Įkraunama...
Įkraunama...

Mišelės receptai lietuviškai

Kepiau Miseles"Opera".Tikrai kepsiu dar karteli.Ne per saldus,imantrus,lengvas skonis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(EgluteN @ 2010 03 22, 13:09)
Kepiau Miseles"Opera".Tikrai kepsiu dar karteli.Ne per saldus,imantrus,lengvas skonis thumbup.gif

Aha,ir as kepiau,man labai patiko,toks lengvas kavos aromatas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2010 03 22, 16:19)
Aha,ir as kepiau,man labai patiko,toks lengvas kavos aromatas wub.gif


O ar galiu dar kur tuos likucius kremu panaudoti,sakykim vel biskvita iskepus,nes man jo daugokai liko g.gif dabar saldytuve indeliuose...pasildyti juos kazkaip ar ka daryt?kita kart reikes dvieju tokiu biskvitu,nes i ketures dalis supjauscius kremo gerokai per daug man,ir taip tie pyrageliai gigantai buvo,pjovem kaip torta ir valgem biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EgluteN: 23 kovo 2010 - 14:28
QUOTE(EgluteN @ 2010 03 23, 12:25)
O ar galiu dar kur tuos likucius kremu panaudoti,sakykim vel biskvita iskepus,nes man jo  daugokai liko g.gif dabar saldytuve indeliuose...pasildyti juos kazkaip ar ka daryt?kita kart reikes dvieju tokiu biskvitu,nes i ketures dalis supjauscius kremo gerokai per daug man,ir taip tie pyrageliai gigantai buvo,pjovem kaip torta ir valgem biggrin.gif

aha,kremo tai daugokai,as laikiau laikiau saldytuve ir ismeciau po to doh.gif
iskepk koki biskvita ir pasildzius pertepsi.
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2010 03 23, 15:56)
aha,kremo tai daugokai,as laikiau laikiau saldytuve ir ismeciau po to doh.gif
iskepk koki biskvita ir pasildzius pertepsi.


Dekui 4u.gif taip ir padarysiu savaitgali drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(EgluteN @ 2010 03 22, 16:09)
Kepiau Miseles"Opera".Tikrai kepsiu dar karteli.Ne per saldus,imantrus,lengvas skonis thumbup.gif



mergytes, o kur receptuka rast. Kazkaip nemoku as cia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 03 23, 18:22)
mergytes, o kur receptuka rast. Kazkaip nemoku as cia  blush2.gif

Sitoj temoj, tik paieskoti reikia mirksiukas.gif
http://www.supermama...?...74520&st=48
Atsakyti
Vakar gaminau sausainius "Tirpsantys momentai". Skonis fantastiskas thumbup.gif , tirpsta burnoje taip ir sitirpo visi prie arbatos, nespejau net nupaveiksluoti biggrin.gif Tik mazokai ju iseina...kita karta tokius skanius reikia gaminti is dvigubos normos bigsmile.gif
Maciau orogonalialu recepta Misheles Laimu pirageliu. Jei kas gamino ar zino galite pasakyti kas yra vafliniai sausainiai g.gif http://www.kuking.ne...p=684230#684230
Atsakyti
ax.gif jungiuos ir as prie jusu burio siendien kepiau
http://www.supermama...?...74520&st=12

KEKSAS SU OBUOLIAIS IR KARAMELINIU PADAŽU nu skonis tai thumbup.gif vaikai net juokes sake mama pakilo dar vienu lygiu tik nedariau karamelinio padazo patiekiau su plakta grietinelia

ax.gif gal patartumet koki torta kept man(bijau pradet nes dar niekad jokio nekiapus iskyrus napaliona keptuvei) ax.gif
Atsakyti
Pasidariau sachmatiniu sausainiu tesla! iskociojau, supjausciau, sulipdziau, suvyniojau. Ir uzsaldziau. Kita savaite matyt trauksiu lauk is saldytuvo ir kepsiu wub.gif biggrin.gif

smagi gamyba buvo ax.gif
Atsakyti
Uzsikabliavau ant Miseles receptu bigsmile.gif Per paskutine savaite isbandziau jau trecia recepta. si karta tai buvo Citrininis vyniuotinis http://www.kuking.ne...p=964971#964971
Tikrai ipatingas biskvitas, net nebande suskilti ji lenkiant biggrin.gif o tas citrininis kurdas beproto skanus thumbup.gif Labai patiko ir man ir tiems kas ragavo net nufotkint nespejau doh.gif gaivu ir svelnu, su lengva rugstle wub.gif Jokiu pastabu, laikantis nurodymu viskas graziai gaunasi mirksiukas.gif
Atsakyti

 i 
PROFILAKTINIS FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:

1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.

3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas /  žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.

4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.

6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.

7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt  
Atsakyti