blush2.gif Poru sriuba, ar kose, nezinau, kaip cia pavadinti mastau.gif
.I aukstesne keptuve dejau sviesto truputi ir apkepiau lengvai svoguna supjaustyta smulkiai, po to supjausciau 2 porus ir vel trumpai kepiau, idejau supjaustyta smulkiai bulve ir uzpyliau vandeniu ir troskinau apie 10 min., pries pabaiga ipyliau grietineles ir dar truputi pakaitinau.Viska i blenderi ir ant stalo.Skanu.
Toliau vistos file(siuo atveju slaunele nukaulinta, be odeles)su laabai patikusiu idaru-jautienos sirdis su cukinija.Vistiena pamusti ir apibarstyti druska, pipirais ir svogunu kose, palaikyti.Ant sviesto pakepti svoguna, po to deti tarkuotos cukinijos ir vel siek tiek pakepti, sviesto galima daugiau, nes sirdis buna labai sausa.Pakepta mase sudeti i gerai sumalta, isvirta jautienos sirdi ir suminkyti idara.Ji sudeti ant vistienos susukti, ar sulankstyti, kaip iseina, paniruoti i kiausinio plakini ir i dziuvesius, galima du kart ir kepti keptuveje uzdengus ant letos ugnies.
Tas idaras taip mums patiko, kad siandien dar ir zemaiciu su juo pasidarem blush2.gif I isvirtas bulves, idejau kiausini, pieno, krakmolo ir druskos, padariau blynus, idejau tokio pat ydaro ir pakepiau.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2008 11 08, 21:49)
Sriuba atrodo super thumbup.gif Aš tik truputėli nesupratau dėl tos nuplikytos duonos...gal galite paaiškinti-kas čia ir su kuo..Ryt norėčiau pasigaminti. Ačiū 4u.gif

Ne nuplikytos, o juodos duonos, bet ne tamsios (ne tokia, kaip juoda "Bočių", o pvz. Plikyta Klaipėdos duona). Idealiausia būtų itališka duona. Duona tirštumui ir skoniui.
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 11 08, 18:51)
wub.gif oi kaip skanu, reiks ir man kada pabandyti su karstom bulvem, nezinojau ax.gif  4u.gif
Ciliakas labai gundanciai atrodo thumbup.gif

Biski pasiplesiu blush2.gif Poru sriuba, ar kose, nezinau, kaip cia pavadinti mastau.gif

blink.gif Aisku,kaip visada nuskynei visus laurus lotuliukas.gif Sriuba labai skani,as irgi tokia darau.Suktinukai atrodo fantastiskai,gaila neturiu mesmales,o zemaiciu blynu pati siandien prisikirtau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 11 08, 21:51)
Ciliakas labai gundanciai atrodo thumbup.gif

Gi pamiršau pasakyt, kad aš kepiau tik bandeles, o čiliaką virė vyras wub.gif
Atsakyti
Sroves pasakiski visi gaminiai bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Srove pritrenke kaip visada thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(doovka @ 2008 11 08, 17:44)
cia turbut ta sonine bus siandienos patiekalas, o jei dar prie jos kefyriuko doh.gif

o as kai ja valgiau tj ir kefyriuko uzsigeriau ax.gif

QUOTE(zebra @ 2008 11 08, 18:59)
Šiandienos mano šeimynai pietūs Cepelinai 4u.gif aišku nieko naujo neparašysiu,bet aš darau taip.Ant nusunktų tarkių dedu karštas sumaltas virtas bulves,taip tarkiai "apsipliko" it tešlytė gaunaaaaaaaasi labai skani.Ir išvirę būna minkštučiai. smile.gif
user posted image
Papildyta:



ogo ohmy.gif kaip noooooriu cepelinu thumbup.gif

QUOTE(Srove @ 2008 11 08, 21:51)
wub.gif oi kaip skanu, reiks ir man kada pabandyti su karstom bulvem, nezinojau ax.gif  4u.gif
Ciliakas labai gundanciai atrodo thumbup.gif





NU jau srove visiska pasaka pas taves thumbup.gif kaip visad skanumynai 4u.gif
Atsakyti
siandienos musu pietai,farsiruota slaunele su dziovintom slyvom.visa gamybos eiga idejauuser posted image prie idaryta vista.
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2008 11 09, 10:04)
siandienos musu pietai,farsiruota slaunele su dziovintom slyvom.visa gamybos eiga idejau prie idaryta vista.

g.gif O kur rast ta idaryta vista???Jei jau cia idejai nuotraukike,tai receptuka duok,nes atrodo labai gardziai.
Atsakyti
Nu JOLKA999 negundyk cia thumbup.gif pasikviestum bent i svecius 4u.gif lotuliukas.gif as sumalonumu jusu pietuku paragauciau tongue.gif
Atsakyti
prie antru patiekalu yra tema idaryta vista,ten idejau foto kaip daryti.nuo slauneliu nupjauta mesa sumaliau kartu su dziovintom slyvom,idejau truputuka virtu ryziu,cesnako ir prieskoniu,viska suminkom ir darom slauneles.gala graziai uzlenkiam ir kepam orkaitej.
Atsakyti