Įkraunama...
Įkraunama...

Mišelės receptai lietuviškai

Sveikos,
šiandien iškepiau "Triufelį" pagal patį pirmąjį šios temos receptą, tik saldainių negaminau. Reziumė: visiškai sutinku su Mišele, kad tai vienas didelis ir laaaabai skanus saldainis smile.gif Labai greitai pagaminamas , išraiškingo skonio, gana šlapias tortukas. Vietoj likerio naudojau Metaxa, nes namie tik kartus likeris smile.gif Puikiai tiko. Kepsiu dar.
Atsakyti
išbandžiau Mišelės biskvitą be pašildymo, kaip čia nurodyta, viskas puikiai išėjo, reikės pora dozių iškepti mano 28 cm skersmens formai. bet tik va citrinos rūgšties a.š. tikrai daugoka, biskvitas gavos pakankamai rūgštus.

dabar ieškau jogurtinio ar varškinio kremo, nes vaikų gimtadieniiui ruošiuos. o gal kurį nors jogurtinį jau bandėt iš Mišelės receptų?

man kažkaip tas puslapis kuking.net ne iki galo kraunasi... verysad.gif verysad.gif

mane labiausiai domina avietinis http://kuking.net/4_2490.htm
ten parašyta 300 gr 'malinovyj konfitiur', tik recepto aprašymo tik pradžią man rodo, tai nesuprantu kas čia tokio ir kaip naudojama? papuošimui gal kas? gal kuri turit pilną receptą? man bet kuria kalba tinka....
Atsakyti
man visa krauna...

МАЛИНОВО-ЙОГУРТОВЫЙ ТОРТ
Источник: Karry

Ингредиенты: Для шоколадного бисквита:
6 яиц
180 г сахара
1 пакетик ванили
80 г муки
60г крахмала
60г какао-порошка

Для крема и верхнего слоя:
12 г желатина
500г обезжиреного йогурта
150г сливок
100г сахара
2 ч.л. тертой лимонной цедры
300г малинового конфитюра
600г малины
300 мл сливок
Инструкции: Белки отделить от желтков. Желтки взбить с 90 г сахара и ванилином. белки взбивать, всыпая струйкой оставшийся сахар, выложить на желтки. Добавить муку, крахмал, какао, вымесить тесто. Выложить тесто в форму, поставить в разогретую до 180С духовку и выпекать 30-35 минут. Остудить и достать из формы, оставить на 2 часа.

Желатин размочить. Йогурт взбить со сливками, сахаром и лимонной цедрой, распустить и добавить желатин. Убрать крем в холодильник на полчаса.

Бисквит разрезать дважды вдоль, (это на 3 части получается). Смазать 2 коржа конфитюром и сложить один на другой. Заключить коржи в кольцо.

Ягоду перебрать, оставить несколько штук на украшение. Сливки взбить И вместе с малиной добавить в йогуртовый крем. Половину крема выложить на сдвоеный корж, покрыть третьим коржом, смазать его оставшимся конфитюром и выложить крем. Поставить торт в холодильник на 4 часа. Украсить ягодами.
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2008 11 30, 22:32)
man visa krauna...

МАЛИНОВО-ЙОГУРТОВЫЙ ТОРТ 
  Источник: Karry

Ингредиенты: Для шоколадного бисквита:
6 яиц
180 г сахара
1 пакетик ванили
80 г муки
60г крахмала
60г какао-порошка

Для крема и верхнего слоя:
12 г желатина
500г обезжиреного йогурта
150г сливок
100г сахара
2 ч.л. тертой лимонной цедры
300г малинового конфитюра
600г малины
300 мл сливок
  Инструкции: Белки отделить от желтков. Желтки взбить с 90 г сахара и ванилином. белки взбивать, всыпая струйкой оставшийся сахар, выложить на желтки. Добавить муку, крахмал, какао, вымесить тесто. Выложить тесто в форму, поставить в разогретую до 180С духовку и выпекать 30-35 минут. Остудить и достать из формы, оставить на 2 часа.

