Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

QUOTE(amorosa @ 2009 02 15, 23:55)
Eina sau ,kaip grazu  wub.gif  as be zodziu  thumbup.gif

Atsispausdinau recepta su nuotraukomis , butinai kepsiu drinks_cheers.gif
Papildyta:

  dar klausimas ,  g.gif ar kefyra galima  keisti naturaliu jogurtu g.gif Ir ar biskvita reikiaki kuom nors sulaistyti , ar jis permirksta nuo kremo g.gif


Del jogurto net nezinau dabar g.gif As tai truputi irgi nusizengiau originaliam receptui. Ten vitoj kefyro buvo parasyta naudoti pasukas(angl. buttermilk). Bet man ju skonis nepatinka, su kefyru daug skaniau.
O biskvitu as nelaisciau, bet dregmes man ir netruko.
Atsakyti
QUOTE(sigitawhatever @ 2009 02 15, 22:07)
Tortas "Raudonasis Velvetas"

Biskvitas:250 g. persijotu miltu, 15 g. kakavos, 100g. sviesto (kambario temp.), 300g. cukraus, 2 kiausiniai, 230 ml. kefyro, 2 saukstai skystu maistiniu dazu(raudonu), ziupsnelis druskos, 1 arb. s. vaniles lasu, 1 arb. s. sodos(nugesintos arb. s. acto)
Kremas:360 ml. grietineles, 227 g. Philadelphios surio(kamb. temp.), 227 g . mascarpones (kamb. temp.), 115 g. cukraus pudros (persijotos), 0,5 arb. s. vaniles lasu.
Miltus kakava ir druska sumaisyti atskirame inde.
Sviesta isplakti iki purumo, supilti cukru ir vanile, isplakti, po viena sudeti kiausinius po kiekvieno gerai isplakant. Kefyra sumaisyti su dazais ir kartu su miltais per tris kartus imaisyti i tesla(t.y trecdalis kefyro, paskui trecdalis miltu, paskui vel kefyras ir t.t.). Ant galo supilam nugesinta soda ir greitai, bet atsargiai ismaisom.
Tesla padalinam i 2 dalis, sukreciam i 2 23 cm. formas ir kepam 180 c. temp 25-30 min. Atsaldom.
Kremui viska isplakti isskyrus grietinele. Grietinele isplakti atskirai ir atsarkai imaisyti i surio mase (atsargiai).
Biskvitus padalinti i 2 dalis ir sutepti kremu.
user posted image
user posted image



Tikrai laaabai grazu thumbup.gif Tikras Valentinukas clap.gif Pabandysim ir mes ax.gif
Atsakyti
bandziau ir as pertepima su manu kose (pertepiau napaleono lakstus) SKANU thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sigitawhatever @ 2009 02 15, 20:07)
Tortas "Raudonasis Velvetas"


thumbup.gif thumbup.gif tortukas, as valentino dienai irgi kepiau raudona biskvita ir pertepiau grietinele ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2009 02 17, 09:33)
thumbup.gif  thumbup.gif  tortukas, as valentino dienai irgi kepiau raudona biskvita ir pertepiau grietinele  ax.gif

O rodei? g.gif Matyt, praleidau rolleyes.gif
Atsakyti
nea, nerodziau, turiu nufotkinus ir daugiau savo kepiniu, bet neprisiruosiu nuotrauku sumazinti ir cia sukelti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2009 02 17, 13:03)
nea, nerodziau, turiu nufotkinus ir daugiau savo kepiniu, bet neprisiruosiu nuotrauku sumazinti ir cia sukelti  blush2.gif

Tu tik dek bigsmile.gif
Atsakyti
NA tai rodausi kad nemelagė.
Nufotkinau tik 2 iš 3 keptų.
MAno Valentino tortas ,mylimiems vyrams smile.gif
Negriuko lakštai, pertepimas vienas su grietinėle, kitas su rududu ir lazdyno riešutais, sluoksnis morenginis su šokoladu.
Soryyy nera pjuvio foto....smile.gif
user posted image

VAkar valgytas, kadangi darbe ,tai be pjūvio taip pat .Juodasisi miškas
user posted image
Atsakyti
[quote=ingriduska,2009 02 24, 11:05]
NA tai rodausi kad nemelagė.

kokie grazus thumbup.gif tobuleji mergaite mirksiukas.gif as juodojo misko kaip dabar noreciau wub.gif
Atsakyti
[quote=neramuole,2009 02 24, 11:08]
NA tai rodausi kad nemelagė.

kokie grazus thumbup.gif tobuleji mergaite mirksiukas.gif as juodojo misko kaip dabar




net servetėlių po tortais nusipirkau smile.gif

O Juodojo miško neragavau, bet pagal tai kaip greitai jo neliko, ir pagal čiapsėjimą kolegų spėju, kad pavyko ir patiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 24 vasario 2009 - 10:16
Labas. Kepiau savaitgalį Inočkos OTELĄ.
user posted image
Klausimas: kokios teksturos turėjo gautis blynai??? g.gif Man gavos tokie biškelį guminiai jie... Skonis- kaip plykytų pyragiukų, ale tokie guminukai.... Kremą dariau iš sviesto, kondencovkės ir maskarponės. Viskas gavos super, kas valgė, visi gyrė, tortas dingo akimirksniu... Ale man pačiai tie blynai kažkokie netokie..... Ar taip ir turėjo būt g.gif Tiesa, vietoj kefyro dėjau natūralų jogurtą... Gal čia jame ir buvo klaida, a?
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2009 02 24, 12:43)
Labas. Kepiau savaitgalį Inočkos OTELĄ.
user posted image
Klausimas: kokios teksturos turėjo gautis blynai??? g.gif  Man gavos tokie biškelį guminiai jie... Skonis- kaip plykytų pyragiukų, ale tokie guminukai.... Kremą dariau iš sviesto, kondencovkės ir maskarponės. Viskas gavos super, kas valgė, visi gyrė, tortas dingo akimirksniu... Ale man pačiai tie blynai kažkokie netokie..... Ar taip ir turėjo būt g.gif  Tiesa, vietoj kefyro dėjau natūralų jogurtą... Gal čia jame ir buvo klaida, a?

SKANULIS, MMMMMM, žinok nežinau kaip bet matau, jog jis skanus smile.gif
Atsakyti