Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie vyrų pažastų skutimą?

mano vyras visada depiliuojasi pazastis, nes jei to nedarytu,tai turbut i lova nepriimciau smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Marmalade @ 2008 05 02, 15:17)
Oi, man tikrai ne dėl orientacijos - man šiaip nepatraukliai atrodo. Turi "ten" būti kažkiek plaukelių.
Kai kurie vyrai karposi, - kad tie plaukiukai trumpesni būtų, tai gal ir nieko. Bet tie, kurie skuta  doh.gif Na, kai aš įsivaizduoju, kaip jis ten skuto, o jei dar ne tik kūšiuką, bet ir tuo kabančius - visiškai man krenta akyse. Bet čia juk irgi skonio reikalas  ax.gif

tikrai kad skonio biggrin.gif nes tiek pazastyse, tiek ten, plaukai "uzlaiko" kvapeli kuris kartais doh.gif isdykaujant
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bransha: 03 gegužės 2008 - 21:48
QUOTE(Bransha @ 2008 05 03, 23:47)
tikrai kad skonio  biggrin.gif  nes tiek pazastyse, tiek ten, plaukai "uzlaiko" kvapeli kuris kartais  doh.gif isdykaujant


g.gif Gal nuo higienos ir šiaip organizmo savybių tas prakaitavimas priklauso. Bent jau man nepasitaikė nemalonių kvapų, nors ir buvo ten tų plaukelių ax.gif biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Lady Marmalade @ 2008 05 02, 12:42)

O labai nepatinka - ir juokingai, ir negražiai atrodo nuskusta vyro kita vieta. Man neseksualu ir kažkodėl būtent tai man atrodo nevyriška smile.gif



QUOTE(Lady Marmalade @ 2008 05 02, 14:17)
Oi, man tikrai ne dėl orientacijos - man šiaip nepatraukliai atrodo. Turi "ten" būti kažkiek plaukelių.
Kai kurie vyrai karposi, - kad tie plaukiukai trumpesni būtų, tai gal ir nieko. Bet tie, kurie skuta  doh.gif Na, kai aš įsivaizduoju, kaip jis ten skuto, o jei dar ne tik kūšiuką, bet ir tuo kabančius - visiškai man krenta akyse. Bet čia juk irgi skonio reikalas  ax.gif

Ir as taip pat manau smile.gif
Atsakyti
manasis skutasi pazastis ir imtymia vietele tvarkosi tik aisku ne basai ten biggrin.gif

anksciau kol matydavau kitus plikom pazastim kazkaip keistai atrodydavo, bet va kai su savuoju pradejau gyvent tai kazkaip savaime persimaine nuomone, blyn man grazu, ir atrodo jei ten butu pazasty sluota tai feee doh.gif
Atsakyti
Manaji is pradziu irgi sunku buvo ikalbeti, kai kai viena karta pabande, tai dabar pats neisivaizduoja, kaip taip galejo vaiksciot thumbup.gif
Atsakyti
Mano vyras visiskai niekada nenuskuta, tiesiog pasitrumpina.. thumbup.gif
Visiskai nuskustos vyru pazastys man negrazu.. schmoll.gif Kaip ir vietike tarp koju..
Atsakyti
Na man rodos moterys kurios megsta save issidepiliuot pilnai, tikrai nepriestaraus kad ir vyrukai susitvarkytu. Nemanau, kad isskustos pazastys - nevyriska. Kaip ir apatine zona. Tai tisiog higienos, patogumo ir gal netgi kazkiek stiliaus reikalas. As uz. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(exangel @ 2008 05 05, 19:34)
Na man rodos moterys kurios megsta save issidepiliuot pilnai, tikrai nepriestaraus kad ir vyrukai susitvarkytu. Nemanau, kad isskustos pazastys - nevyriska. Kaip ir apatine zona. Tai tisiog higienos, patogumo ir gal netgi kazkiek stiliaus reikalas. As uz.  ax.gif


Aš save visiškai depiliuoju, bet va, kažkodėl vyrai man šiek tiek su plaukiukais patinka biggrin.gif

Atsakyti
Pritariu toms kurios už plaukiukus biggrin.gif
Atsakyti
O as uz tas kurios pries garbanas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gggiedrex @ 2008 05 16, 21:35)
O as uz tas kurios pries garbanas lotuliukas.gif

lotuliukas.gif 4u.gif
kaip seime biggrin.gif balsavimas biggrin.gif
Atsakyti