Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

Merginos, gal galit pasakyti, jei i torto krema deti bananus, jie patamseja ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 01 vasario 2009 - 20:36
QUOTE(Inočka @ 2009 02 01, 18:36)
Merginos, gal galit pasakyti, jei i torto krema deti bananus, jie patamseja ar ne?

As viena karta sutryniau ir sudejau i grietineles krema,tai kita diena tas kremas buvo grazios pilkos spalvos doh.gif O jei pjaustyti tai juos reiketu apslakstyti citrinu sultimis.
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 02 01, 20:36)
Merginos, gal galit pasakyti, jei i torto krema deti bananus, jie patamseja ar ne?

Nebent labai greitai valgyt ta torta ir kaip jau parase Daividija, reikia apslakstyt citrinos sultim (vis tiek truputi spalva pakeicia), dar galima bandyt i tirstesne zele pamirkyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 02 01, 20:24)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Kepiau kepiau.Miseles citrininius pyragaicius ir pyragaicius opera,tik man jie taip graziai nesusipjauste,bet skonis tai patiko abieju,tie citrininiai tokie gaivus,o opera su kavos aromatu,tai tiko visiems kas megsta gaivius ir sokoladinius.As ikisau nakciai i saldymo kamera(tai visai nebutina,bet neturejau saldytuve vietos),po to nevisai atsilusius bandziau supjaustyt,tai nelygiai susipjauste,virsaus net nepuosiau,paprasciausiai sudejau i didele lekste ir tokius ir tokius.Miseles tokie grazus,o mano kaip atpjauto torto gabaleliai lotuliukas.gif net nefotografavau.

as noriu tikru minitortu smile.gif jauciu reik tiesiog pertepineti biksvitukus visokiais kremais...

QUOTE(Inočka @ 2009 02 01, 20:36)
Merginos, gal galit pasakyti, jei i torto krema deti bananus, jie patamseja ar ne?

as rimami maskarponini -bananini darau jau gal trecia kart, tai nepasakyciau kad ten labai tamseja... siaip man atrodo kad bananai tamseja nuo susilietimo su oru, o kadangi jie giliai torte, tai netamseja. net nuejau paziureti i saldytuva... beje tortas tai suteptas uzvakar...
bet jei trinti bananai kreme, tai tikrai kremas pilkas pasidaro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 01 vasario 2009 - 21:25
Mano torciukas gavosi 19cm.skersmens.Beja,piena dejau paprasta,tik riebu is parduotuves,nes gyvo ne nenutuokiu kur cia ieskoti reiketu,ir ne labai zinau kkoks tiksliai tai pienas,jei atvirai blush2.gif kazkas sake,kad su gyvomis bakterijomis,kiti kad kaip jogurtas... g.gif Buciau dekinga,jei kas paaiskintu koks tai pienas is tiesu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 02 01, 20:44)
As viena karta sutryniau ir sudejau i grietineles krema,tai kita diena tas kremas buvo grazios pilkos spalvos doh.gif O jei pjaustyti tai juos reiketu apslakstyti citrinu sultimis.


Daividija drinks_cheers.gif Aš apsidrausdama visada apšlakstau citrinos sultimis bananų griežinėlius ir bananus stengiuosi parinkti ypač gražius ax.gif

MAMICY, o kur tortukų fotkės bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif negi vėl būsiu pražioplinus blush2.gif Tikiuosi bent skanūs gavosi ax.gif

Atsakyti
QUOTE(ANDRUTIS @ 2009 02 01, 18:08)
“Napaleona“ visad kepu is puses normos.Sekantis kepinys Jusu Cipciuk Medaus tortas  .
CIPCIUK,o ar tikrai ,darant is puses normos produktu,gausis standartinio dydzio tortukas?Ir dar..kuo pertepet raudonai?Aciu.


Na jau atsakė smile.gif į klausymą , taip tikrai geras , normalus tortas ( man 7 lakštai išeina , būna ir 8 blush2.gif ).

Ten pilta raudona žele , bet noriu patarti , gal nerizikuok ax.gif , nes tai labai sunku padaryti , labai reikia nutaikyti žele standumą , kitaip susimaišys su grietine .....vaizdelis bus ne koks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 02 01, 23:26)
Na jau atsakė  smile.gif  į klausymą , taip tikrai geras , normalus tortas ( man 7 lakštai išeina , būna ir 8  blush2.gif ).

Ten pilta raudona žele , bet noriu patarti , gal nerizikuok  ax.gif , nes tai labai sunku padaryti , labai reikia nutaikyti žele standumą , kitaip susimaišys su grietine .....vaizdelis bus ne koks  rolleyes.gif

aciuks.gif dekoju Jums uz patarimus ,tada nerizikuosiu .
Atsakyti
Oi, suku sau galva. Reikia drauges 35 gimtadienio proga torta iskept. pasake, kad nepirks, vistiek , ale, atnesi doh.gif . Tai dabar nezinau koki daryt ir kaip puost. Meduti tai jau jos vyrui dariau. Kiap galvojot ar nesusipjaus bananai su vysniomis. Tarkim, jei i viena sluoksni deti vysnias o i kita bananus. Biskvitas sokoladinis. Tik nelabai inau koki krema daryt
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 02 01, 23:06)
MAMICY, o kur tortukų fotkės bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif negi vėl būsiu pražioplinus blush2.gif Tikiuosi bent skanūs gavosi ax.gif


MAMICY, nesirūpink tortą radau clap.gif clap.gif clap.gif Labai gražus ir diiidelis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Visų temų nebuvau peržiūrėjus blush2.gif

Inočka, niu gi išmėgink "tiesiog tortą", jo kremas su mascarpone, bet jeigu dėt mascarponę tik pertepimui tai ne taip daug jo ir reikia ax.gif Bet labai skanu wub.gif O viršų galima kaip nors kitaip papuošt mirksiukas.gif Vat tik nežinau kaip bananai ir vyšnios vienam torte sutartų mastau.gif kažkaip nesusidūriau unsure.gif vat arba tik bananus dėt, arba vyšnias tai tikrai, kad skaniai gautųsi wub.gif su vyšniom pati nesu darius, bet skaičiau rusų forume labai gyrė, kad su vyšniom skanu, dar alkoholy kokiam pagirdyt jas galima wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 02 vasario 2009 - 02:27
QUOTE(RiMami @ 2009 02 02, 02:10)
MAMICY, nesirūpink tortą radau clap.gif  clap.gif  clap.gif Labai gražus ir diiidelis thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Visų temų nebuvau peržiūrėjus blush2.gif

Inočka, niu gi išmėgink "tiesiog tortą", jo kremas su mascarpone, bet jeigu dėt mascarponę tik pertepimui tai ne taip daug jo ir reikia ax.gif Bet labai skanu wub.gif O viršų galima kaip nors kitaip papuošt mirksiukas.gif Vat tik nežinau kaip bananai ir vyšnios vienam torte sutartų mastau.gif kažkaip nesusidūriau unsure.gif vat arba tik bananus dėt, arba vyšnias tai tikrai, kad skaniai gautųsi wub.gif su vyšniom pati nesu darius, bet skaičiau rusų forume labai gyrė, kad su vyšniom skanu, dar alkoholy kokiam pagirdyt jas galima wub.gif

nu jau galvoju toooki dideli idejau ir nematei biggrin.gif

nufotkinau niekuo nelaistytus bananus torto viduje. tortas suteptas penktadieni, tik tiek kad pjuvis sviezias
user posted image

o bananus stengiuosi deti tokius, kur jau rudi taskeliai ant zieves. tokie buna kvapniausi ir skaniausi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 02 vasario 2009 - 08:47
EgluteN
na TAVO TIOTRUKAS LABAI SKANIAI ATRODO:)

MAN NAPALEONAS YRA VIENAS PAČIŲ PAČIAUSIŲ TORTŲ,TIK AŠ JO niekada netepu sviestiniu kremu, pertepinėju plikytu, neriebu skanu, ir labai na ...gomurį maloniai nuteikia

MAMICY

Uch skanulis koks, niam niam
Atsakyti