Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie vyrų pažastų skutimą?

man vyras atrodo (ir kvepia biggrin.gif ) daaaaug geriau, kai pazastys nuskustos thumbup.gif
Atsakyti
pazinties pradzioje su dabartiniu vyru man buvo keista, kad jis skutasi pazastis (juk pripazinkit, kad tai nera labai populiaru vyru tarpe). taciau dabar kitaip ne neisivaizduoju!
beje smagu kai vyriska gimine susitvarko ir ten blush2.gif
Atsakyti
As tik uz tai, kad vyrai skustusi pazastis thumbup.gif Juk ir prakaito kvapas ne taip uzsilaiko ir estetiskiau atrodo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(tinocka @ 2008 04 10, 15:57)
As tik uz tai, kad vyrai skustusi pazastis  thumbup.gif  Juk ir prakaito kvapas ne taip uzsilaiko ir estetiskiau atrodo  drinks_cheers.gif


tikrai taip mirksiukas.gif
Atsakyti
galvoju kad vyra butinai turetu skustis arba bent kirpti pazastu plaukus. Juk priesingu atveju - kas ten darysis, kasas galima bus kirpti... biggrin.gif
Atsakyti
Manau, kad vyrams taipat reikia prisiziureti, ir jokio cia gejiskumo neizvelgiu..tiesiog higieniskiau, be to ir paciam smagiau..nors nevisiem,saviski vos priverciu 4u.gif ax.gif
Atsakyti
tai butina!, kitu atveju labai neestetiskai atrodo ir tikrai tai nera vyriskumas, kaip daugelis isivaizuoja.
Man pakanka kai pas vyra plaukai yra ant galvos ir ant koju , daugiau niekur nepageidauciau pas SB.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riuriu: 14 balandžio 2008 - 22:42
As irgi uz tai kad vyrai skustusi pazastis thumbup.gif Maniskis skutasi ir as tuo labai patenkinta, neisivaizduoju kaip jis atrodytu su apzelusiom pazastim, o jau nekalbu apie kvapa..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _PuMa_: 15 balandžio 2008 - 20:58
maniskis irgi skutasi ir as tuo dziaugiuosi,plius dar prikalbino du draugus kurie pradzioj labai juokesi,o dabar patys negali atsidziaugti ,kad maziau prakaito kvapo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuike @ 2005 07 03, 20:19)
jau ir iprasta, kad moterys depiliuoja ivarias kuno vietas, taip pat ir pazastis. nugi pasiziuriu i savo vyra, i kitus vyrus pvz. papludimy, ir man kyla klausimas - ka manote apie vyru pazastu skutima? kaip ir butu higieniska, bet ar ne "gejiska"? ax.gif

Gėjiška yra tada kai vyras skutasi kojas. Taip pat man nepriimtina kai vyrai depiliuojasi krūtinę (tai juk taip vyriška ax.gif ), bet pažastys- kad ir kaip vyriškai atrodo "kvepiantys" šepečiai styrantys iš ten, bet jos turi būti skustos ! O ir pačiam vyrui manyčiau maloniau nesušutusios be "parfumuotos" ševeliūros pažastys schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(zuike @ 2005 07 03, 18:19)
jau ir iprasta, kad moterys depiliuoja ivarias kuno vietas, taip pat ir pazastis. nugi pasiziuriu i savo vyra, i kitus vyrus pvz. papludimy, ir man kyla klausimas - ka manote apie vyru pazastu skutima? kaip ir butu higieniska, bet ar ne "gejiska"? ax.gif

tai yra privaloma ir jokiu budu ne 'gejiska'! nuo kada rupintis savimi yra homoseksualumo pozymis?? fui kaip bjauru, kai vyras lyg ir nieko, bet pakelia ranka - o ten bruzgynai. fe!
Atsakyti
QUOTE(VikteIrl @ 2008 04 29, 21:00)
tai yra privaloma ir jokiu budu ne 'gejiska'! nuo kada rupintis savimi yra homoseksualumo pozymis?? fui kaip bjauru, kai vyras lyg ir nieko, bet pakelia ranka - o ten bruzgynai. fe!

Sutinku smile.gif
Cia turbut is possovietines santvarkos islike, kad jei vyras priziuri kuna, tai jau kazkoks "neaiskus" g.gif ,kvailyste.
Atsakyti