Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliukų mamyčių namučiai

QUOTE(Kokere @ 2008 11 10, 15:35)
Nezinau ar galima jungtis- mano maziukas gime 24 savaitelių- nesuteikė jam šansų dėl vienos paros.Nes nuo 24 savaičių skaitosi slaugytini... Jam buvo 23 savaitės 6 dienos doh.gif
Aišku tai nutiko senokai jis gimė 2005 kovą, kai  iki liepos turėjo tūnoti pilvelyje blush2.gif  Bet kažkaip vis negaliu jo pamiršt ir vis graužiu save, kad kažką galėjau padaryt kitaip, kad jis būtų kartu doh.gif


niekada matyt neimanoma pamirst.. sveika prisijungus
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2008 11 10, 15:19)
Aš ir dažnai sūneliui žvakutę uždegu- jau net perku visada tas pačias- su mėlynais angeliukais wub.gif  Mano merginos žino, kad žvakutės broliui, kuris gyvena su močiutėmis ant debesėlio blush2.gif

o as net neturiu kur zvakute uzdegti verysad.gif neatiduos jo man,speju jau jam ka nors padare verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jjurgitas @ 2008 11 10, 15:21)
birzeli jau keliausiu darbelin, o kai pagalvoji, tai nedaug ir liko  verysad.gif  nors ziuresiu, jei mazyliai darzelyje nepripras, tai sedesiu kol benukui 3 sueis unsure.gif na man labai patinka buti namu seimininke blush2.gif


Žaviuosi tokiomis mamytėmis kurioms patinka namie su vaikiukais būti wub.gif Aš kaip kažkokia karjeristė išlėkiau kai mažiukei metukai suėjo doh.gif
QUOTE(jjurgitas @ 2008 11 10, 15:25)
o as net neturiu kur zvakute uzdegti verysad.gif  neatiduos jo man,speju jau jam ka nors padare verysad.gif

Aš ir kapelio neturiu, mums ir kūnelio neatidavė- mums labai gerai ant palangės. Gali ir tu taip padaryt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2008 11 10, 15:32)
*Žaviuosi tokiomis mamytėmis kurioms patinka namie su vaikiukais būti wub.gif  Aš kaip kažkokia karjeristė išlėkiau kai mažiukei metukai suėjo doh.gif

**Aš ir kapelio neturiu, mums ir kūnelio neatidavė- mums labai gerai ant palangės. Gali ir tu taip padaryt 4u.gif

*zinai, kai suzinojo mano draugai ir pazistami, kad as vel laukiuosi, tai tik viena kaimyne pasake "sveikinu", o visi kiti:"tu durna" "tu isprotejus" verysad.gif bet as vistiek buvau baisiai laiminga, juolab, kad turiu tam ir salygas ir galimybes auginti daug mazyliu wub.gif net ir anyta nesuprato manes verysad.gif
**ir as taip padarysiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ajuka @ 2008 11 10, 15:24)
niekada matyt neimanoma pamirst.. sveika prisijungus

Ačiū už priėmimą blush2.gif
jjurgitas, 4u.gif
Atsakyti
O, sveikutė Bim bigsmile.gif Džiugu tave matyti. Čia kurią dieną tavęs pasigedom labai. kaip laikaisi, kaip Norytė? Nesergat?
Mes laukiam nesulaukiam Žemynos wub.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif . Na, mes jau is daktariuku ax.gif . Mazylei viskas gerai, jau pasivijom savo bendraamzius thumbup.gif . Gavom skiepuka. Tik sake mazutes gerklyte raudona, tad teks pratest gydyma.Bet siaip viskas gerai.
STT, sekmes pas daktariuka. Lauksim geru ziniu 4u.gif
Lina console.gif Arteja ir musu angeliuko metines....
Bim, smagu, kad vel aplankei mus.
Biciuke, sekmes budejimuose.
Labuka, mamytems prisijungusioms prie musu..........
Vaivos juosta, siandien klinikose maciau musu palatos daktariukste mirksiukas.gif (pameni pyyyyyp pyyyp pyyyyp)
Zvelsa, o tu kartais ne mokykloj dirbi?Kazkodel man susidare ispudis, kad mokykloj g.gif .
Ajuka, kaip Arielyte, pasveiko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrynja: 10 lapkričio 2008 - 16:01
QUOTE(lina31m @ 2008 11 10, 17:48)
O, sveikutė Bim bigsmile.gif Džiugu tave matyti. Čia kurią dieną tavęs pasigedom labai. kaip laikaisi, kaip Norytė? Nesergat?
Mes laukiam nesulaukiam Žemynos wub.gif

mes po biski, malonu kad prisimenat ir pasigendat blush2.gif
nora nieko, gerai, tfu, tfu neserga tik siokia tokia slogite, o seip viskas su jia ciki, auga isdikauja, na kaip r vaikas, pamaiva didziule...
as dirbt intesiviau pradejau, pakabino vyras ant manes viena is padaliniu, lik sekasi neblogai, tik pavarkstu labai, ir laiko nedauk turiu, tai nuo visko depresot pradejau, tikejausi prasiblaskyt, o gavosi kaip visada...
biski issiklijoju as, sveikata seip sau, reikia taisit, bet po biskiuka jau gyd apeinu, sia savaite pas gine eisiu, paziures kaip ten mano gimda issivalie....
arteja jau ir man kai sueis angeliukuj metai, jau po dveju men, sunku kaip pamastau kokia jau didele ji butu pas mane.... o is kitos puses laukiu nesulaukiu kitu metu, tikios kad jie bus geresni nei sitie, nors pamascius apie krize manau neko gero ir nebus.... ai depresoju trupuciuka, na bet kaip nor.....
kaip tavo reikaliukai, kaip su planavimu?
Atsakyti
QUOTE(bim @ 2008 11 10, 16:03)
arteja jau ir man kai sueis angeliukuj metai, jau po dveju men, sunku kaip pamastau kokia jau didele ji butu pas mane.... o is kitos puses laukiu nesulaukiu kitu metu, tikios kad jie bus geresni nei sitie, nors pamascius apie krize manau neko gero ir nebus.... ai depresoju trupuciuka, na bet kaip nor.....

tu du maziukus praradai? tau turetu buti isvis nepakeliama verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jjurgitas @ 2008 11 10, 15:41)
*zinai, kai suzinojo mano draugai ir pazistami, kad as vel laukiuosi, tai tik viena kaimyne pasake "sveikinu", o visi kiti:"tu durna" "tu isprotejus"  verysad.gif bet as vistiek buvau baisiai laiminga, juolab, kad turiu tam ir salygas ir galimybes auginti daug mazyliu wub.gif  net ir anyta nesuprato manes verysad.gif
**ir as taip padarysiu verysad.gif


zinai po netekties kai pasakau kam kad kaip imanoma greiciau planuosim vaikiuka tai ir nieks nesupranta... sako kam jums taip greit reikia, jauni dar ir t.t. Tai nusprendem su MV kad apie nestuke.gif nezinos niekas kol jau nebus imanoma pakavot pilvuko... aisku dar negreit tas bus... bet as tikiuos geriausio... wub.gif
Atsakyti
STT, laukiam naujienu!!!
Atsakyti
Oi laukiam, laukiam mes is STT naujienu g.gif
Atsakyti