Įkraunama...
Įkraunama...

Frivolite, arba nėrimas prancūziška šaudykle

QUOTE(dalruka @ 2009 02 28, 18:24)
Nesupratau.....kas čia per dizainerė?.....Kas ne taip....


Kalbu apie puslapio beadsky.com ikureja,kilusia is Lietuvos. Meginau su ja bendrauti, bet jau toooookia pasikelusi, jau taip nenorejo bendrauti..... Pasijutau tuscia vieta, o gal yra noras tik pasipelnyti. Nes paziurejau jos puslapyje, viskas yra mokama ir pamokeles, ir knygos, ir schemos....

Esu ipratusi prie silto ir malonaus bendravimo cia, tai ..... Ne taip isivaizdavau bendravima,kuris net nebuvo panasus i dalykini bendravima. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~saulyte~: 01 kovo 2009 - 10:56
Siaip tai as su ja susikambinau ir klausiau ar ji kartais nepravedineja kokiu kursu Lietuvoje.Kol kas tiesiogiai neesu su ja bendravusi.Balandzio men turetu atvaziuoti i Lietuva, tad sutariau su ja susitikti.Kol kas tikrai nepajutau jokio pasikelimo is jos puses.Na, pamatysiu:)

O nuosirdus bendravimas visada paperka... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dalruka @ 2009 03 01, 14:15)
Siaip tai as su ja susikambinau ir klausiau ar ji kartais nepravedineja kokiu kursu Lietuvoje.Kol kas tiesiogiai neesu su ja bendravusi.Balandzio men turetu atvaziuoti i Lietuva, tad sutariau su ja susitikti.Kol kas tikrai nepajutau jokio pasikelimo is jos puses.Na, pamatysiu:)

O nuosirdus bendravimas visada paperka... rolleyes.gif


Juk yra pas mus kas veda kursus butent frivolite tema.
O ir mes kazkada organizavom su auksaranke sio nerimo fanatikes bei jam prijauciancias susibegti ir pasimokinti sio nerimo subtilybiu bei pasiplepeti. Bet kazkaip nepavyko susibegti, nes neatsirado norinciu. O butume graziai pasisedeje ir pasisnekuciave prie arbatos puodelio ir tuo paciu pasimokine uz dyka. ax.gif
Atsakyti

Šiokie tokie mano pavasario bandymai smile.gif
Jei ką, tai tame lape yra 11 mažų ir vienas didesnis Svarovskio kristalas,
kurių blizgėjimo, deja niekaip nepavyko pagauti nuotraukose schmoll.gif

user posted image
Atsakyti
Labai grazu, sushi. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū, ~saulyte~ wub.gif
Žinai, pačiu lapu tai iš tiesų esu patenkinta, bet suku galvą dabar, kaip jį geriausiai būtų panaudoti... blush2.gif
Atsakyti
Kaip gaila, sushi, kad nebera tavo darbelio foto sad.gif

O kad planavome susibegti, tai labai gerai prisimenu, tik kad laiko niekaip nepavyko susiderinti:(

Na, bet gal dar turim galimybe....smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dalruka @ 2009 03 03, 13:09)
Kaip gaila, sushi, kad nebera tavo darbelio foto  sad.gif

Uoj, atsiprašau, perkėliau į kitą galeriją... doh.gif
Kartoju smile.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(dalruka @ 2009 03 03, 22:09)
Kaip gaila, sushi, kad nebera tavo darbelio foto  sad.gif

O kad planavome susibegti, tai labai gerai prisimenu, tik kad laiko niekaip nepavyko susiderinti:(

Na, bet gal dar turim galimybe....smile.gif


Tai zinoma,kad yra galimybe. ax.gif Tik reikia laika, vieta paderinti ir gal daugiau kas dar prisijungs.

Rodau sage:
user posted image
Atsakyti
Ir aš labai norėčiau prisijungti ir pasimokyti frivolite gudrybių, tačiau jūs visos Vilniuje... verysad.gif
O gal yra Frivolite gerbėjų Klaipėdoje?
Atsiliepkit....
Atsakyti
Rzivilele, manau, kad atstumas šiai technikai - ne kliūtis, nes išmokti taip nerti iš tiesų yra labai labai paprasta, ar ne, merginos? ax.gif
Aš pati net ne Lietuvoj esu, bet va, išmokau, kadangi labai daug informacijos yra internete smile.gif

Pirmame temos puslapyje yra keletas nuorodų į pradžiamokslį, pasižiūrėk. Įsigyk įrankius (Lietuvoje pirkti yra, kiek žinau, tik šeivučių, o adatų gali nusipirkti arba internetu, arba manęs paprašyti, kad nupirkčiau ir atsiųsčiau) ir kibk į bandymus smile.gif

O jei turėsi kokių klausimų, klausk, atsakysime mirksiukas.gif
Sėkmės!
Atsakyti
Sushi, nuostabus 'lapas' - labai grazus ir subtilus papuosaliukas 4u.gif
saulyte, miela sege ir grazi ideja papuosti marskinukus 4u.gif

mielai prisijungciau prie susibegimo, jeigu toks bus... man buvo smagu pasimokyti pas auksaranke...
Atsakyti