Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie vyrų pažastų skutimą?

QUOTE(lambiukas @ 2008 04 29, 21:05)
Sutinku  smile.gif
Cia turbut is possovietines santvarkos islike, kad jei vyras priziuri kuna, tai jau kazkoks "neaiskus" g.gif ,kvailyste.

Bet jei vyras depiliuojasi kojas, kad "gražesnis" būtų, tada jau man visgi neaišku daros... g.gif
Atsakyti
QUOTE(goshke @ 2008 04 29, 21:09)
Bet jei vyras depiliuojasi kojas, kad "gražesnis" būtų, tada jau man visgi neaišku daros...  g.gif

As turejau omeny pazastis biggrin.gif
Nors,man patinka ir dar viena sutvarkyta vieta ax.gif
Atsakyti
Manau,kad ir pačiam vyrui yra mažesnis prakaitavimas,ypač vasarą,teigiamai vertinu tokį dalyką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lambiukas @ 2008 04 29, 21:27)
As turejau omeny pazastis  biggrin.gif
Nors,man patinka ir dar viena sutvarkyta vieta  ax.gif

Nu jo jo. Manau tos abi vietos ir patiem vyram priimtiniau "sutvarkytos" tongue.gif O visa kitą- kas duota gamtos tas lai lieka blush2.gif
Atsakyti
as MB ipratinau depiliuotis pazastis- higieniskiau ir estetine puse visai kitokia blush2.gif
Atsakyti
Aš tai iš savo MB to nereikalauju.. mirksiukas.gif nežinau, gal ir gražu būtų beplaukės ( biggrin.gif ) pažastys, bet kažkaip netrukdo man 4u.gif
Atsakyti
nieko ner nemaloniau kai ryte pabudus nori prisiglaust po mylimojo sparneliu, ir reikia prasiskint kelia pro tankuma pazastyse doh.gif bent jau minimaliai depiliuotos pazastys - butinybe cool.gif
Atsakyti
cia jau ne tiek grozio, kiek higienos klausimas rolleyes.gif mano nuomone, vyrai ar moterys pazastis turetu kazkokiu budu susitvarkyti ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš ne prieš nuskustas pažąstis, bet man gražiausia, kai ten yra kiek trumpučių plaukelių ax.gif

O labai nepatinka - ir juokingai, ir negražiai atrodo nuskusta vyro kita vieta. Man neseksualu ir kažkodėl būtent tai man atrodo nevyriška smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady Marmalade: 02 gegužės 2008 - 12:43
QUOTE(Lady Marmalade @ 2008 05 02, 13:42)
Aš ne prieš nuskustas pažąstis, bet man gražiausia, kai ten yra kiek trumpučių plaukelių  ax.gif

O labai nepatinka - ir juokingai, ir negražiai atrodo nuskusta vyro kita vieta. Man neseksualu ir kažkodėl būtent tai man atrodo nevyriška smile.gif

Na man visiskai atvirksciai, trumpi plaukeliai pazastyse sako kad laikas skustis, o tie šemšiai tarp koju tai irgi ka as zinau schmoll.gif
Atsakyti
del pazastu skutimo nieko pries netgi palaikau smile.gif , bet vat del kitu vietu depiliacijos tai kazkaip nepritariu....tokie dalykai vercia susimastyt apie jo orentacija.... biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amura @ 2008 05 02, 15:56)
del kitu vietu depiliacijos tai kazkaip nepritariu....tokie dalykai vercia susimastyt apie jo orentacija.... biggrin.gif  biggrin.gif


Oi, man tikrai ne dėl orientacijos - man šiaip nepatraukliai atrodo. Turi "ten" būti kažkiek plaukelių.
Kai kurie vyrai karposi, - kad tie plaukiukai trumpesni būtų, tai gal ir nieko. Bet tie, kurie skuta doh.gif Na, kai aš įsivaizduoju, kaip jis ten skuto, o jei dar ne tik kūšiuką, bet ir tuo kabančius - visiškai man krenta akyse. Bet čia juk irgi skonio reikalas ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady Marmalade: 02 gegužės 2008 - 14:22