Įkraunama...
Įkraunama...

Frivolite, arba nėrimas prancūziška šaudykle

Sveikos, merginos smile.gif
Turiu 10 komplektų frivolite adatų (6 skirtingų storių viename komplekte), tai jei kam reikėtų, kreipkitės, rašykite AŽ. mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif
http://www.etsy.com/shop/totusmel
Atsakyti
Kas per grožiai wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif

Na tikrai gražu..... thumbup.gif Tik įvaldyti technika reik doh.gif
Atsakyti
Sveikos.
Seniai turiu frivolite vąšelį, bet neteko juo naudotis. Ir kažkaip užtikau temą, pasidarė įdomu. Pastenėjus maždaug valandą nunėriau pirmą nėrinuką

user posted image

Ir iškart matau klaidas - nevienodai sutraukti žiedeliai, bet per pora žiedelių išsiaiškinau kaip lengviau ištraukti siūlą, kuria puse ištraukti kilpelę darant sujungimus tarp žiedelių ir t.t.

Mane labai domina kas galėtumėt papasakoti kuo skiriasi nėrimas šaudykle, adatomis ir vąšeliu? Pastaruoju pradėjau nes apskritai vąšelis įprastas įrankis.
Dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Didelis dėkui Dalrukai už kursus 4u.gif

Ir pirmas blynas iš užduotų namų darbų kolekcijos jūsų teismui:

user posted image

Truputuką nušleivojo ir nubangavo, ale man vis tiek gražu ax.gif


Atsakyti
Pataisytas "pirmas blynas" smile.gif
Raštas tas pats (na...pagaliau ir pirma eilė pagal originalų raštą gavosi, o ne savom variacijom) + plonesnė adata.
user posted image

Kai nusibosiu su "blynais" -- sakykit.
Kol kas -- emocijos "valio, pagaliau kažkas gaunasi, rodykim viską visam pasauliui" lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip padaryti antrą ratuką, niekaip neišeina jo pritempti, gal aš ne ant to siūlo darau kilputes, padėkit
Atsakyti
Sudominot 4u.gif Fantastiškai gražu, užsidegiau ir aš noru pabandyti blush2.gif Kol kas laaaabai didelė mistika, bet darbai atrodo fantastiškai wub.gif
Atsakyti
Pirmasis mano blynas blush2.gif
Žemai lenkiu galvą, Dalruka 4u.gif Dabar suvokiu kiek Jūsų į nuostabiąsias sages darbo įdėta..
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo man_patinka_lietus: 28 lapkričio 2009 - 00:06
QUOTE(jutute @ 2009 11 26, 08:56)
Kaip padaryti antrą ratuką, niekaip neišeina jo pritempti, gal aš ne ant to siūlo darau kilputes, padėkit

Sveika, jutute, nueik į frivolite.lt, ten, manau, rasi daug reikalingos medžiagos pradedančiosioms mirksiukas.gif

QUOTE(man_patinka_lietus @ 2009 11 27, 06:09)
Sudominot  4u.gif Fantastiškai gražu, užsidegiau ir aš noru pabandyti  blush2.gif Kol kas laaaabai didelė mistika, bet darbai atrodo fantastiškai  wub.gif


QUOTE(man_patinka_lietus @ 2009 11 27, 16:05)
Pirmasis mano blynas  blush2.gif
Žemai lenkiu galvą, Dalruka  4u.gif Dabar suvokiu kiek Jūsų į nuostabiąsias sages darbo įdėta..

man_patinka_lietus, sveika prisijungus prie mūsų būrio, kuris čia pastaruoju metu labai vangiai ko tai reiškiasi blush2.gif
Kaip suprantu, labai didelę mistiką pavyko įveikti ir tau thumbup.gif
Kaip pirmajam darbeliui - šauniai pasidarbavai, žinok, kad kuo toliau, tuo viskas eisis paprasčiau mirksiukas.gif
Sėkmės tau 4u.gif
Atsakyti
Jau viską išsiaiškinau, visoms sėkmės darant darbelius. biggrin.gif
Atsakyti