Желатин размочить. Йогурт взбить со сливками, сахаром и лимонной цедрой, распустить и добавить желатин. Убрать крем в холодильник на полчаса.

Бисквит разрезать дважды вдоль, (это на 3 части получается). Смазать 2 коржа конфитюром и сложить один на другой. Заключить коржи в кольцо.

Ягоду перебрать, оставить несколько штук на украшение. Сливки взбить И вместе с малиной добавить в йогуртовый крем. Половину крема выложить на сдвоеный корж, покрыть третьим коржом, смазать его оставшимся конфитюром и выложить крем. Поставить торт в холодильник на 4 часа. Украсить ягодами.



ačiū labai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2008 11 30, 21:12)
išbandžiau Mišelės biskvitą be pašildymo, kaip čia nurodyta, viskas puikiai išėjo, reikės pora dozių iškepti mano 28 cm skersmens formai. bet tik va citrinos rūgšties a.š. tikrai daugoka, biskvitas gavos pakankamai rūgštus.


as sita punkta praleidziu ir manau kad vistiek gerai gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2008 11 30, 21:12)
išbandžiau Mišelės biskvitą be pašildymo, kaip čia nurodyta, viskas puikiai išėjo, reikės pora dozių iškepti mano 28 cm skersmens formai. bet tik va citrinos rūgšties a.š. tikrai daugoka, biskvitas gavos pakankamai rūgštus.

dabar ieškau jogurtinio ar varškinio kremo, nes vaikų gimtadieniiui ruošiuos. o gal kurį nors jogurtinį jau bandėt iš Mišelės receptų?


Žinok, aš turiu įtarimų, kad citrinos rūgštelės rūgštumas už Atlanto turbūt kitoks, nei mūsiškis. Tą biskvitą irgi esu kepus. Puikiai gavosi, o tą punktą su vyno akmeniu/citrinos rūgštim irgi praleidau. Viskas puikiai gaunasi ir be šių priedų lotuliukas.gif

O tas receptas, kurį čia nukopijavot, sakyčiau, kad ne Mišelės schmoll.gif O iš Mišelės jogurtinių kremų tai nelabai tokių mačiau mastau.gif, o su varške pas ją tai dar ir su creamcheese'ais viskiais daugiausia, pasidairyk, jei ką pamatysi, duok žinot, išversiu mirksiukas.gif

Pažiūrėk šitą varškės kremą (turiu įtarimų, kad čia mūsų Glacee receptas)
t.p. šito torto kremas laaabai skanus pati išbandžiau. O čia yra jogurtinis kremas (irgi turbūt Glacee)
Dar skaičiau, kad šito torto kremas su saldžiais sūreliais labai skanus. Tai sėkmės, tikiuosi ką nors išsirinksi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2008 12 01, 12:35)
Žinok, aš turiu įtarimų, kad citrinos rūgštelės rūgštumas už Atlanto turbūt kitoks, nei mūsiškis. Tą biskvitą irgi esu kepus. Puikiai gavosi, o tą punktą su vyno akmeniu/citrinos rūgštim irgi praleidau. Viskas puikiai gaunasi ir be šių priedų lotuliukas.gif

O tas receptas, kurį čia nukopijavot, sakyčiau, kad ne Mišelės schmoll.gif O iš Mišelės jogurtinių kremų tai nelabai tokių mačiau mastau.gif, o su varške pas ją tai dar ir su creamcheese'ais viskiais daugiausia, pasidairyk, jei ką pamatysi, duok žinot, išversiu mirksiukas.gif

Pažiūrėk šitą varškės kremą (turiu įtarimų, kad čia mūsų Glacee receptas)
t.p. šito torto kremas laaabai skanus  pati išbandžiau. O čia yra jogurtinis kremas (irgi turbūt Glacee)
Dar skaičiau, kad šito torto kremas su saldžiais sūreliais labai skanus. Tai sėkmės, tikiuosi ką nors išsirinksi biggrin.gif



ačiū už nuorodytes! man matai tos nuo rodos į rusišką puslapį visai neatidaro, kur čia duota, bandžiau ieškotis pradėdama nuo startinio puslapio, tai matyt nuklydau kažkur.

