Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

Uch cia ne morju tortas, cia tortukas sveikatele:)
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 01 30, 18:25)
Morku tortas


Koks tortukas skanulis wub.gif wub.gif wub.gif Kaip aš jį taip pražiopsojus buvau blush2.gif doh.gif Aš irgi dar nieko su morkom nekepiau ir neįsivaizduoju kokie tie kepiniai su morkom gaunasi - reiks kada nors išbandyt ax.gif
Atsakyti
Sveikutes kepejeles 4u.gif
Na,stai ir as vel prisedau cia po tiek laiko.Vis nebuvo kada,mazylis demesio daug reikalauja ax.gif
Iskepiau Napoleona pagal Sroves recepta.Skanu,patiko,tik truputi saldokas mano skoniui,nors sia popiete su juoda kava ir konjako laseliu buvo thumbup.gif .Dariau pabandymui mazyti,is puses produktu,tad idesiu jums savo Napoleoniuka biggrin.gif

user posted image

O cia taip is virsaus,trafareta dariau biggrin.gif Na,bet namuose valgyti ir greitomis,tai jau atleiskit-pirmas bandymas blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EgluteN: 01 vasario 2009 - 16:08
Graziai atrodo Napoleoncikas mirksiukas.gif
Atsakyti
Ah ..napoleonas wub.gif ....tortų karalius .....kurio gabalėlio visada labai norisi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 02 01, 16:34)
Ah ..napoleonas  wub.gif ....tortų karalius .....kurio gabalėlio visada labai norisi  biggrin.gif

“Napaleona“ visad kepu is puses normos.Sekantis kepinys Jusu Cipciuk Medaus tortas .
CIPCIUK,o ar tikrai ,darant is puses normos produktu,gausis standartinio dydzio tortukas?Ir dar..kuo pertepet raudonai?Aciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ANDRUTIS: 01 vasario 2009 - 18:13
QUOTE(Cipciukas @ 2009 02 01, 16:34)
Ah ..napoleonas  wub.gif ....tortų karalius .....kurio gabalėlio visada labai norisi  biggrin.gif

as jauciu viena is nedaugelio, kuriai nesinori napalionu biggrin.gif (niekada nesupratau ko ten visi alpsta del jo, nei grazus, nei skanus g.gif ). man torte turi buti arba sokolado arba riesutu ir kuo maziau sviestiniu kremu, kad jis galetu vadintis tikru tortu biggrin.gif bet kaip rusai sako na vkus i na cviet tovarishchei niet smile.gif

zodziu, as su savo klausimais eilini karta. arteja mano vienos drauges gimtadienis ir as kaip tikrai draugei galvoju padaryti siurpriza - 30 tortu ir 1 zvakute... mini 30 tortuku smile.gif kazkada lyg pas mishele buvau uztikus a la tortuku/pyragaiciu recepta, tai norejau paprasyti, kad jei kur nors uztiktumet tokiu receptu, gal galima butu juos cia ikelti? ax.gif


Atsakyti
QUOTE(ANDRUTIS @ 2009 02 01, 18:08)
“Napaleona“ visad kepu is puses normos.Sekantis kepinys Jusu Cipciuk Medaus tortas  .
CIPCIUK,o ar tikrai ,darant is puses normos produktu,gausis standartinio dydzio tortukas?Ir dar..kuo pertepet raudonai?Aciu.

Tai jau patikėk, aš kai paskaičiau, kad gausis gigantas arba du normalūs irgi suabejojau, bet kai iškepiau iš visos normos net 11 lakštų 26 cm skersmens, tai teko patikėti, išėjo du normalaus dydžio tortai thumbup.gif ką sako Cipciukas reikia šventai tikėti mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 02 01, 19:20)
man torte turi buti arba sokolado arba riesutu ir kuo maziau sviestiniu kremu, kad jis galetu vadintis tikru tortu biggrin.gif

Visa tai galima suderinti su Napoleonu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 02 01, 20:20)


daividija irgi yra kepusi mazus tortukus, jei neklystu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2009 02 01, 19:45)
Visa tai galima suderinti su Napoleonu  ax.gif

schmoll.gif

QUOTE(KibirVibir @ 2009 02 01, 19:49)
daividija irgi yra kepusi mazus tortukus, jei neklystu  g.gif

vat as irgi lyg prisimenu kad kazkas grasino kepti mazus pyragaicius, bet ar kepe tai ir nzn.
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2009 02 01, 17:49)
daividija irgi yra kepusi mazus tortukus, jei neklystu  g.gif



QUOTE(MAMICY @ 2009 02 01, 18:00)
schmoll.gif
vat as irgi lyg prisimenu kad kazkas grasino kepti mazus pyragaicius, bet ar kepe tai ir nzn.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif Kepiau kepiau.Miseles citrininius pyragaicius ir pyragaicius opera,tik man jie taip graziai nesusipjauste,bet skonis tai patiko abieju,tie citrininiai tokie gaivus,o opera su kavos aromatu,tai tiko visiems kas megsta gaivius ir sokoladinius.As ikisau nakciai i saldymo kamera(tai visai nebutina,bet neturejau saldytuve vietos),po to nevisai atsilusius bandziau supjaustyt,tai nelygiai susipjauste,virsaus net nepuosiau,paprasciausiai sudejau i didele lekste ir tokius ir tokius.Miseles tokie grazus,o mano kaip atpjauto torto gabaleliai lotuliukas.gif net nefotografavau.
Atsakyti