reikės bandytis, kažkaip patiko man, kad biskvitas taip iš pirmo karto gerai gavosi, gal turit ir kokią anglišką nuorodą, kur jos receptai būtų sudėti? norėtųsi išbandyti daugiau, bet nežinau, ar Mišelė nekepa su jogurtais ir kremais, ar čia mergaitės labiau išsirenkat kokius šokoladinius, man mažiems vaikams dabar gimtadieniui tokie dar nelabai tinka tokie...
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2008 12 01, 11:56)
ačiū už nuorodytes! man matai tos nuo rodos į rusišką puslapį visai neatidaro, kur čia duota, bandžiau ieškotis pradėdama nuo startinio puslapio, tai matyt nuklydau kažkur.
reikės bandytis, kažkaip patiko man, kad biskvitas taip iš pirmo karto gerai gavosi, gal turit ir kokią anglišką nuorodą, kur jos receptai būtų sudėti? norėtųsi išbandyti daugiau, bet nežinau, ar Mišelė nekepa su jogurtais ir kremais, ar čia mergaitės labiau išsirenkat kokius šokoladinius, man mažiems vaikams dabar gimtadieniui tokie dar nelabai tinka tokie...


Taigi ant kiekvienos jos nuotraukos adresas yra lotuliukas.gif čia agliškai yra jos receptų, bet lygtai nedaug jų. O šiaip tai kremas pas ją daugiausia plikytas, į jį primaišoma visokių priedų ir vis kitoks gaunasi, na ir šokoladinių daug, o tokių su jogurtu mastau.gif kaip ir nelabai mačiau schmoll.gif
Dar tiesa va šitąkaip tortą galima padaryt, o vietoj obuolių galima braškių ar kitų uogų pertrintą piurė dėt. Glacee buvo taip "Muminukų" tortą darius, tik dabar ant greičio nerandu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2008 12 01, 13:10)
Taigi ant kiekvienos jos nuotraukos adresas yra lotuliukas.gif


iups.... blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šis tortas nešioja Vokiško šokoladinio torto vardą, nors jo receptas buvo sukurtas Amerikoje. Tiesiog, plėtojant receptą naudojo vokišką šokoladą, iš čia ir kilo torto pavadinimas. Dažniausiai jis sluoksniuojamas arba apibarstomas kokoso drožlėmis. Šis tortas labai sodriai šokoladinis, bet tuo pačiu nepersaldus. Skiriamas visiems šokoholikams!

VOKIŠKAS ŠOKOLADINIS TORTAS (German Chocolate Cake)
Originalus receptas

user posted image

Pagrindams:
113 g sviesto, kambario temperatūros
1/2 st. rudojo cukraus
1/2 st. paprasto cukraus
2 kiaušiniai
1 a. š. vanilės esencijos
150 g karčiojo šokolado
1/2 st. vandens
2 a. š. tirpios kavos miltelių
2 v. š. kakavos miltelių
2 st. miltų tortams
2 a. š. kepimo miltelių
1/2 a. š. sodos
1/4 a. š. druskos
1 st. nesaldaus jogurto (arba nelabai riebios grietinės).

Kremui:

4 baltymai
1/4 a. š. vyno akmens
10 + 3 v. š. cukraus
1/4 st. vandens
1,5 st. (~340 g) sviesto
6 v. š. kakavos miltelių.

2 st. nesaldžių kokoso drožlių.

Pagrindai.
Įkaitinti orkaitę iki 170° C (350 F).
Patepti sviestu ir išbarstyti miltais dvi apvalias 20 cm (8″) formas. Kiekvienos formos dugną iškloti pergamentiniu popieriumi.
Nedideliame puode sumaišyti susmulkintą šokoladą su kava, kakava ir vandeniu. Kaitinti, kol visiškai ištirps ir ataušinti iki kambario temperatūros.
Sviestą išplakti su ruduoju ir baltu cukrumi iki purios masės. Sudėti vanilę ir po vieną kiaušinius. Toliau plakant mažu greičiu, supilti šokoladinę masę.
Miltus persijoti su kepimo milteliais, soda ir druska. Įmaišyti į bendrą masę per 3 kartus, kaitaliojant su jogurtu.
Padalinti po lygiai tešlą į dvi formas (pastuksenti užpildytas formas į stalą, kad išeitų į paviršių nereikalingi oro burbuliukai), ir kepti 20–30 min., patikrinant mediniu pagaliuku. Iškeptus pagrindus visiškai ataušinti.

Kremas.

Iš 10 v. š. cukraus ir vandens išvirti sirupą (238 F). Baltymus išplakti su vyno akmeniu, palaipsniui suberiant 3 v. š. cukraus. Supilti karštą sirupą į baltymus, plakant juos mažu greičiu. Po to pačiu didžiausiu greičiu išplakti juos, kol taps blizgantys. Sviestas turi būti minkštas, bet šaltas. Toliau plakant baltymus, nedidelėmis porcijomis įmaišyti sviestą. Kažkuriame etape pasirodys, kad nuo jo atsiskyrė vanduo, bet tai neturi jūsų sustabdyti, reikia toliau plakti, kol kremas taps purus ir blizgančios išvaizdos. Man tai užtrunka ~10 min. Suberti persijotą kakavą ir plakti, kol masė taps vientisa.

Surinkimas.
Perpjauti ataušusius biskvitus į 2 lakštus (norint galima sudrėkinti paprastu sirupu arba sirupu, sumaišytu su likeriu). Aptepti kiekvieną lakštą ir torto šonus kremu ir apibarstyti padžiovintomis kokoso drožlėmis. Atšaldyti šaldytuve ir patiekti.

user posted image

Šaltinis: kuking.net

Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2008 11 24, 15:51)
Šis desertas – sūrio tortų (cheesecake‘ų) mėgėjams. Traškus šokoladas ir kreminis varškės-citrusinis įdaras taps jūsų sekančio vakarėlio hitu.

ŠOKOLADINIAI SALDAINIAI SU VARŠKĖS ĮDARU (Cream Cheese Chocolate Bites)
Originalus receptas

user posted image


Laba,

Sukonstravau šiuos saldainius. Labai skanus cheescake'as, verta ir kaip paprastą pyragą išsikept. Kepiau mažesnėje formoje, nei minima recepte, tai gavosi storokas ir labai sunku gražiai supjaustyti gabaliukais, nes trupa. Sudėtingiausia procedūra buvo gražiai nuglazūruoti šokoladu, nes labai greit šokoladas stingsta ant ledinio cheescake gabalėlio. Su 300g šokolado nuglazūravau 2/3 saldainukų. Kontrastingas skonis ir tekstūra - atitirpęs cheescake'as minkštutis, lengvai apelsininis, o šokoladas traškus ir sodriai kartokas rolleyes.gif
Atsakyti
[attachmentid=165914]Tai va kepiau Miseles abrikosini torciuka.. Skanus tai labai.. vidus tas toks purus toks niam, toks mmm.. Turbut supratot... ax.gif blush2.gif
Pirma karta kazka dariau su "zaliais" kaisuiniu baltymais, tai kiausinius pries tai visaip ploviau, su soda sveiciau, zodziu niekas neapsinuodijo ax.gif
Kadangi mano torciuko sonai tokie atrodo issiketoje, tai manyciau kad tas suteptas juosteles reikia geriau suglausti, suspausti.
Tiesa, kepiau biskvita per visa orkaites skarda, supjausciau juostomis ir sutepiau abrikosu dzemu (isvire labai skanutis dzemukas). Tada issikepiau kita 22cm skersmens apvalioj skardoj biskvita is 3 kiausiniu, 3 s.miltu, 3 s. cukraus. Bandziau puosti kaip Miseles, bet ranka sudrebejo ir teko puost paprastai plakta grietinele.. nuotraukos tai is mobiliako... uztat tokios..
Bet as stengiuosi.. ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti